Aktualności: Targi gier

Ruszyła sprzedaż biletów na gamescom 2024!

Ruszyła sprzedaż biletów na gamescom 2024!

W dniach 21–25 sierpnia 2024 r. w Kolonii w Niemczech oraz w Internecie na całym świecie odbędzie się Gamescom, największe na świecie wydarzenie związane z grami. Czas pandemii zweryfikował branżę i wiele wydarzeń w postaci targów odeszło w zapomnienie, ale Gamescom przetrwał ten okres i właśnie rozpoczął sprzedaż biletów na tegoroczny event!

Wczoraj wraz z otwarciem sklepu z biletami osoby zainteresowane odwiedzeniem targów mogą kupić bilety na targi Gamescom. Jak podkreśla organizator, ze względu na duży popyt w ostatnich latach zaleca się wcześniejszy zakup biletów, a bilety będą wydawane według kolejności zgłoszeń. Jak dodają wszystkie bilety na targi gamescom są dostępne wyłącznie w oficjalnym sklepie z biletami na targi gamescom pod adresem gamescom.global . Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.

Gamescom to największe na świecie wydarzenie poświęcone grom komputerowym i wideo oraz największa w Europie platforma biznesowa dla branży gier. W 2024 r. targi Gamescom odbędą się w Kolonii oraz w Internecie od wtorku 20 sierpnia do niedzieli 25 sierpnia. Gamescom jest organizowany wspólnie przez Koelnmesse and game - Verband der deutschen Games-Branche e.V.

Zapowiada się ciekawie, tym bardziej iż premiera Grand Theft Auto VI coraz bliżej, a to rodzi pytanie czy Rockstar Games postanowi pokazać się na targach i zaprezentować coś nowego w temacie GTA? To pytanie oczywiście jest czysto teoretyczne, moją spekulacją i życzeniem. Aby było jasne wydawca GTA nie podaje informacji, aby się na targi wybierał. Mimo wszystko branżowe targi gier to nie lada gratka dla wszystkich fanów wirtualnej zabawy i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Niebawem zapewne też poznamy pierwszych wydawców, którzy potwierdzą swój udział w tym wydarzeniu.

Podziel się: