Aktualności: Grand Theft Auto VI

Ostatnie doniesienia na temat GTA VI potwierdzone!

Grand Theft Auto 6 - FanArt

W ostatnim czasie byliśmy świadkami spekulacji na temat Grand Theft Auto VI, których źródłem był insider Tez2 oraz serwis Kotaku. Jeżeli nie czytaliście jeszcze o tych doniesieniach, możecie przeczytać o nich tutaj: Rockstar Games zrezygnował z remastera GTA IV?

We czwartek wieczorem oficjalnie Rockstar Games przy okazji opublikowania "Aktualizacja dla społeczności Grand Theft Auto i Red Dead Online" napisał do nas oto takie słowa:

Nasz zespół przeznacza coraz więcej zasobów do pracy nad kolejną częścią Grand Theft Auto — rozumiemy doskonale, że musimy przekraczać oczekiwania graczy i następna odsłona serii musi być najlepsza jak tylko może — ale też wprowadzamy zmiany do sposobu, w jaki wspierać będziemy Red Dead Online.

Z publikacją na ten temat zwlekałem licząc, że jeszcze w piątek lub sobotę, otrzymamy od R więcej informacji o letniej aktualizacji do GTA Online. Niestety nic więcej się nie ukazało, dlatego uznałem że nie ma co robić osobnej publikacji z news do GTAO. Z tego co czytamy, w nadchodzącym DLC możemy liczyć na rozszerzenie przestępczej kariery prezesa, prezydenta klubu motocyklowego, przemytnika broni i właściciela klubu nocnego. Pojawi się także nowa misja od kontaktu, podczas której wcielicie się w agenta IAA, żeby zbadać kwitnący spisek przestępczy.

DLC GTA Online - Agent IAA

Możemy liczyć także na takie usprawnienia jak: zmniejszenie skuteczności rakiet z namierzaniem i obrony antyrakietowej Oppressora II, wygodniejszy sposób sięgania po przekąski i pancerz oraz możliwość uruchamiania misji sprzedaży w sesjach dostępnych tylko za zaproszeniem. Gwiazdy Rocka w końcu wysłuchały próśb społeczności :) Jak piszą to tylko część zmian jakie przyniesie letnia aktualizacja Grand Theft Auto Online. Rebalansu doczekają się także wypłaty GTA$ - więcej zarobimy jako ochroniarze, partnerzy i członkowie...

Nic dodać nic ująć, tego spodziewaliśmy się w sprawie Red Dead Online... Tymi słowami kończę na dziś, wszystkie ręce w zespołach Rockstara zostały przekierowane do pracy nad GTA 6, a to oznacza, że RDO przez ten czas nie otrzyma nowej zawartości...