Aktualności: Grand Theft Auto Online

Nielegalne złomowisko i powrót Yusufa Amira z Liberty City!

GTA Online - nowe Nielegalne złomowisko
Newswire Rockstar Games

Nowa aktualizacja GTA Online ukaże się już w grudniu, a także wróci znajoma twarz z Liberty City oraz pojawią się wyścigi driftowe, zwierzęta, świąteczne niespodzianki i znacznie więcej - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Mamy to, Gwiazdy Rocka zaprezentowały nam co otrzymamy w ramach zimowej aktualizacji GTA Online. Jak możemy przeczytać tej zimy stale ewoluujący świat GTA Online wciąż zapewniać będzie atrakcje dla każdego z graczy - od nowego nielegalnego złomowiska, dzięki któremu można wykonywać zuchwałe Kradzieże pojazdów, przez wyścigi driftowe na wybrane pojazdy, które zmodyfikowano pod kątem precyzyjnych poślizgów, nowe podrasowane pojazdy, ekscytujące prezenty świąteczne po limitowaną odzież na 25-lecie Rockstar Games i znacznie więcej. Będziecie mieć wiele okazji, żeby uczcić tę doniosłą rocznicę. Oprócz tego świat GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X|S odwiedzą zwierzęta oraz pojawi się wiele ulepszeń przeznaczonych dla najnowszych konsol.

Kradzieże pojazdów

Nowa nieruchomość - Nielegalne złomowisko, które zostanie dodane wraz z zimową aktualizacją GTA Online wprowadzi nas graczy w samo serce ulicznej przestępczości w Los Santos, czyli do świata kradzieży, rozbierania na części i sprzedaży najcenniejszych pojazdów. Wykonajcie te napakowane akcją kradzieże dla słynnego dewelopera Yusufa Amira z Liberty City, który postanowił odwiedzić Zachodnie Wybrzeże. Jak informuje Rockstar - Yusuf wciąż za wszelką cenę poszukuje w życiu rzeczy wyrafinowanych, a szczególnie nowych okazów do swojej kolekcji luksusowych pojazdów importowych. Z pomocą jego kuzyna Jamala będziecie planować i wykonywać skomplikowane i dochodowe kradzieże pod przykrywką zakładu Red’s Auto Parts, czyli złomowiska do kupienia, gdzie można dowodzić całą akcją. Sprzedajcie Yusufowi najlepsze kąski albo rozbierzcie zdobyte auta na części. Wybór, tak jak gotówka, należy do was.

Wyścigi driftowe

Lubicie szybką jazdę rodem z Szybkich i wściekłych lub Need for Speed? Wraz z zimowym DLC otrzymamy nowy, zręczny sposób rywalizacji w GTA Online w postaci driftowej modyfikacji dla wybranych pojazdów oraz Serię wyścigów driftowych. Będziemy mogli sprawdzić się podczas wchodzenia w zakręty bokiem w zestawie nowych torów, a podczas wizyty w klubie samochodowym LS będzie można zamontować w niektórych pojazdach modyfikację driftową, która pozwoli bawić się w driftowanie w trybie swobodnym.

Z nowej zawartości na tą chwilę to wszystko, ale prócz tego są jeszcze zmiany i ulepszenia, które w większości pojawią się już tylko na konsolach obecnej generacji.

  • Przyroda odwiedza tryb swobodny: zwierzęta od teraz będą pojawiać się w południowym San Andreas w GTA Online na PS5 i Xbox Series.
  • Członkowie GTA+ otrzymają dostęp do garażu Klubu Vinewood, czyli nowego, 100-miejscowego magazynu pojazdów.
  • Gracze na PS5 i Xbox Series będą mogli wygodniej organizować swoje kolekcje pojazdów i zarządzać nimi, w tym przenosić pojazdy między garażami, dzięki menu interakcji.

Oprócz tego na wszystkich platformach zostaną wprowadzone ulepszenia rozgrywki, w tym:

  • Ulepszonego menu interakcji, po którym łatwiej się poruszać.
  • Zwiększonej liczby punktów reputacji w klubie samochodowym LS za rywalizację w Pościgach i wyścigach ulicznych.
  • Nowej usługi optymalizacyjnej w klubie samochodowym LS, która pozwala graczom kupować kopie pojazdów osobistych innych graczy na PlayStation 4, Xbox One i PC.
  • Własnych opisów pięter w garażu przy Eclipse Blvd.
  • Od teraz funkcja czatu głosowego na konsoli będzie domyślnie wyłączona.
  • Wszyscy gracze otrzymywać będą prezent na urodziny swojej postaci.

Nowy samochód pod kasynem

Oprócz nowych pojazdów, nowych Kradzieży pojazdów i nowej serii wyścigów podczas okresu świątecznego i nie tylko w GTA Online pojawi się jeszcze mnóstwo innych atrakcji. Ukażą się nowe utwory muzyczne, nowe świąteczne tryby, dodatkowe ulepszenia rozgrywki, aktualizacje narzędzi kreatora, inne świąteczne niespodzianki i wiele więcej.

Dość sporo informacji, ale to zapewne nie wszystko, tym razem Rockstar chyba postanowił dawkować emocje i w najbliższych dniach będziemy poznawać więcej szczegółów. Jak myślicie jak zatytułowali to DLC?

Podziel się: