Aktualności: Grand Theft Auto Online

Zwiastun wideo nowego DLC - San Andreas Mercenaries

GTA Online: San Andreas Mercenaries
Newswire Rockstar Games

Dzisiaj, 6 czerwca został opublikowany oficjalny zwiastun wideo prezentujący nową aktualizację do GTA Online - San Andreas Mercenaries w akcji. Czas na odwet... Zobaczcie, jak Merryweather Security i ich skorumpowani zabójcy na zlecenie dostają za swoje - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Już 13 czerwca 2023 roku otrzymamy możliwość połączenia swoich siły z doskonałym pilotem i doświadczonym najemnikiem Charliem Reedem, żeby stanąć na czele nowej grupy - Aniołów Los Santos - w serii niebezpiecznych misji kontruderzeniowych, których celem będzie rozbrojenie bezlitosnych wojsk Merryweather Security i przeszkodzenie im w działaniach. A przy okazji dostaniemy szansę, żeby trochę się wzbogacić.

Prócz powyższego zwiastuna Rockstar Games zdradza nam, że jeszcze w tym tygodniu otrzymamy więcej informacji, w tym szczegóły na temat dalszych zmian, które do GTA Online wprowadzi aktualizacja San Andreas Mercenaries.

Jak podoba się wam przedsmak nowej aktualizacji zaprezentowany w zwiastunie? Zapraszam do dyskusji na naszych social mediach oraz Discord.