Aktualności: Grand Theft Auto Online

The Chop Shop - zimowe DLC dla GTA Online

GTA Online - zimowe DLC The Chop Shop
Newswire Rockstar Games

Współpracuj ze słynnym deweloperem i fanem motoryzacji Yusufem Amirem z Liberty City, którego najnowsze przedsięwzięcie polega na zuchwałych kradzieżach najcenniejszych pojazdów w Los Santos, w ramach GTA Online: The Chop Shop - czytamy na Newswire Rockstar Games.

12 grudnia 2023, godzina 11 czasu polskiego - premiera zimowego DLC dla GTA Online o tytule The Chop Shop. Rockstar Games do ostatniej chwili ukrywał nazwę tegorocznej zimowej aktualizacji, aż w końcu wraz z premierą ją poznaliśmy. Aktualizacja przede wszystkim wprowadza nowe napady polegające na kradzieży pożądanych w Los Santos pojazdów, notabene od której to czynności wzięła się nazwa Grand Theft Auto ;)

Jak już nam Rockstar zapowiedziało wcześniej, wątek nowego DLC jest związany z postacią znanego z GTA IV: The Ballad of Gay Tony - Yusufa Amira oraz jego kuzyna Jamala. Po otrzymanym telefonie od Yusufa mamy za zadanie nabyć złomowisko Red’s Auto Parts, dzięki któremu zdobędziemy przykrywkę dla owej działalności przestępczej. Za łuszczącą się fasadą Red's Auto Parts kryje się niewykorzystany potencjał wyrafinowanej operacji napadowej. W połączeniu z naszymi umiejętnościami i wyczuciem Yusufa do egzotycznych samochodów, nowy biznes "złomowiska" stanowi idealną fasadę. Jest na tyle skromny, że nie wzbudzi podejrzeń władz, a jednocześnie wyposażony we wszystko, czego potrzebujemy, aby dokonać zapierających dech w piersiach napadów na najbardziej poszukiwane pojazdy w południowym San Andreas.

I jak? Ja na razie musze to ograć aby się wypowiedzieć, dziś czas goni więc podsumuje to co znalazłem i zobaczymy jak to DLC wypadnie na tle wcześniejszych.

Nowe zuchwałe kradzieże to czeka nas według Rockstara, który zapowiada aby sprawdzać cotygodniową selekcję potencjalnych nowych zdobyczy do samochodowej kolekcji Yusufa. Każda kradzież wymaga rozpoznania celu i zdobycia informacji oraz przygotowania i wykonania zadań w trybie swobodnym. Wszystko zwieńcza dynamiczny finał. Dodatkowo do wyboru jest cały konwój nowych, lśniących pojazdów, w tym oszałamiający supersamochód Turismo Omaggio firmy Grotti; wielozadaniowy SUV-a, którego Imani może dodatkowo ulepszyć; stylowy kabriolet i wiele więcej. A dokładniej, na dzień dzisiejszy wchodzą:

  1. Grotti Turismo Omaggio (supersamochód)
  2. Fathom FR36 (coupe)
  3. Declasse Impaler LX (muscle)
  4. Karin Asterope GZ (sedan)
  5. Karin Vivanite (SUV)
  6. Vapid Dominator GT (muscle)
  7. Vapid Aleutian (SUV)
  8. Declasse Vigero ZX Convertible (muscle)

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza także nowe połączenia z półświatkiem branży motoryzacyjnej, które umożliwią zakup i posiadanie bardzo pożądanych, nietypowych pojazdów służb porządkowych.

Policyjny radiowóz

Nowe opcje tuningu i wyścigi driftowe - mi się to kojarzy z jednym Szybcy i wściekli... Wchodź z wyczuciem w ciasne wiraże i buksuj kołami, żeby pokonywać tor bokiem w wyścigach driftowych, korzystając ze specjalnych modyfikacji driftowych. Wykonaj serię kilku krótszych driftów, żeby zebrać wielostopniowy megadrift, lub pojedź po bandzie i sięgnij po status driftowego boga.

Od dziś jest także dostępny nowy karabin bojowy - Czy to wesoły brzęk Gun Van wjeżdżającego do miasta? Usiądź wygodnie i wypróbuj nowy karabin bojowy, najnowsze osiągnięcie w dziedzinie strzelectwa precyzyjnego, prosto z kuźni i znajdujące się w Twoim arsenale. Dostępne także w Zbrojowni w Twojej Agencji.

Stało się - Los Santos oszalało: gracze na PlayStation 5 i Xbox Series X|S powinni wypatrywać zwierząt wędrujących po lądzie, niebie i morzach wokół Los Santos - nowość w GTA Online, ale dobrze znana z fabuły GTA V.

To było na tyle w dużym skrócie, o reszcie napisze w cotygodniowym cyklu "Premie, zniżki i nowości" w najbliższym czasie.

Podziel się: