Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #22gi [2 - 8 czerwca 2022]

A Superyacht Life
Newswire Rockstar Games

Po "Robocie w Vespucci" w Grand Theft Auto Online, przyszedł czas aby skupić się na dostępie do elity. Jak czytamy na Newswire Rockstar Games w tym tygodniu mamy za zadanie toczyć wojnę na morzu, kupować egzotyczne pojazdy i pomóc Madrazo poradzić sobie z niedokończonymi sprawami. Jakie to sprawy? Trzeba koniecznie sprawdzić w GTA Online :)

Chwycie wiatr w żagle - w tym tygodniu ukończenie dowolnych misji sprzedaży (z bunkra, motocyklowych, przemytniczych, specjalnych ładunków lub import/eksport) pozwoli uzyskać za darmo różowe bransoletki. Śmiałkowie, którzy w tym czasie postanowią zostać partnerami lub ochroniarzami, otrzymają bezpłatne różowe i żółte świecące okulary.

Gracze, którzy kupią superjacht Galaxy od teraz do 6 lipca (dostępny w tym tygodniu z 50% zniżką) i ukończą wszystkie sześć misji Życia na jachcie, otrzymają zwrot 1 000 000 GTA$ na swoje konto w banku Maze. Wszystkie premie i rabaty GTA$ są dostarczane w ciągu 72 godzin od ich przyznania. Tutaj nasuwa mi się pytanie, czy gracze którzy już posiadają superjacht i zamienią go na inny to też otrzymają zwrot?

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid GB200

LSC Vapid GB200

Miłośnicy zaciekłej rywalizacji, którzy zajmą co najmniej 3 miejsce w Serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu, otrzymają Vapida GB200, czyli motoryzacyjny ekwiwalent warczącego pitbulla.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pegassi Tezeract, Coil Cyclone i Pegassi Osiris.

WYPRÓBUJCIE PEGASSI TEZERACTA, COILA CYCLONE’A I PEGASSI OSIRISA

Odwiedzając w tym tygodniu kasyno Diamond, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy mieć szansę na wygranie Pegassi Infernus Classic, czyli ulubiony rydwan elity z minionych czasów. To samochód sportowy o tak klasycznym charakterze, że praktycznie cuchnie płynem do golenia i cygarami.

PREMIE:

4X GTA$ I RP ZA MISJE ŻYCIA NA JACHCIE

Stańcie do walki na pełnym morzu - ukończcie w tym tygodniu misje Życia na jachcie, aby zgarnąć hojny łup w postaci 4x GTA$ i RP. Ponadto w tym tygodniu dostępne są trzy dodatkowe premie w wysokości 100 000 GTA$ - po jednej za ukończenie Odzysku, Lodołamacza lub Desantu.

3X GTA$ I RP ZA STREFĘ ZRZUTU

W tym tygodniu do GTA Online wracają tryby Strefa zrzutu, Skrzydlaci łowcy i Zawrotna zemsta. Strefa zrzutu zapewnia 3x GTA$ i RP wszystkim uczestnikom, którzy odważą się wskoczyć bez strachu w strefę walki, aby zapanować nad polem bitwy.

2X GTA$ I RP ZA MISJE OD MARTINA MADRAZO

Niewiele nazwisk budzi taki strach w sercach mieszkańców Los Santos jak Martin Madrazo. Od zatwardziałych przestępców po niewinnych baristów w Cool Beans - każdy zaciska zwieracze. Ale odważne dusze, które przyjmą od tego mafijnego bossa jego misje od kontaktu, w tym misje porządkowe Madrazo, otrzymają w tym tygodniu podwójne nagrody.

ZNIŻKI:

Nieważne, czy walczycie o panowanie na morzu, czy na autostradzie - w tym tygodniu obowiązuje szeroki wachlarz zniżek, od 30 do 50%, na pojazdy z najwyższej półki:

 • Superjachty Galaxy - 50% taniej
 • Lampadati Toro - 50% taniej
 • Benefactor Streiter - 50% taniej
 • Niestandardowy Benefactor Glendale - 50% taniej
 • Grotti Visione - 30% taniej
 • Principe Lectro - 30% taniej
 • Vapid Peyote Gasser - 40% taniej
 • Grotti Itali GTO - 40% taniej
 • Grotti Stinger GT - 40% taniej
 • Pegassi Tezeract - 40% taniej
 • Coil Cyclone - 30% taniej
 • Pegassi Osiris - 30% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO: BRAVADO BANSHEE

Zajrzyj do Hao’s Special Works w klubie samochodowym LS, aby obejrzeć nowy pojazd testowy premium - Bravado Banshee z potężnym momentem obrotowym, który zasłuży na swoją nazwę mknąc autostradami Los Santos niczym zjawa.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Zobacz, jak najnowsze i najlepsze modyfikacje Hao radzą sobie na otwartej drodze - wciśnij gaz do dechy w tym tygodniu w Próbie czasowej HSW między Textile City a Stab City.

Członkowie GTA+ w miesiącu czerwcu 2022 otrzymują:

 • Bunkier dozbrojeniowy w kanionie Raton
 • Mobilne centrum operacyjne
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 2x GTA$ i RP za Podwójne uderzenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać wasze członkostwo GTA+, zapoznajcie się z poradnikiem do GTA+.

Korzyści Prime Gaming

Od 26 maja do 29 czerwca wszyscy gracze otrzymają po 100 000 GTA$ za każdy tydzień, w którym zagrają w GTA Online. Oprócz tego użytkownicy, którzy powiązali swoje konta Prime Gaming z Rockstar Games Social Club, otrzymają dodatkowe 100 000 GTA$, a członkowie Prime Gaming, którzy skorzystają z GTA+, dostaną kolejne 100 000 GTA$ – czyli łącznie nawet 300 000 GTA$ co tydzień.