Aktualności: Seria Grand Theft Auto

Subskrybujesz Netflixa? Od 14 grudnia zagrasz w GTA!

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition od Netflix

My tu czekamy z niecierpliwością na pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6, a w międzyczasie na horyzoncie pojawia się data premiery mobilnej wersji Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Tak, 14 grudnia 2023 roku według informacji jakie podał Netflix jest planowana premiera mobilnej odsłony.

Pogłoski o tym iż Netflix interesuje się serią GTA krążyły w sieci od pewnego czasu, a sam raport finansowy Take-Two również wspominał o planach wydania wersji mobilnej "klasyków". Teraz wszystko się wyjaśniło. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, posiadacze aktywnej subskrypcji wspomnianej usługi streamingowej zagrają w trzy części Grand Theft Auto już niebawem.

Trzy kultowe lokalizacje, trzy epickie historie.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition od Rockstar Games będzie dostępne w serwisie Netflix od 14 grudnia dla abonentów serwisu Netflix w sklepach App Store, Google Play i aplikacji mobilnej Netflix.

Od dzisiaj fani mogą dokonać wstępnej rejestracji do gry Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, która zawiera tytuły definiujące gatunek Grand Theft Auto III , Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas, każdy zaktualizowany dla telefonów komórkowych.

about.netflix.com

Te trzy klasyki od teraz będą dostępne w odświeżonej wersji na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Dodam że wcześniej te gry były już dostępne na mobilki, ale w wersji przed odświeżeniem. Abstrahując, gdy odbyła się pierwotna premiera Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition na konsolach i PC, wiele wskazywało ze to właśnie jest port wcześniejszych wersji mobilnych tych trzech odsłon GTA, które zostały opracowane przez studio Grove Street Games. To te same studio odpowiadało za mobilne wersji poprzednich wydań jak i wydania na konsolę oraz PC. Jakie teraz studio odpowiada za odświeżone mobilki? Dowiemy się niebawem, ale najpóźniej 14 grudnia 2023.