Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #19ty [12 maja 2022 - 18 maja 2022]

W Grand Theft Auto Online rozpoczął się właśnie 19ty tydzień premii i nowości. Tym razem, jak możemy przeczytać we wpisie na Newswire, gracze muszą zapanować nad chaosem jaki zapanował na ulicach Los Santos poprzez udział w wydarzeniach i wyzwaniach trybu swobodnego, które występują częściej niż zwykle, a biorący w nich udział otrzymują aż cztery razy więcej GTA$ i RP.

Gracze, którzy ukończą trzy wyzwania trybu swobodnego - takie jak wyzwanie tylnego koła, wyzwanie niskiego lotu czy wyzwanie unikniętych wypadków - w tym tygodniu otrzymają dodatkowe 200 000 GTA$ (w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Dla posiadaczy GTA Online, w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, czeka w warsztacie Hao’s Special Works pojazd testowy premium: Shitzu Hakuchou Drag, ze wszystkimi ulepszeniami, jakie Hao zdołał zmieścić w tej kompaktowej formie. Możesz również sprawdzić się w ramach próby czasowej HSW w tym tygodniu, jak sprawują się podrasowane bryki Hao podczas jazdy między wschodnim Vinewood a Vespucci Beach.

Zdeterminowani członkowie klubu samochodowego LS, którzy zajmą trzy najwyższe miejsca w serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu, otrzymają pojazd Bravado Verlierer - auto w stylu retro, które wyróżnia się wyjątkową sylwetką, gdy mknie między rzędami pojazdów na autostradzie Great Ocean Highway.

Pojazd do wygrania w tym tygodniu: Bravado Verlierer

W klubie samochodowym LS możemy przetestować takie oto auta: Pfister 811, Declasse Mamba i Pegassi Toros.

Do przetestowania: Pegassi Toros, Declasse Mamba i Pfister 811

Gdy zajrzymy do Diamond Casino & Resort i mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy mieć szansę na wygranie Ocelota Ardenta - dwudrzwiowego samochodu z podwójnym karabinem maszynowym wbudowanym w przedni zderzak – obracającego się na pobliskim podium.

PREMIE:

  • 4X GTA$ i RP za udział wydarzeniach i wyzwaniach trybu swobodnego
  • 2X GTA$ i RP za walkę zmechanizowaną

ZNIŻKI:

Urozmaićcie waszą flotę pojazdów, przeglądając poniższą listę i sprawdzając, czy któryś z modeli oferowanych w tym tygodniu ze zniżką nie przypadnie wam do gustu.

Declasse Scramjet – 40% zniżki
Western Company Cuban 800 – 40% zniżki
Czołg Invade and Persuade – 40% zniżki
Vapid Slamtruck – 40% zniżki
Pegassi Toros – 30% zniżki
Albany Manana (niestandardowy) – 30% zniżki
Nagasaki Chimera – 30% zniżki
Dinka Vindicator – 30% zniżki
Plecak odrzutowy Mammoth Thruster – 30% zniżki

Członkowie GTA+ w tym miesiącu otrzymują:

  • Agencja w Rockford Hills dająca dostęp do zawartości z aktualizacji The Contract
  • Grotti Brioso R/A, ulepszenie HSW i dwa ekskluzywne oznaczenia
  • Darmowe ubrania i akcesoria
  • 2x GTA$ za zlecenia ochrony
  • Dodatkowe premie dla członków
  • Odwiedźcie stronę GTA+, aby poznać korzyści GTA+ dostępne do 1 czerwca. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać wasze członkostwo GTA+, zapoznajcie się z poradnikiem do GTA+.

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 100 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.