Aktualności: Grand Theft Auto Online

Mamy to! The Criminal Enterprises już 26 lipca!

The Criminal Enterprises - Nowe DLC GTA Online!
Newswire Rockstar Games

Po wielu dniach wyczekiwania na informacje o letniej aktualizacji do GTA Online w końcu to mamy! Nowe DLC nosi tytuł "The Criminal Enterprises" a jego zapowiedź wręcz przypomina aktualną sytuację w realnym świecie.

Jak donosi wpis na Newswire "Gospodarka południowego San Andreas pogrąża się w kryzysie. Ceny benzyny są najwyższe od dekad, łańcuchy dostaw są w rozsypce, a do tego nadeszła potężna fala upałów"... Jednym słowem szykuje się dużo zmian w przestępczym świecie Grand Theft Auto Online. Zanim przejdziemy do opisu nowej aktualizacji, obejrzyjcie poniższe wideo, a gdy już to zrobicie podzielcie się z nami swoją reakcją na naszym Fanpage GTA24.pl.

Jak widzimy w zapowiedzi każdy z biznesów dostanie coś nowego, nowe pojazdy, tryby, przedmioty kolekcjonerskie, specjalne wydarzenia, złożone misje od kontaktów, w których współpracuje się z IAA i wiele więcej. To według zapowiedzi czeka nas już 26 lipca 2022 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Prezesi, motocykliści, właściciele klubów nocnych i przemytnicy broni czerpią niemałe korzyści z chaosu jaki zapanował w GTA Online. Nagły wzrost cen na stacjach nie umknął też uwadze IAA, które podejrzewa skorumpowaną rodzinę baronów naftowych, Dugganów, o oszukiwanie systemu na swoją korzyść. Agencja będzie potrzebować waszej pomocy, by rozwikłać tę zagadkę.

The Criminal Enterprises wprowadza również masę wyczekiwanych usprawnień, które zapewnią więcej wolności i możliwości wyboru podczas wspinaczki po szczeblach przestępczej kariery. Gracze będą zgarniać zwiększone wypłaty za różne elementy rozgrywki i cieszyć się nowościami - w tym nowym salonem samochodowym, w którym będziemy mogli przetestować nowe pojazdy lub po prostu kupić je.

Od chwili udostępnienia letniego DLC wszystkie aktywności związane ze sprzedażą będą teraz dostępne w sesjach prywatnych (tylko dla zaproszonych, ekipy i znajomych). Kto z nas nie spotkał się z sytuacją, w której podczas sprzedaży wyprodukowanych dóbr nagle otrzymaliśmy kilka rakiet z Oppressora MK2 i cały wysiłek poszedł do piachu? Koniec z tym! Teraz nasze wysiłki w przestępczej karierze będą mniej narażone na "złośliwości innych graczy"...

To tylko cześć tego co otrzymamy niebawem, pełny opis nowego DLC znajdziecie w naszej Encyklopedii GTA Online -> DLC -> The Criminal Enterprises. A ostateczną wersję wszystkich nowości poznamy w dniu premiery - 26go lipca 2022 roku. Co z furami od Hao na PC? Czytając zapowiedź wniosek jest na razie jeden, Hao’s Special Works pozostaje dalej ekskluzywem na konsolach dziewiątej generacji - PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.