Aktualności: Grand Theft Auto Online

Automobilklub Vinewood - ekskluzywna miejscówka dla członków GTA+

GTA Online - Automobilklub Vinewood

Premiera najnowszej aktualizacji GTA Online już w najbliższy wtorek, 13 czerwca, a wraz z nią w Los Santos pojawi się nowa ekskluzywna miejscówka zlokalizowana w porcie - Terminalu. Tak San Andreas Mercenaries prócz zawartości dostępnej dla wszystkich, wprowadzi także ekskluzywny kontent, dostępny jedynie dla subskrybentów płatnego członkowata GTA+.

Weekend w pełni, starałem się spędzić go dość aktywnie, ale pora wrócić do domciu i nadrobić zaległości... Późnym wieczorem, 9 czerwca na Newswire Rockstar Games została opublikowana zapowiedź nowej miejscówki - Automobilklub Vinewood. Według informacji tam zawartych to miejsce dostępne tylko dla członków i stanowiące inauguracyjną ofertę Klubu Vinewood - czyli nowej usługi premium w Los Santos dla członków GTA+, która z gracją przywraca blask i wyrafinowanie czasów chwały Vinewood, zmieniając je w markę podziwianą na całym świecie!

Główną z korzyścią, jaką doświadczą już 13 czerwca subskrybenci GTA+, jest nieskrępowany dostęp do Automobilklubu Vinewood, gdzie członkowie klubu mogą sięgnąć po wyselekcjonowany wachlarz pojazdów, które można testować, zamawiać w trybie swobodnym oraz kupować 20% taniej i wiele więcej. Dodatkowo w Automobilklubie Vinewood można także obejrzeć pojazd podarunkowy GTA+ oraz od razu go tam odebrać.

Magazyn Automobilklub Vinewood

Za drzwiami niepozornego magazynu przemysłowego na Wyspie Elizejskiej znajduje się Automobilklub Vinewood, gdzie na miłośników motoryzacji czeka garaż pełen pożądanych pojazdów. Członkowie i osoby z zewnątrz mogą podziwiać wyeksponowane podium, na którym w świetle reflektorów prezentowane są najlepsze pojazdy. Przy ścianach rozstawione są klasyczne i nowoczesne maszyny, a odwiedzający mogą zachwycać się ich największymi zaletami.

Członkowie GTA+ będą mogli w trybie swobodnym dowolnie sięgać po zmienny wachlarz pojazdów Automobilklubu Vinewood. Wystarczy zajrzeć do klubu osobiście i wyjechać wybranym pojazdem lub skorzystać z menu interakcji, żeby zamówić dostawę pojazdu.

Subskrypcja GTA+ pozwoli też nabyć każdy z tych pojazdów z ekskluzywną zniżką, a także co miesiąc za darmo odebrać jeden pojazd podarunkowy oferowany przez Automobilklub Vinewood.

Automobilklub Vinewood otwiera swoje podwoje 13 czerwca, ale z biegiem czasu oferta Klubu Vinewood i przywileje będą się rozszerzać, a członkowie GTA+ dostaną mnóstwo nowych okazji, żeby spędzać wspólnie czas i odbierać dodatkowe, ekskluzywne korzyści - Tymi słowami kończy się prezentacja nowej miejscówki...

Podsumujmy nowa rzecz po raz pierwszy trafia jako dodatkowo płatna usługa - czy warta swojej ceny? O tym dowiemy się niebawem, ja jak na razie nie korzystałem z subskrypcji GTA+, czy skorzystam? Jak na razie 27 złotyszy wolę wydać na coś innego... Usługa jest dostępna jedynie na konsolach obecnej generacji - PlayStation 5 i Xbox Series X|S. O wersji na komputery osobiste nic nie słychać, tak samo jak z zawartością Hao's Special Works, na którą zapewne spora grupa posiadaczy PC nadal czeka.