Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #21szy [26 maja 2022 - 1 czerwca 2022]

Zaczynamy 21-szy tydzień w Grand Theft Auto Online, który tym razem w dużej mierze skupia się na premiach dla graczy. Jak czytamy na Newswire - Zawartość Backlot City wylewa się na ulice Los Santos. Oto nadjeżdża plejada gwiazd-pojazdów, ale splendor i tak skradnie jeden kierowca. Czas wykorzystać syndrom głównej postaci podczas Roboty w Vespucci (Remiks), emocjonującym i krwawym pościgu w pojazdach na siedmiu mapach, który czerpie inspirację z vinewoodzkich hitów.

Fundament Roboty w Vespucci (Remiks) pozostaje niezmieniony w porównaniu z poprzednikiem - goniec musi zaliczać punkty kontrolne, a sfora łowców za wszelką cenę stara się go wyeliminować. W tej nowej odmianie malutkiego Issi Classica zastępuje jednak cały wachlarz znanych pojazdów, w tym klasyczne samochody sportowe, motocykle i zmodyfikowane wozy muscle. Tymczasem pogoń korzysta z radiowozów, opancerzonych samochodów muscle i śmigłowców bojowych, żeby pokrzyżować szyki przeciwnika.

Wszyscy uczestnicy, którzy w tym tygodniu spróbują tej nowej wersji klasycznego trybu, otrzymają 2x GTA$ i RP.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Bravado Youga Classic

LSC Bravado Youga Classic

Czyżby waszą uwagę przykuł Bravado Youga Classic zgrabnie zapakowany na Slamtrucku w klubie samochodowym? Zajmijcie co najmniej 5 miejsce w wyścigach klubu samochodowego LS przez 2 dni z rzędu, a pojazd będzie wasz - bez zbędnych pytań.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Dinka Jester RR, Declasse Vamos i Vulcar Fagaloa.

WYPRÓBUJCIE VULCARA FAGALOĘ, DECLASSE VAMOSA I DINKĘ JESTERA RR

Odwiedzając w tym tygodniu kasyno Diamond, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy mieć szansę na wygranie Übermacht Revolter, czyli grzeczny sedan z bojowym potencjałem.

PREMIE:

PREMIE DLA KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH I PODWÓJNE NAGRODY

Załóżcie skórzane kurtki, zaczeszcie włosy do tyłu i przygotujcie się, by zasiać strach w sercach niewinnych przechodniów. Wspieranie i umożliwianie nielegalnych działań w ramach zleceń klubowych, walka z innymi gangami w zadaniach klubowych i rywalizacja w wyzwaniach klubowych przez cały tydzień zapewniają 2x GTA$ i RP. Zasoby do wytwórni w tym tygodniu są też tańsze o 50% – gromadźcie więc towar, a potem go z zyskiem sprzedajcie.

Aby pomóc wam w rozwałce, wszystkie zdolności klubu motocyklowego – w tym testosteron żarłacza tępogłowego, wzywanie pojazdu, amunicja, Mołotowy i pancerz – będą do 1 czerwca bezpłatne.

2X GTA$ I RP ZA ZADANIA VIP-A/PREZESA ORAZ PODWÓJNE WYPŁATY DLA PARTNERÓW I OCHRONIARZY

Geniusze zbrodni i ich poplecznicy mogą zgarnąć podwójne nagrody GTA$ i RP za zadania VIP-a/prezesa. Tymczasem ochroniarze i partnerzy zainkasują podwójne wypłaty za swoje usługi.

2X GTA$ I RP ZA SERIĘ W BUNKRZE

Zejdźcie poniżej poziomu morza i zagrajcie w cały zestaw podziemnych odmian trybów w ramach serii w bunkrze zapewniającej w tym tygodniu 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA CENNY ŁADUNEK

Cenny ładunek stawia proste pytanie: jak trudne może być dostarczenie ciężarówki na skraj pustyni Grand Senora w jednym kawałku? Odpowiedź zależy od tego, jak bardzo zdeterminowani są napastnicy, a zabawa zaczyna się w momencie, gdy dostawcy wsiądą za kierownicę swojego pojazdu w strefie przemysłowej terminalu. Niezależnie od tego, czy ciężarówka dotrze do celu, czy nie, obie drużyny zgarną w tym tygodniu podwójne nagrody.

2X GTA$ I RP ZA MOBILNE OPERACJE

Skorzystajcie z ekranu dotykowego w mobilnym centrum operacyjnym z bunkra, żeby dowieść swoich umiejętności za sterami floty pojazdów bojowych. Pomaganie Agentowi 14 podczas mobilnych operacji zapewni do 1 czerwca podwójne nagrody.

ZNIŻKI:

Sprawdźcie, czy macie wystarczająco dużo miejsca na gromadzenie towaru na sprzedaż - magazyny i magazyny pojazdów są w tym tygodniu tańsze o 30%. A gdyby było wam jeszcze mało w menu interakcji możecie skorzystać z usług Imani (ukrycie, zdobądź motocykl), żeby zyskać przewagę nad rywalami, za 75% mniej.

  • Limuzyna z wieżyczką Benefactor – 30% zniżki
  • Declasse Granger 3600LX – 30% zniżki
  • Vapid Caracara – 30% zniżki
  • Declasse Vamos – 30% zniżki
  • Vulcar Fagaloa – 40% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO: Übermacht Sentinel XS

Gracze GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą zajrzeć do warsztatu Hao’s Special Works w klubie samochodowym LS i obejrzeć pojazd testowy premium w tym tygodniu: Übermacht Sentinel XS ze wszystkimi ulepszeniami, jakimi dysponuje Hao. Pojazd po sprawdzeniu można kupić bezpośrednio u Hao.

PRÓBA CZASOWA HAO'S SPECIAL WORKS

Zobaczcie, jak pojazdy ulepszone przez Hao’s Special Works radzą sobie na krótkim odcinku między Sandy Shores i La Puerta w obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu maju 2022 otrzymują:

  • Agencja w Rockford Hills dająca dostęp do zawartości z aktualizacji The Contract
  • Grotti Brioso R/A, ulepszenie HSW i dwa ekskluzywne oznaczenia
  • Darmowe ubrania i akcesoria
  • 2x GTA$ za zlecenia ochrony
  • Dodatkowe premie dla członków

Odwiedźcie stronę GTA+, aby poznać korzyści GTA+ dostępne do 1 czerwca. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać wasze członkostwo GTA+, zapoznajcie się z poradnikiem do GTA+.

Korzyści Prime Gaming

Od 26 maja do 29 czerwca gracze otrzymają po 100 000 GTA$ za każdy tydzień, w którym zagrają w GTA Online. Oprócz tego użytkownicy, którzy powiązali swoje konta Prime Gaming z Rockstar Games Social Club, otrzymają dodatkowe 100 000 GTA$, a członkowie Prime Gaming, którzy skorzystają z GTA+, dostaną kolejne 100 000 GTA$ – czyli łącznie nawet 300 000 GTA$ co tydzień.