Aktualności: Grand Theft Auto Online

Letnia aktualizacja - Bottom Dollar Bounties!

Letnia aktualizacja - Bottom Dollar Bounties!
Newswire Rockstar Games

Zgodnie z przewidywaniami 25 czerwca otrzymamy letnią aktualizację do GTA Online, która będzie nosić tytuł "Bottom Dollar Bounties"! A co w niej? Maude Eccles chce przekazać swoją palącą żądzę sprawiedliwości nowemu pokoleniu i wiele więcej...

Tak jak już wspomniałem kolejna aktualizacja GTA Online połączy nasze drogi z dobrze znaną postacią z fabuły GTA V - Maude Eccles, która to postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę, ale zanim to zrobi chce przekazać swoją palącą żądzę sprawiedliwości nowemu pokoleniu, więc zaczęła polować na kogoś, kto mógłby przejąć po niej biuro kaucyjne Bottom Dollar, gdzie namierza i ściga przestępców z całego Los Santos i hrabstwa Blaine. Współpracujmy z córką Maude, Jenette, w ramach GTA Online: Bottom Dollar Bounties, aby dopaść przeróżne szumowiny i zainkasować nagrody w tej nowej, napakowanej akcją aktualizacji GTA Online, która ukaże się już 25 czerwca!

Podczas czyszczenia ulic południowego San Andreas będziemy mogli wykorzystać szereg nowych samochodów policyjnych podczas wezwań policyjnych wykonywanych dla funkcjonariusza LSPD Vincenta Effenburgera. Oprócz tego znajdziemy nowe wyścigi driftowe i równoległe w kreatorze Rockstar, a także zupełnie nowe pojazdy, aktualizacje rozgrywki oraz mnóstwo innych zmian, które latem i później ukażą się w GTA Online.

Sprawiedliwość przebudzi się już 25 czerwca wraz z aktualizacją GTA Online: Bottom Dollar Bounties na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Tyle z oficjalnej notki Rockstara, zapowiada się zachęcająco i w końcu otrzymamy tak zwane policyjne DLC, które swojego czasu było zawieszone? Wszystko na to wskazuje ;)

Podziel się: