Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #28my [14 - 25 lipca 2022]

Dr. Dre podczas pracy wraz z Ekipą
Newswire Rockstar Games

Coś najwyraźniej nie pykło podczas prac nad letnią aktualizacją GTA Online... Mamy kolejny dwunastodniowy tydzień, choć nie do końca, gdyż na Newswire Rockstar Games w wydarzeniach możemy przeczytać iż od 14 do 25 lipca otrzymujemy trzy nowe premie, a obowiązujące w poprzednim tygodniu zostały przedłużone do 25go lipca.

Podsumowywująca, to o czym pisaliśmy w Premie i nowości: Tydzień #27 [7 - 18 lipca 2022] dalej obowiązuje i wszystkie premie, zniżki oraz bonusy zostały przedłużone do 25 lipca 2022 roku. Co nas czeka 26 lipca? Wtorek, nowa data prawdopodobnie premiery letniej aktualizacji do GTA Online? Tak właśnie podejrzewamy... Czy faktycznie tego dnia otrzymamy nowy kontent w GTAO? Jak to mówią, czas pokaże... 

Wracając do dzisiejszych nowości, są nimi poniższe premie.

PREMIE:

3x GTA$ i RP za Krok po kroku

Oferujemy potrójne nagrody wszystkim graczom, którzy odważą się na udział w trybie Krok po kroku: odzyskaj i dostarcz przesyłkę, unikając jakimś cudem deszczu gorącego ołowiu.

2x GTA$ i RP za zabójstwa na telefon

Zabójstwa na telefon to dochodowe zlecenia zabójstw dostępne dla właścicieli agencji, którzy ukończyli co najmniej trzy zlecenia ochrony. Pomóżcie umocnić reputację agencji i ukończcie w tym tygodniu dowolne zabójstwo na telefon, aby zdobyć 2x więcej GTA$ i RP. Gracze, którzy ukończą w tym tygodniu trzy zabójstwa na telefon, otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 100 000 GTA$ (dostarczony w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Premia 250 000 GTA$ za ukończenie finałów Przecieku

Za ukończenie finałów śledztw Przeciek na parkiecie, Przeciek wysokiej klasy i Przeciek w South Central wspaniali operatorzy otrzymają dzięki uprzejmości Dr. Dre pokaźny bonus w wysokości 250 000 GTA$ (dostarczony w ciągu 72 godzin od ukończenia).