Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #25 [22-28.06.2023]

GTA Online - Conveyor V-65 Molotok
Newswire Rockstar Games

Samochód o elektrycznym napędzie - Bravado Buffalo EVX, już dostępny w Legendary Motorsport... Świętuj nową aktualizację San Andreas Mercenaries dzięki specjalnym bonusom, oznaczeniom Avenger i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W minionym tygodniu mieliśmy premierę najnowszej, letniej aktualizacji do GTA Online. Prócz nowego kontentu i usprawnień otrzymaliśmy też sporą dawkę problemów z którymi część graczy boryka się po dziś dzień... Sam również doświadczyłem problemów z znikającymi broniami na napadzie Cayo Perico, czy też różnych problemów związanych z zaliczaniem zadań w nowym menu Kariery. Na większość problemów Rockstar już zdążył zaradzić, wprowadzając poprawki, na niektóre z nich trzeba jednak będzie jeszcze poczekać, gdyż badają niektóre z problemów - choćby ten z usuniętym ubezpieczeniem z podsiadanego pojazdu, co skutkuje tym iż, gdy nasz pojazd zostanie zniszczony to przepada. Na moje problemy z zaliczaniem niektórych zadań w menu kariery pomogło wyczyszczenie pamięci cache w ustawieniach Xbox Series X...

Do gry został dodany Bravado Buffalo EVX (muscle), który ulepsza już udaną formułę linii Buffalo, zastępując silnik spalinowy potężnym napędem elektrycznym, świetną zwrotnością oraz modyfikowalną konstrukcją, którą można podrasować ulepszeniami HSW jak i technologią Imani. Gdy odwiedzimy warsztat samochodowy w swojej agencji, możemy wyposażyć się w ulepszenia Imani, takie jak stylu opancerzenia, miny poślizgowe oraz moduł zdalnego sterowania bądź zagłuszacza namierzania rakiet. Hao's Special Works - znajdujące się w klubie samochodowym LS na PS5 i Xbox Series X|S umożliwi nam połączyć wszystkie dostępne ulepszenia dla tego pojazdu w pełen zestaw modyfikacji, który zmaksymalizuje jego wydajność. Bravado Buffalo EVX jest już dostępny w sprzedaży na stronie internetowej Legendary Motorsport, a w tym tygodniu dodatkowo w salonie Luxury Autos w cenie 2 140 000 GTA$.

Bravado Buffalo EVX

Przemysł przemytniczy Los Santos wisi w powietrzu - dosłownie. Wydarzenie San Andreas Mercenaries Bonuses nagradza podniebne ambicje przedmiotami kolekcjonerskimi i rzadkimi przedmiotami za założenie powietrznej bazy operacyjnej, udział w niebezpiecznym handlu i pomoc Charliemu Reedowi w Operacji: Przewrót i operacjach LSA do 12 lipca.

 • Kup (lub już posiadaj) ulepszenie terminala operacyjnego oraz Mammoth Thruster dla Mammoth Avenger, aby otrzymać kurtkę pilota Hinterland
 • Sprzedaj ładunki przemytnicze na łączną kwotę 500 000 GTA$ do 12 lipca, żeby otrzymać czapkę LS Pounders
 • Ukończ wszystkie 6 misji Operacji: Przewrót do 12 lipca, aby otrzymać oznaczenie niebiesko-zielone moro do Mammotha Avengera
 • Ukończ wszystkie 3 operacje ALS do 12 lipca, żeby otrzymać oznaczenie Kolaż do V65 Molotoka

Jak podaje Rockstar wszystkie powyższe nagrody zostaną dostarczone w ciągu 10 dni od ukończenia zadania.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Grotti Turismo Classic

LSC Grotti Turismo Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Grotti Turismo Classic, mamy za zadanie zająć przynajmniej 2 miejsce w wyścigu w Serii wyścigów klubu samochodowego LS 4 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Bravado Gauntlet Classic (muscle, 40% taniej), Vapid FMJ (supersamochód) oraz Grotti Itali RSX (sportowy, 30% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Pegassi Tempesta.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pegassi Tempesta

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Bravado Buffalo EVX (muscle) i Annis S80RR (supersamochód).

Luxury Autos - Bravado Buffalo EVX i Annis S80RR

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Enus Paragon R (sportowy)
 • Annis Hellion (off-road)
 • Declasse Vamos (muscle)
 • Dinka Verus (off-road)
 • Truffade Nero (supersamochód) - 30% taniej

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za serie społecznościowe

Seria społecznościowa prezentuje najlepsze prace społeczności twórców akcji GTA Online. Sprawdźcie najnowsze dzieła które trafiły do Serii społeczności na poniżej liście i przez cały tydzień zdobywajcie potrójne nagrody za te akcje. Jeżeli jesteś jednym z twórców akcji - pamiętaj, aby oznaczyć swoje dzieła hasztagiem #communityseries w Social Club, być może i twoja praca zostanie wyróżniona.

 • Bike vs Plane stworzona przez Darti1989
 • Double Decker Sumo stworzona przez SafetyCircle
 • CXB1 DKRX Duckling stworzona przez chapmman
 • Bleu_Pistol stworzona przez Crappatoni
 • The Grand National Rally stworzona przez JettaArts
 • Skytower Fight Club stworzona przez PontSangsue7534
 • Zombie Survival stworzona przez The_Amazing_Zeph

1.5x GTA$ i RP za misje Operacja: Przewrót

Wykorzystajcie nowy terminal operacyjny Avengera we właściwy sposób, pomagając Charliemu kontratakować Merryweather w misjach "Operacja: Przewrót" otrzymując w zamian 1,5-krotność GTA$ i RP. Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami w tych pełnych akcji misjach lub idź w pojedynkę, jeśli czujesz się wyjątkowo odważny. Członkowie GTA+ - którzy otrzymają terminal operacyjny za darmo do 19 lipca - mogą również w pełni wykorzystać kumulujące się premie za Operację: Przewrót...

Zniżki w GTA Online:

 • Bravado Gauntlet Classic (muscle) - 40% taniej
 • Mammoth Mogul (samolot) - 30% taniej
 • Buckingham Miljet (samolot) - 30% taniej
 • Truffade Nero (supersamochód) - 30% taniej
 • Grotti Itali RSX (sportowy) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Wyrzutnia namierzająca jest tańsza o 30% dla wszystkich graczy w tym tygodniu, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo 30% rabatu na Karabin wojskowy.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Överflöd Entity MT.

PRÓBA CZASOWA HSW

Jeśli pozwoliłeś Hao zajrzeć pod maskę, równie dobrze możesz przetestować jego ulepszenia, ścigając się z czasem między plażą Del Perro i Murietta Heights w próbie czasowej HSW w tym tygodniu.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 19 lipca wiele premii, korzyści i nie tylko. Warto dodać, że wraz z DLC premierę ma nowa miejscówka dla członków - Klubu Vinewood.

 • Nowy pojazd terenowy Maibatsu MonstroCiti
 • Nowy panel operacyjny Avengera
 • Kremowo-perłowy i niebiesko-zielony zmienny lakier kameleon do kół
 • 1,5x GTA$ i RP za Operację: Przewrót
 • 40% zniżki na stację dokującą dla Mammotha Thrustera, karabiny maszynowe z przodu i wyrzutnie rakiet do Avengera

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+