Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #25ty [23 - 29 czerwca 2022]

Hao i pojazdy z GTA Online z premiami Los Santos Tuners
Newswire Rockstar Games

Członkowie LSC w tym tygodniu macie okazję zademonstrować w Grand Theft Auto Online swoje hobby motoryzacyjne! Najbliższy tydzień, jak czytamy na Newswire Rockstar Games, poświęcony jest między innymi motoryzacji w Klubie samochodowym LS.

Niewiele zajęć demonstruje tak dobrze luksus jak hobby motoryzacyjne, gdyż wymaga zarówno sporej ilości funduszy, jak i beztroskiego podejścia do bezpieczeństwa za kierownicą. W tym tygodniu oba te aspekty będą w centrum uwagi, podobnie jak przeróżne inne elementy samochodowego podziemia Los Santos, od warsztatów tuningowych działających zgodnie z prawem do nieco mniej legalnych przedsięwzięć.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid FMJ

LSC Vapid FMJ

Członkowie klubu samochodowego LS, którzy w tym tygodniu przez 5 dni z rzędu zajmą miejsce na podium w Pościgu, otrzymają w nagrodę Vapida FMJ, czyli supersamochód zaprojektowany, by przetrwać na diecie z czystej, bezołowiowej benzyny premium.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Karin Calico GTF, Annis ZR350 i Obey Tailgater S.

Wypróbujcie Karin Calico GTF, Annis ZR350 i Obey Tailgater S na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu na pobliskim podium obraca się nagroda główna w postaci roadstera Dinka RT 3000.

PREMIE:

2X GTA$ I RP ZA FINAŁY ZLECEŃ KRADZIEŻY

Ataki na najcenniejsze cele stanowić będą w tym tygodniu pewną drogę do wysokich dochodów - wszystkie finały zleceń kradzieży zapewniają 2x nagrody GTA$ i RP. Zerknijcie na tablicę w swoim warsztacie tuningowym, żeby zacząć układać plan.

2X GTA$ I RP ZA WOZY Z LISTY RZADKICH POJAZDÓW

Gdy już udowodnicie Sessancie i KDJ-owi, że można na was polegać, sprawdźcie listę poszukiwanych pojazdów znajdującą się na tablicy w antresoli warsztatu i dostarczcie w tym tygodniu rzadkie pojazdy eksportowe, aby otrzymać 2x GTA$ i RP.

POTRÓJNA REPUTACJA W KLUBIE SAMOCHODOWYM LS PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to w Cypress Flats porozmawiajcie z Mimi o dołączeniu do klubu samochodowego LS. Wszystkie zajęcia z nim związane zapewniać będą trzy razy więcej punktów reputacji.

2X GTA$ I RP ZA WYŚCIGI KASKADERSKIE

Rekwizyty, dopalacze i okazjonalne karambole - w wyścigach kaskaderskich znajdziecie wszystko. Do 29 czerwca uczestnicy wszystkich wyścigów kaskaderskich stworzonych przez Rockstar mogą liczyć na 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA MISJE OD TREVORA

Trevor Philips to typowy postrzeleniec - z bronią, łysiną i paranoją - więc interesy z nim za pośrednictwem Rona to prawdziwe wyzwanie. Odwiedź go w jego przyczepie w Sandy Shores i ukończ do 29 czerwca misje od Trevora, aby zgarnąć 2x GTA$ i RP.

3X GTA$ ZA ZLECENIA KLIENTÓW WARSZTATU TUNINGOWEGO

Warsztat tuningowy pozwala także prowadzić legalny interes. W tym tygodniu modyfikowanie i dostarczanie pojazdów w ramach zleceń klientów warsztatu tuningowego zapewni trzy razy więcej GTA$ i RP niż zwykle.

ZNIŻKI:

Czy warkot doładowanych silników rozbrzmiewający w Los Santos powoduje u was drgawki z zazdrości? W tym tygodniu możecie zostać członkami klubu samochodowego LS o 50% taniej, a warsztaty tuningowe oraz ich modyfikacje i ulepszenia będą tańsze o 30%.

Tymczasem swój wachlarz maszyn możecie wzbogacić z pomocą przeróżnych poniższych zniżek na pojazdy do tuningu:

 • Karin Calico GTF - 40% zniżki
 • Dinka Jester RR - 40% zniżki
 • Pfister Comet S2 - 40% zniżki
 • Annis Euros - 40% zniżki
 • Emperor Vectre - 30% zniżki
 • Pfister Growler - 30% zniżki
 • Annis ZR350 - 30% zniżki
 • Karin Futo GTX - 30% zniżki
 • Übermacht Cypher - 30% zniżki

ZWROT ZA SUPERJACHT GALAXY DO 6 LIPCA

Jeżeli jeszcze nie kupiliście superjachtu Galaxy to do 6 lipca macie czas, aby go kupić i po ukończeniu wszystkich sześciu misji "Życia na jachcie", otrzymać zwrot 1 mln GTA$, który zostanie przelany na wasze konto w banku Maze (w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAOIMPONTE ARBITER GT

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbitera GT, którego porządnie odchudzono i wzbogacono o różne egzotyczne płyny i ulepszenia.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Wdepnijcie gaz do dechy i sprawdź, jak wasze odpicowane bryki poradzą sobie na trasie z Pacific Bluffs do góry Gordo w ramach próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu czerwcu 2022 otrzymują:

 • Bunkier dozbrojeniowy w kanionie Raton
 • Mobilne centrum operacyjne
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 2x GTA$ i RP za Podwójne uderzenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać wasze członkostwo GTA+, zapoznajcie się z poradnikiem do GTA+.

Korzyści Prime Gaming

Od 26 maja do 29 czerwca wszyscy gracze otrzymają po 100 000 GTA$ za każdy tydzień, w którym zagrają w GTA Online. Oprócz tego użytkownicy, którzy powiązali swoje konta Prime Gaming z Rockstar Games Social Club, otrzymają dodatkowe 100 000 GTA$, a członkowie Prime Gaming, którzy skorzystają z GTA+, dostaną kolejne 100 000 GTA$ - czyli łącznie nawet 300 000 GTA$ co tydzień.