Encyklopedia: Grand Theft Auto Online - Aktualizacje

Jak myślicie czy Grand Theft Auto Online przerywał by tyle lat bez nowej zawartości? Odpowiedzią na to pytanie retoryczne jest oczywiście że nie ;) Dlatego też Rockstar Games cały czas pracuje nad nowym kontentem do naszego ulubionego multiplayera z uniwersum GTA. W tym artykule postaramy się zaprezentować wam wszystkie istotniejsze aktualizacje wprowadzające do świata GTA Online nową zawartość lub zmiany.

Pakiet plażowego obiboka

Beach Bum Update

GTA Online DLC - Beach Bum Update

Data wydania: 19.11.2013r.

Pierwsze DLC wydane do GTA Online, które oprócz dodania nowej zawartości do gry jest częścią pachta 1.06 naprawiającego szereg problemów premierowego wydania Grand Theft Auto Online na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Kreator zawartości

Deathmatch & Race Creators

GTA Online DLC - Deathmatch & Race Creators

Data wydania: 10.12.2013r.

Aktualizacja udostępniająca kreator w wersji beta do tworzenia własnych deathmatchy oraz wyścigów. Gracze mogą tworzyć i dostosowywać akcje w następujących trybach: Pojedynek, Drużynowy Deathmatch, Wyścig, Wyścig GTA, Wyścig rajdowy. Otrzymują również możliwość dzielenia się z innymi w GTA Online akcjami za pośrednictwem Rockstar Games Social Club.

Tryb Zdobywanie

Capture Update

GTA Online DLC - Capture Update

Data wydania: 17.12.2013r.

Aktualizacja wprowadza nowy tryb drużynowy - Zdobywanie do GTA Online oraz kreatora zawartości. Od teraz gracze mogą rywalizować w trybach zdobywanie utworzonych przez Rockstar Games lub przez innych graczy.

Świąteczne prezenty

Holiday Gifts

GTA Online DLC - Holiday Gifts

Data wydania: 24.12.2013r.

Aktualizacja wprowadza świąteczne elementy do GTA Online takie jak nową odzież - czapki Mikołaja, kurtki i buty elfów, maski bałwana, poroże renifera i nie tylko. W czasie Świąt Bożego Narodzenia na ulicach Los Santos panuje świąteczny nastrój, a także nieoczekiwanie ulice zostały przykryte puchową warstwą bieluteńkiego śniegu. Udostępnione czapki, maski oraz ubrania są dostępne tylko w okresie Świąt, ale spokojnie za rok też zapewne powrócą ;)

Masakra w dniu św. Walentego

Valentine’s Day Massacre Special

GTA Online DLC - Valentine’s Day Massacre Special

Data wydania: 13.02.2014r.

Kolejna tematyczna aktualizacja do GTA Online tym razem z okazji dnia św. Walentego. Wprowadza ona do gry nową broń - Gusenberg oraz pojazd Roosevelt, a także tematyczne ubrania, maski, akcje i tryby. Elementy te są dostępne do kupienia tylko raz w roku, ale gdy już je posiadamy możemy z nich korzystać kiedy chcemy.

Aktualizacja biznesowa

The Business Update

GTA Online DLC - The Business Update

Data wydania: 04.03.2014r.

Aktualizacja będąca częścią patcha 1.11 do GTA V i GTA Online. Wprowadza do rozgrywki dwie nowe bronie: Ciężki pistolet oraz Karabinek specjalny, a także dodano 4 nowe pojazdy oraz możliwość kupna 14-tu, już istniejących pojazdów w GTA Online.

 

Artykuł w trakcie tworzenia - DLC dodawane w kolejności chronologicznej.

GTA Online DLC - The Contract

Data wydania: 15.12.2021r.

Połączcie siły z jednym z najsławniejszych cwaniaków w Los Santos i jego znajomymi w aktualizacji GTA Online: The Contract, czyli nowej przygodzie dla samotników oraz grup, w której powraca znany z Grand Theft Auto V Franklin Clinton, twój wspólnik w firmie F. Clinton & Partner, zajmującej się świadczeniem usług dla celebrytów i rozwiązywaniem problemów największych bogaczy w Los Santos.

GTA Online DLC - The Criminal Enterprises

Data wydania: 26.07.2022r.

DLC wydane wraz z letnią aktualizacją do GTA Online, które wprowadza nowe pojazdy, tryby, przedmioty kolekcjonerskie, specjalne wydarzenia, złożone misje od kontaktów, w których współpracuje się z IAA. Wprowadza przełom w przestępczej karierze Prezesów, Motocyklistów, właścicieli klubów nocnych oraz przemytników poprzez zniesienie wymogu sprzedaży towarów na sesjach publicznych.

GTA Online DLC - Los Santos Drug Wars

Data wydania: 13.12.2022r.

Zimowe DLC do GTA Online, które wprowadza przede wszystkim nowy biznes - Mobilną Wytwórnię Kwasu. Aby odblokować ten biznes mamy za zadanie wykonać 6 misji fabularnych dla Dax'a o tytule "Pierwsza dawka". Prócz nowych misji dla Fooliganów aktualizacja wprowadza nowe pojazdy, ubrania, tatuaże oraz inne akcesoria. DLC wprowadza również dalsze modyfikacje gospodarki i ulepszenia GTA Online.

GTA Online DLC - San Andreas Mercenaries

Data wydania: 13.06.2023r.

Letnie DLC do GTA Online - Wystartujcie w podniebną podróż u boku elitarnych pilotów i weteranów sił specjalnych, żeby stoczyć walkę z monolitem największej prywatnej firmy wojskowej w San Andreas. Czekają na nas też nowe wydarzenia w trybie swobodnym, nowy taktyczny SMG - idealny do strzelania podczas jazdy, codzienne próby czasowe i wiele więcej. Oprócz tego usprawniona zostanie także cała rozgrywka w GTA Online oraz dodane zostaną funkcje, o które prosili gracze.

GTA Online DLC - The Chop Shop

Data wydania: 12.12.2023r.

Współpracujmy ze słynnym deweloperem i fanem motoryzacji Yusufem Amirem z Liberty City, którego najnowsze przedsięwzięcie polega na zuchwałych kradzieżach najcenniejszych pojazdów w Los Santos, w ramach zimowego DLC - The Chop Shop. Do GTA Online wraz z aktualizacją dodano jedną broń - Karabin ofensywny, a także 15 nowych pojazdów do kupienia, w tym specjalne auta policyjne - między innymi: Nieoznakowany Cruiser i Policyjny Riot.