Encyklopedia: GTA Online - DLC - The Chop Shop - Nalot na farmę Cluckin' Bell

GTA Online DLC - The Chop Shop - Nalot na farmę Cluckin' Bell

Skorumpowani gliniarze. Zabójcze kartele. Aromat drobiu hodowanego na skalę przemysłową. Nasze zadanie - rozbicie nielegalnej działalności narkotykowej, która toczy się pod przykrywką jednej z największych wytwórni fast foodu w kraju. Nalot na farmę Cluckin’ Bell to najnowsza, wypełniona po brzegi akcją aktualizacja GTA Online, która 7 marca 2024 roku ukazała się za darmo na wszystkich platformach. Gdy Vincent Effenburger został zwolniony ze stanowiska szefa ochrony w kasynie Diamond, najpierw ratował się fuchą sklepowego ochroniarza, a potem znalazł swoje miejsce w Departamencie Policji Los Santos. Jednak organy ścigania są przeżarte korupcją do szpiku kości, a Vincent ma już dość biegania po kawę dla sprzedajnych gliniarzy. Teraz zamierza odpłacić się najemnej policji pięknym za nadobne. Otrzymał informacje z pewnego źródła, że pewien kartel transportuje kokainę z zakładów Cluckin’ Bell w Paleto Bay, a policja Los Santos w zamian za łapówki przymyka oko na cały proceder.

Aby przygotować się do tej operacji, będziemy musieli uzbierać odpowiedni zasób wypranych środków finansowych, zgromadzić preferowane uzbrojenie i wyposażenie oraz zdobyć cenne informacje o funkcjonowaniu zakładów produkcyjnych. Tylko od naszych kluczowych decyzji będzie zależeć, jak przebiegnie ostateczny atak. Gdy już wszystko przygotujemy, czeka nas dostanie się do fabryki Cluckin’ Bell, żeby zgarnąć łup, zdobyć sławę i jednocześnie podciąć nieco skrzydła kartelowi oraz skorumpowanym policjantom. Nalot na farmę Cluckin' Bell możemy przeprowadzić samodzielnie lub z trzema innymi graczami.

Pojazdy

Bravado Gauntlet Interceptor

(służby ratunkowe)

Policyjny Bravado Gauntlet Interceptor

Bravado Gauntlet Interceptor to potężny samochód policyjny, któremu pod maskę dorzucono parę dodatkowych koni, żeby skutecznie ścigać przestępców. Aby odblokować Gauntleta Interceptora, należy jako przywódca ukończyć wprowadzenie do Nalotu na farmę Cluckin’ Bell. Ukończenie finału nalotu jako przywódca odblokuje specjalną zniżkę na ten pojazd.

Canis Terminus

(terenowy)

Canis Terminus

Canis Terminus to nowy wytrzymały i bezkompromisowy wóz terenowy z napędem na cztery koła, w którym można dodatkowo zamontować ulepszenia Imani, w tym moduł zdalnego sterowania i zagłuszacz namierzania rakiet, które dodatkowo zwiększą jego możliwości, zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Dostępny w Southern San Andreas Super Autos oraz na wystawie salonu Luxury Autos.

Vapid Benson (Cluckin' Bell)

(komercyjny)

Vapid Benson w barwach Cluckin’ Bell

Oprócz tego w Warstock Cache & Carry dostępna jest nowa ciężarówka dostawcza Vapid Benson w barwach Cluckin’ Bell. Zakłóćcie działanie linii zaopatrzeniowych kartelu i ukończcie misję Przestępczość zdezorganizowana jako przywódca, a odblokujecie specjalną zniżkę.

Misje

  1. Lewy fundusz
  2. Kradzież z włamaniem
  3. Ukryta broń
  4. Wjazd i wyjazd
  5. Przestępczość zdezorganizowana
  6. Miejsce zbrodni [finał]