Aktualności: Grand Theft Auto VI

Premiera GTA 6 jesienią 2025 !!??

Premiera GTA 6 jesienią 2025 !!??
Newswire Rockstar Games

Grand Theft Auto 6 to najbardziej wyczekiwana produkcja w historii gier. Nie ma chyba osoby, która by przynajmniej raz nie słyszała o tej grze. Czym bliżej premiery GTA VI, tym więcej spekulacji i domysłów, ale dziś mamy oficjalne informacje.

Kiedy premiera Grand Theft Auto 6?

Na początku poznajmy źródło tej informacji, a jest nim sam wydawca. Otóż wczoraj 16 maja 2024 odbyła się zaplanowana na ten dzień konferencja dla inwestorów, podczas której Take-Two ogłosiło wyniki za czwarty kwartał i rok obrotowy 2024. Prócz wyników, w raporcie są też plany, a wśród nich okno premiery GTA 6. Początkowo spodziewaliśmy się, że będzie to wiosna 2025 roku, ale dziś już wiemy że planowana premiera ma odbyć się jesienią 2025 roku, czyli w oknie prawdopodobnie pomiędzy wrześniem a listopadem 2025 roku. Czy to ostateczne okno premiery, nie wiadomo, wcześniejsze raporty sugerowały że gra może mieć premierę wiosną 2025, więc możemy podejrzewać ze mają już pół roku opóźnienia w stosunku do pierwotnego planu.

Wkraczając w rok fiskalny 2025 z pozytywną dynamiką, spodziewamy się, że osiągniemy rezerwacje netto w wysokości od 5,55 do 5,65 mld dolarów. Nasze prognozy odzwierciedlają zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna kalendarza z 2025 roku do jesieni kalendarza 2025 dla Grand Theft Auto VI. Jesteśmy przekonani, że Rockstar Games zapewni niezrównaną rozrywkę, a nasze oczekiwania co do komercyjnego wpływu gry stale rosną

Komentarze kierownictwa, Take-Two Interactive

Q4 2024 Take Two Earnings Conference Call page 13

Jest już co raz bliżej, nie ma co więcej rozpisywać się i spekulować na temat tego co oficjalnie zostało przedstawione. Na pewno możemy przyznać że z każdą informacją od Take2 możemy być pewni, ze jest to bardziej prawdopodobne niż spekulacja wyczytana między wierszami. Pozostaje mieć nam nadzieje, że nie będzie opóźnień, a Grand Theft Auto VI wyjdzie jesienią 2025 roku.

Podziel się: