Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #23 [08-12.06.2023]

GTA Online - Mammoth Avenger
Newswire Rockstar Games

Częściowo poprzedni tydzień związany z powietrzną działalnością przemytników został przedłużony do 12 czerwca. Dodatkowo możemy otrzymać rzadkie oznaczenie Santo Capra Coins dla Avengera, a także 2x GTA i RP za Szkołę latania, Misje ULP oraz Strefę zrzutu - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W najbliższy wtorek, 13 czerwca 2023 roku otrzymamy najnowszą aktualizację dla GTA Online zatytułowaną "San Andreas Mercenaries", w której to otrzymamy nowe możliwości przede wszystkim w działalności powietrznych przemytników, ale i nie tylko. Dziś rozpoczyna się niepełny tydzień, który ma nas przygotować na nadchodzące DLC.

Gdy zagramy w GTA Online w obecnym tygodniu, otrzymamy rzadkie oznaczenie Santo Capra Coins dla Mammotha Avengera za darmo - stylowe ulepszenie kosmetyczne pasujące do tego potężnego samolotu wojskowego i latającej bazy operacyjnej. Brakuje wam czegoś w garderobie? W butikach odzieżowych w całym Los Santos od dziś możecie kupić nowe koszule imprezowe, w sam raz na letnią zabawę - notabene za oknem też jest już całkiem upalnie ;)

ps. Szukacie informacji jakie zmiany wprowadzi aktualizacja "San Andreas Mercenaries" do GTA Online? Sprawdźcie co jest w naszej Encyklopedii: GTA Online - DLC - San Andreas Mercenaries.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid Dominator GTT

LSC Vapid Dominator GTT

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Vapida Dominatora GTT, mamy za zadanie zająć przynajmniej 3 miejsce w wyścigu w Serii wyścigów klubu samochodowego LS 4 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vapid GB200 (sportowy), Lampadati Cinquemila (sedan) oraz Annis Remus (sportowy).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Zirconium Journey II.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Zirconium Journey II

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Obey 8F Drafter (sportowy, 30% taniej) i Benefactor Schlagen GT (sportowy).

Luxury Autos - Obey 8F Drafter i Benefactor Schlagen GT

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Dinka Blista Kanjo (kompaktowy)
 • Lampadati Novak (SUV) – 30% taniej
 • Pegassi Toros (SUV)
 • Canis Kamacho (off-road)
 • Imponte Beater Dukes (muscle)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za wyścigi kaskaderskie "Transformacja"

Sprawdźcie swoją elastyczność za sterami przeróżnych pojazdów, od motorówek do odrzutowców, w wyścigach z transformacją, które uczestnikom zapewniają potrójne nagrody.

2x GTA$ i RP za wyzwania i zadania VIP-ów

Wskoczcie w garnitur prezesa i wynajmijcie przynajmniej jednego partnera, żeby wziąć udział w zadaniach i wyzwaniach VIP-ów, które polegają na zbieraniu nielegalnej kontrabandy, dostarczaniu towaru, dynamicznych pościgach z policją i nie tylko, a za wszystkie zdobędziecie 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za misje ULP

Pomóż agentowi ULP zbadać spisek, w który zaangażowani są najmocniejsi gracze z przemysłu petrochemicznego w Operacji: Niedokończone sprawy. Przeanalizuj, aby znaleźć źródło niestabilnych cen ropy, a otrzymasz 2x GTA$ i RP do 12 czerwca.

2x GTA$ i RP za szkołę latania

Ćwiczcie swoją znajomość maszyn latających w Szkole latania, gdzie podszlifujecie umiejętności pilotażu, które musi posiadać każdy awiator chcący zasnuć niebo smugami kondensacyjnymi i rozwałką. Przy okazji zdobędziecie podwójne nagrody.

2x GTA$ i RP za Strefę zrzutu

Załóżcie spadochron i wyskoczcie z lecącego śmigłowca. To, co zrobicie potem, zależy już tylko od Was – celem jest utrzymanie strefy zrzutu, a rywale też będą się ostro i szybko desantować. W tym tygodniu oprócz wysmaganej wiatrem cery dorobicie się też potrójnych nagród GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Kontynuujemy 20% zniżkę na zakup hangaru, a także jego ulepszenia i modyfikacje. Jeżeli go jeszcze nie macie warto skorzystać, choćby dla otrzymania przepustki do Fortu Zancudo. A ponadto:

 • Buckingham Pyro (samolot) - 20% taniej
 • Buckingham Alpha-Z1 (samolot) - 30% taniej
 • Buckingham Conada (helikopter) - 30% taniej
 • Obey 8F Drafter (sportowy) - 30% taniej
 • Lampadati Novak (SUV) - 30% taniej
 • niestandardowy Bravado Gauntlet Classic (muscle) - 40% taniej
 • Pfister Astron (SUV) - 40% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Ciężki karabin (40% taniej dla członków GTA+).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin S95.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy już znajdziecie odpowiedni pojazd, spróbujcie sił w próbie czasowej HSW pomiędzy Północnym Chumash a wyżyną Palomino.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 12 czerwca wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Vapid Slamtruck
 • Darmowe stanowisko dronów w salonie gier
 • Dwa nowe lakiery kameleon
 • 3x GTA$ i RP za wydarzenia w trybie swobodnym
 • Zniżki na garaże i nie tylko

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+