Aktualności: Grand Theft Auto Online

DLC San Andreas Mercenaries dla GTA Online ukaże się 13 czerwca

GTA Online: San Andreas Mercenaries
Newswire Rockstar Games

Mamy to! Już 13 czerwca 2023 roku ukaże się nowe DLC zatytułowane San Andreas Mercenaries. Dołączcie do najemniczej grupy renegatów i rozprawcie się z Merryweather oraz innymi wrogami w aktualizacji GTA Online - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Czy to sekret, że Merryweather Security jest przeżarte korupcją tak samo jak reszta Los Santos? A teraz dodatkowo krążą plotki, że ci szemrani zabójcy na zlecenie próbują wyeliminować najemniczą konkurencję w południowym San Andreas. Dla różnych wolnych strzelców z kryminalnego podziemia to może być kropla, która przeleje czarę goryczy. Czas uderzyć tam, gdzie zaboli ich najbardziej.

Wystartujcie w podniebną podróż u boku elitarnych pilotów i weteranów sił specjalnych, żeby stoczyć walkę z monolitem największej prywatnej firmy wojskowej w San Andreas. GTA Online: San Andreas Mercenaries to napakowana akcją nowa aktualizacja, która trafi na ulice, morza i w przestworza południowego San Andreas już 13 czerwca.

Wyśmienity mechanik pojazdów lotniczy i as przestworzy Charlie Reed zbiera szwadron doborowych lotników i najemników znanych jako Anioły Los Santos, by wykonywać dochodowe prywatne zlecenia, kraść tajne dane z serwerowni, przeprowadzać ataki i zrzucać bomby na różne atrakcyjne cele.

Charlie Reed

Wraz z Charlim będziemy mogli przekształcić naszego Mammotha Avengera w podniebne centrum dowodzenia zawierające panel operacyjny i ulepszenia broni. Wykonamy również nowe zadania polegające na przemycie cennej kontrabandy drogą naziemną oraz natrafimy na spontaniczne okazje, by zaatakować ruchome cele i w ten sposób zdobyć dodatkową gotówkę oraz dobra.

Zarówno jako nowi gracze, czy też doświadczeni przemytnicy będziemy mogli skorzystać z nowych ulepszeń dla Avengera i hangaru, w tym możliwości przechowywania i modyfikowania Avengera w hangarze, a nawet przechowywania i korzystania z Avengera bez posiadania hangaru czy bazy. Czas zacząć przygotowania i załatwić najlepszy sprzęt drużynie, ogarniając hangar. Gdy zatankujemy Avengera możemy poćwiczyć przemyt towaru, gdyż czeka nas prawdziwa walka w przestworzach.

Ale to nie wszystko, co oferuje nowa aktualizacja do GTA Online. Czekają na nas też nowe wydarzenia w trybie swobodnym, nowy taktyczny SMG - idealny do strzelania podczas jazdy, codzienne próby czasowe i wiele więcej. Tego lata wyruszymy w przestworza. Oprócz tego usprawniona zostanie także cała rozgrywka w GTA Online oraz dodane zostaną funkcje, o które prosili gracze, na przykład:

  • Dzwoniąc do Mors Mutual Insurance, będzie można odebrać wszystkie zniszczone pojazdy jednocześnie.
  • Do menu ustawień zostanie dodana nowa alternatywna opcja kontroli sprintu (Przytrzymaj, aby biec sprintem).
  • Możliwość dodawania opisów do garaży, aby łatwiej można było odszukać ulubione pojazdy.
  • Willard Eudora i Classique Broadway staną się dostępne do zleceń taksówkarskich po zastosowaniu oznaczenia dla taksówkarzy.
  • Aktualizacje kreatora, które dodadzą nowe rekwizyty i opcje pogodowe, w tym śnieg.

No i jak? Ja się nie spodziewałem, że tak szybko ukaże się letnie DLC do Grand Theft Auto Online. To dlatego tak usilnie w ostatnich tygodniach Rockstar Games promował hangar. Jak wiecie ja go z pewnych względów staram się omijać, ale skoro zostanie poważnie zmodyfikowany to może w końcu się do niego przekonam. GTA Online: San Andreas Mercenaries ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC już za niecałe dwa tygodnie - 13 czerwca 2023 roku.