Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #29-30ty [26 lipca - 3 sierpnia 2022]

Operacja: Niedokończone sprawy
Newswire Rockstar Games

Letnie DLC do GTA Online zostało nam wczoraj udostępnione, a wraz z nim pierwsza część nowej zawartości i wiążące się z tym bonusy. Jak donosi Newswire Rockstar Games - fala upałów doskwiera południowemu San Andreas, ceny paliwa szybują w górę, a gospodarka balansuje na krawędzi załamania, więc sytuacja nie wygląda różowo...

Te słowa brzmią już w naszych uszach od kilku tygodni, a dokładniej od chwili oficjalnej zapowiedzi "The Criminal Enterprises", ale co kryje się za nimi w tym tygodniu? Notabene licznik tygodni mi się zbugował, gdyż nie wiem jak go liczyć... 29ty czy już 30ty? Ale to jest błahostka ;)

Wraz z aktualizacją dodane zostały nowe misje kupna specjalnego ładunku dla prezesów, które można uruchomić w biurze. Nowa codzienna misja eksportu mieszanych dóbr a także nowi pracownicy magazynu pomagający w namierzeniu ładunku, którymi zarządza kierowniczka Lupe. Jej zadanie to zoptymalizowanie i skoordynowanie działań biznesowych.

Prezydenci klubów motocyklowych mogą zwielokrotnić zarobki klubu. Zaopatrzcie bar z pomocą Sindy i otwórzcie podwoje dla najzacniejszych odzianych w skóry bywalców z Los Santos. Właściciele warsztatów motocyklowych mogą teraz dać wyraz swojej miłości do jednośladów, modyfikując i dostarczając motocykle klientom, którzy chętnie za taką usługę zapłacą. Wolicie brudną forsę? Żaden problem, są też nowe zlecenia klubowe, żeby ubrudzić sobie ręce.

Posiadacze klubów nocnych mogą porozmawiać z Tonym Prince’em lub zalogować na komputerze w biurze, aby uruchomić nowe misje zarządzania klubem. W najpopularniejszym klubie w mieście zawsze jest jakiś problem do rozwiązania, plaga paparazzi, awantury na bramce, odwożenie niedysponowanych VIP-ów... Chcecie zdobyć więcej dóbr? Zadzwońcie do Yohana, który je namierzy.

Do wszystkich przemytników broni: kończą się wam zapasy? Nowe misje zaopatrzenia pozwolą wam zadbać o waszą podziemną fortecę. Chcecie przyspieszyć badania w swoim bunkrze? Zadzwońcie do Agenta 14. Macie ochotę rozszerzyć rynek zbytu? Zawrzyjcie umowę z Ammu-Nation i sprzedawajcie swoją nadwyżkę części uzbrojenia za gotówkę.

AGENT ULP WRACA W OPERACJI: NIEDOKOŃCZONE SPRAWY

Nie tylko cywile z autostrady nr 1 zauważyli rosnące ceny paliwa - Agent ULP z IAA właśnie bada tę sprawę. Wyczuł szeroko zakrojony spisek przestępczy oraz solidną porcję oparów benzyny i teraz jest święcie przekonany, że Dugganowie wraz z FIB manipulują cenami ropy. Konsekwencje są opłakane, szczegóły skąpe, ale wkrótce się z wami skontaktuje.

USPRAWNIENIA ROZGRYWKI

Jeśli ktoś lubi przebywać w kontrolowanym otoczeniu, to teraz komputery biznesowych nieruchomości są dostępne także w sesjach tylko dla zaproszonych. Wykonujcie misje sprzedaży i kradzieży bez stresu i zamieszania, jakie wiążą się z konkurencją na wolnym rynku. A osoby, którym to zamieszanie odpowiada, dostaną wyższe premie w sesjach publicznych.

Gracze mogą teraz uzupełnić do maksimum zapas amunicji do każdej broni za pomocą menu interakcji. Przestańcie marnować czas, przeglądając amunicję przez sklepową szybę. Kupcie wszystko, co trzeba, i wracajcie do walki. A jeśli potrzebujecie uzupełnić pancerz w trakcie strzelaniny lub szybko odzyskać zdrowie piętnastą porcją EgoChasera, to teraz możecie to łatwo zrobić za pomocą koła wyboru broni.

Wśród innych, nowych usprawnień, o które prosiła społeczność, znajdują się też m.in.:

 • Zmiana równowagi opłat i nagród za różne działania w grze, dzięki czemu gracze otrzymają więcej swobody podczas wspinania się po drabince przestępczej hierarchii
 • Kalibracja broni i środków przeciwdziałania Oppressora II
 • Maksymalna liczba nieruchomości wzrośnie z 8 do 10, co poszerzy także przestrzeń garażową na pojazdy

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Albany V-STR

LSC Albany V-STR

Miłośnicy zaciekłej rywalizacji, którzy klucząc i jadąc skrótami, zajmą w tym tygodniu pierwsze miejsce w serii wyścigów ulicznych przez cztery dni z rzędu, otrzymają Albany V-STR.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Lampadati Furore GT, Declasse Yosemite i Schyster Deviant.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Pegassi Reaper.

PREMIE:

Do 3 sierpnia wszyscy gracze GTA Online będą mogli skorzystać z szerokiej gamy przeróżnych premii, w tym 2x GTA$ i RP za misje Operacji: Niedokończone sprawy. Oprócz tego ukończenie dowolnej misji kradzieży lub namierzenia (dozbrojeniowe, specjalnego ładunku, pojazdów Import/Eksport) pozwoli otrzymać premię 150 000 GTA$, która zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od ukończenia. Ukończenie dowolnej misji sprzedaży specjalnego ładunku, dozbrojeniowej, magazynu klubu nocnego lub klubu motocyklowego zapewni Białe douszne słuchawki Beat Off.

ZNIŻKI:

 • 40% taniej - agencja
 • 40% taniej - ulepszenia i modyfikacje agencji
 • 50% taniej - Schyster Deviant
 • 40% taniej - Ocelot Lynx
 • 40% taniej - Lampadati Furore GT
 • 40% taniej - Declasse Yosemite
 • 30% taniej - Pegassi Zorrusso
 • 30% taniej - Enus Deity
 • 30% taniej - Vapid Dominator ASP

Aktualizacja The Criminal Enterprises udostępnia również nową dostawę supersamochodów, aut sportowych i muscle. Dostępny jest także wypieszczony przez specjalistów z Hao’s Special Works Stirling GT (na nowej generacji konsol) oraz dwa nowe pojazdy z dostępem do ulepszeń Imani w warsztacie pojazdów agencji.

Mieszkańcy Los Santos wiedzą, że jak się starzeć, to tylko w jeden sposób: jak dobre wino. Dobre wino, które napakowano formaldehydem i zatopiono w żywicy. Dlatego właśnie najpopularniejsze modele poddaje się liftingowi. Pegassi Zentorno, Benefactor Stirling GT, Grotti Turismo R i inne pojazdy teraz z nowymi modyfikacjami i oznaczeniami.

Oprócz tego Ammu-Nation wprowadza do oferty nowy karabin precyzyjny, czyli jednotaktową broń dalekiego zasięgu o zabójczej celności, która szybko i czysto położy wroga.