Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #31szy [4 - 10 sierpnia 2022]

Premium Deluxe Motorsport - Simeon Yetarian
Newswire Rockstar Games

W ubiegłym tygodniu do Grand Theft Auto Online dodano część zawartości letniej aktualizacji The Criminal Enterprises. Dzisiaj do gry zawitała kolejna porcja nowości jakie wprowadza DLC, jak czytamy na Newswire Rockstar Games, Projektanci i inżynierowie Benefactora pozbyli się wszystkich zbędnych elementów nowoczesnego roadstera, pozostawiając jedynie szczupłą, wydajną i otwartą sylwetkę Benefactora SM722.

Obecny tydzień praktycznie jest poświęcony motoryzacji - Benefactor SM722 jest dostępny już teraz na stronie Legendary Motorsport, a w Los Santos pojawiły się dwa salony samochodowe. Jeden na przeciw studia Record A, gdzie do tej pory mieliśmy możliwość przyglądania się pracy Dr. Dre, tu mowa o nowym Salonie Luxury Autos, przy którym już od kilku tygodni mogliśmy obserwować, iż coś tam się pojawi nowego. Możemy tutaj kupić, bądź obejrzeć, dwa pojazdy, które są na wystawie, w tym tygodniu są to Grotti Turismo R w klasycznym kolorze ciemnej stali * i Obeya Omnisa e-GT z metalicznym lakierem lodowej bieli. Drugi salon to rozszerzenie działalności dobrze nam już znanego od fabuły Simeona Yetariana. Jego salon Premium Deluxe Motorsport otrzymał właśnie nowe ficzery, do których możemy zaliczyć możliwość wejścia do środka salonu, a także odbycia jazdy próbnej. Simeon aktualnie posiada na stanie takie oto pojazdy: Benefactor Dubsta, Cheval Picador, Albany Hermes, Bravado Gauntlet Hellfire oraz Maibatsu Penumbra FF.

* Tutaj niespodziewanie po kilku godzinach nastąpiła zmiana auta i w miejsce Grotti Turismo R w Salonie Luxury Autos pojawił się Grotti Itali GTO. Plotka głosi iż Turismo stało się gliczem na kasę i w związku z tym Gwiazdy postanowiły zastąpić go innym samochodem.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Truffade Adder

LSC Truffade Adder

Miłośnicy zaciekłej rywalizacji, którzy klucząc i jadąc skrótami, zajmą w tym tygodniu przynajmniej trzecie miejsce w serii pościgów przez trzy dni z rzędu zdobędą kluczyki do Truffade Addera, czyli supersamochodu do wygrania z klubu samochodowego LS w Cypress Flats.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Maxwell Asbo, Dewbauchee Rapid GT Classic i BF Weevil.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Enus Stafford

Nagroda główna na podium w Kasynie - Enus Stafford

PREMIE:

3X GTA$ I RP ZA ROBOTĘ W VESPUCCI (REMIKS)

Wejdźcie w rolę bohaterskich indywidualistów albo sprzymierzcie się z ekipą podobnie myślących łowców, by zmieść z planszy samotnego gońca w każdym z filmowych trybów zawartych w Robocie w Vespucci (Remiks). Niezależnie od tego, po której jesteście stronie, przez cały tydzień otrzymacie 3x GTA$ i RP.

BUNKROWE PREMIE I NIE TYLKO

W tym tygodniu przemytnicy z własnym podziemnym bunkrem mogą nieźle zarobić, wychodząc naprzeciw potrzebom czarnego rynku: wykonywanie misji zaopatrzenia bunkra poprzez Disruption Logistics będzie skutkować podwójną ilością zapasów, a za wykonywanie bunkrowych dostaw dla Ammu-Nation lub misji badań w bunkrze można otrzymać premię w postaci 200 000 GTA$ (przekazaną w ciągu 72 godzin od ukończenia). Ukończenie misji badań w bunkrze od Agenta 14 wiąże się także z podwójną ilością jednostek badawczych upuszczanych przez robota Avona oraz opancerzony cel, które możecie wykorzystać na swój następny projekt.

Jednocześnie za wykonywanie jakichkolwiek misji sprzedaży specjalnego ładunku, przemytnika broni, magazynu klubu nocnego lub klubu motocyklowego przez następny tydzień możecie otrzymać dodatkowo białe słuchawki Beat Off.

Misje sprzedaży mogą być teraz wykonywane w prywatnych sesjach tylko dla zaproszonych gości. Wejdźcie w menu pauzy i wybierzcie Online, Odszukaj nową sesję, a potem Sesja tylko dla zaproszonych, Znajomi lub Ekipa.

POWRACA AIR FORCE ZERO, UTRZYMAJ TEMPO, KOLOS I POWIETRZNY KURIER

W tym tygodniu do GTA Online powraca podniebny chaos Air Force Zero, wyczynowa akcja Utrzymaj tempo, współczesne spojrzenie na historię Dawida i Goliata w Kolosie i Powietrzny kurier.

ZNIŻKI:

Niezależnie od tego, czy przemycacie kontrabandę, ciągniecie za sobą przyczepę MCO, czy przekraczacie prędkość podczas nielegalnego wyścigu, w tym tygodniu obowiązuje zniżka na zestaw pojazdów odpowiadające na wszystkie potrzeby, a także na kamizelki narzędziowe i topy robocze.

 • Kamizelki narzędziowe i topy robocze – 50% zniżki
 • Pegassi Torero – 40% zniżki
 • Lampadati Viseris – 35% zniżki
 • Ocelot XA-21 – 35% zniżki
 • Bojowa Declasse Tampa – 35% zniżki
 • Wóz półgąsienicowy Bravado – 35% zniżki
 • Maibatsu Penumbra FF – 35% zniżki
 • Niestandardowy JoBuilt Hauler – 40% zniżki
 • Albany Hermes – 40% zniżki
 • Lampadati Novak – 40% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAOSHITZU HAKUCHOU DRAG

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Shitzu Hakuchou Drag - dzięki któremu rywali będziecie oglądać jedynie w lusterku wstecznym jako coraz mniejsze kropeczki.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Wdepnijcie gaz do dechy i sprawdź, jak wasze odpicowane bryki poradzą sobie na trasie pomiędzy spieczonym słońcem Sandy Shores i robotniczą dzielnicą La Puerta w ramach próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu sierpniu 2022 otrzymują:

 • Samochód sportowy Lampadati Corsita
 • Ulepszenia biura prezesa
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje Operacji: Niedokończone sprawy
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiążą swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.