Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #24ty [16 - 22 czerwca 2022]

Bonusy Import/Eksport
Newswire Rockstar Games

Prezesi w aktualnym tygodniu w Grand Theft Auto Online możecie zaszaleć na czarnym rynku jako przestępcy w białych kołnierzykach! Najbliższy tydzień, jak czytamy na Newswire Rockstar Games, Prezesi z południowego San Andreas zazwyczaj nie bawią się w stukanie w klawisze i masową produkcję e-maili - ci tytani branży wolą pobrudzić sobie ręce, sięgając po jak najwięcej źródeł dochodów.

Zaangażujcie się w lukratywny handel egzotycznymi pojazdami, zdobywając, przechowując, modyfikując i dostarczając cenne maszyny. Prezesi, którzy posiadają magazyn pojazdów, mogą wziąć udział w misjach sprzedaży Import/Eksport, żeby zarobić 50% więcej GTA$ i RP.

Jeżeli jeżdżenie po Los Santos bez środków ochrony to proszenie się o problem! Jest na to super rozwiązanie - odbierzcie darmowego opancerzonego Karina Kurumę z Southern San Andreas Super Autos do 22 czerwca.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Grotti Turismo Classic

LSC Grotti Turismo Classic

Zajęcie co najmniej 5 miejsca w wyścigach klubu samochodowego LS przez 4 dni pod rząd w tym tygodniu zapewni kluczyki do samochodu Grotti Turismo Classic, który przypomni czasy marynarek o szerokim kołnierzu, tanecznej muzyki Hi-NRG i nieskrępowanej zasadami bankowości. Miłych wspominek.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Grotti Itali RSX, Grotti Furia i Grotti X80 Proto.

Wypróbujcie Grotti Itali RSX, Grotti Furia i X80 Proto na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu na pobliskim podium obraca się nagroda główna w postaci Grotti Turismo R, czyli supersamochód hybrydowy, który problem oszczędności paliwa odsyła do lamusa jednym wulgarnym gestem przez okno.

PREMIE:

2X GTA$ I RP ZA MISJE SPRZEDAŻY SPECJALNEGO ŁADUNKU

Jeśli wasz magazyn pełen jest cennej kontrabandy, to równowaga podaży i popytu właśnie przechyla się na waszą korzyść - wszystkie misje sprzedaży specjalnych ładunków do 22 czerwca zapewniają podwójne nagrody.

2X GTA$ I RP ZA KONFISKATY PREMIUM DELUXE

Jeśli jakiś wóz ma porządny silnik, to Simeon Yetarian na pewno o tym wie. Pomóż mu konfiskować egzotyczne pojazdy poszukiwane przez elitę (lub zniszcz jego konkurencję) w konfiskatach Premium Deluxe lub misjach od Simeona, żeby w tym tygodniu zgarnąć 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA SKRZYDLATYCH ŁOWCÓW

Ucieczka byłaby prosta, gdyby łowcy nie dysponowali uzbrojonymi myśliwcami. Dotrzyjcie na drugi koniec mapy w jednym kawałku lub wybuchnijcie na kawałeczki - w każdym razie tryb Skrzydlaci łowcy w tym tygodniu wszystkim uczestnikom zapewnia 2x GTA$ i RP.

2X GTA$ I RP ZA SUMO (REMIKS)

W tym zremiksowanym klasycznym trybie konfrontacji bezpieczna strefa zmienia się za każdym razem, gdy resetuje się licznik, a niektóre elementy toru po prostu znikają. Zachowajcie zimną krew w Sumo (Remiks), żeby w tym tygodniu zarobić podwójne nagrody.

ZNIŻKI:

Jeśli poważnie myślicie o biznesie, to potrzebujecie miejsca, które odzwierciedli wasze cele i założenia - na szczęście Dynasty 8 Executive w tym tygodniu oferuje 50% zniżki na biura prezesa i garaże prezesa. Modyfikacje biur, w tym wystroje wnętrza i inne dodatki, są tańsze o 30%, podobnie jak magazyny i magazyny pojazdów. Gdybyście rozglądali się za nowym autem, to obowiązuje też wiele zniżek na pojazdy:

 • Benefactor Krieger - zniżka 40%
 • Benefactor Schlagen GT - zniżka 40%
 • Benefactor Stirling GT - zniżka 40%
 • Karin Previon - zniżka 30%
 • Pegassi Speeder - zniżka 50%
 • Nagasaki Stryder - zniżka 50%
 • Enus Cognoscenti (opancerzony) - zniżka 50%
 • Grotti Furia - zniżka 30%
 • Grotti X80 Proto - zniżka 30%
 • Niestandardowy Bravado Gauntlet Classic - zniżka 40%
 • Grotti Cheetah Classic - zniżka 40%
 • Grotti Stinger - zniżka 50%

ZWROT ZA SUPERJACHT GALAXY DO 6 LIPCA

Jeżeli jeszcze nie kupiliście superjachtu Galaxy to do 6 lipca macie czas, aby go kupić i po ukończeniu wszystkich sześciu misji "Życia na jachcie", otrzymać zwrot 1 mln GTA$, który zostanie przelany na wasze konto w banku Maze (w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAOGROTTI TURISMO CLASSIC

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Turismo Classic, który nie wstydzi się sięgać po doping, żeby pokonać rywali.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Sprawdźcie bajeranckie modyfikacje Hao w najnowszej Próbie czasowej HSW biegnącej trasą, która wiedzie z Terminal do dziczy wokół góry Chiliad.

Członkowie GTA+ w miesiącu czerwcu 2022 otrzymują:

 • Bunkier dozbrojeniowy w kanionie Raton
 • Mobilne centrum operacyjne
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 2x GTA$ i RP za Podwójne uderzenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać wasze członkostwo GTA+, zapoznajcie się z poradnikiem do GTA+.

Korzyści Prime Gaming

Od 26 maja do 29 czerwca wszyscy gracze otrzymają po 100 000 GTA$ za każdy tydzień, w którym zagrają w GTA Online. Oprócz tego użytkownicy, którzy powiązali swoje konta Prime Gaming z Rockstar Games Social Club, otrzymają dodatkowe 100 000 GTA$, a członkowie Prime Gaming, którzy skorzystają z GTA+, dostaną kolejne 100 000 GTA$ - czyli łącznie nawet 300 000 GTA$ co tydzień.