Aktualności: O portalu

GTA24.pl w końcu rozpoczyna swoją przygodę

Witajcie, projekt założenia portalu u tematyce Grand Theft Auto powstał jeszcze w 2010 roku. W marcu 2011 udało się zarejestrować domenę gta24.pl, a dziś przeszło 11 latach od jej wykupienia, projekt pod tytułem "G24P" przechodzi do fazy realizacji.

Początkowo GTA24.pl miało być portalem, który miał zrzeszać społeczność Grand Theft Auto. Dziś już wiem, ze tego celu szybko nie zrealizuję, słowo pisane w dzisiejszych czasach oddało pole do popisu różnego formom przekazu wideo. Zapewne niektórzy zadadzą w związku z tym pytanie, po co startujecie w tej formie, skoro streaming ciągle się rozwija, a gracze wolą taki przekaż niż słowo pisane? Odpowiedź dla mnie jest prosta, gdyż sam wolę taki przekaz, w GTA gram od "dzieciaka"... Moje dzieci są już prawie w tym samym wieku (no może jeszcze z trochę jednak im brakuje), w którym ja bawiłem się w pierwszym GTA (ale to historia na inny materiał).

Dlaczego strona wygląda obecnie jak wygląda? Aby ją "ubrać" potrzebuje kontentu, który trzeba stworzyć... W najbliższym czasie będę uzupełniał informacje o poszczególnych odsłonach Grand Theft Auto, a także aktualności w dużej mierze GTA Online.