Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #33ci [18 - 24 sierpnia 2022]

Samolot przemytników na obszarach południowego San Andreas
Newswire Rockstar Games

Intensywny tydzień z magazynami paczek już za nami, teraz w Grand Theft Auto Online mamy odpoczynek, co tu dużo pisać to chyba będzie najsłabszy tydzień na premie w GTA Online w te wakacje.  Jak czytamy na Newswire Rockstar Games - Miejcie oko na niebo, bo wieść niesie, że samolot przemytników nadaje sygnał SOS. Jeśli samolot spadnie na ziemię, to warto przeszukać wrak, w którym mogą być jakieś nielegalne fanty.

Natomiast jeśli zauważymy wzbijający się ku niebu dym flary, to powinniśmy się zainteresować nim i ruszyć jego tropem... Zapytacie się dlaczego, to postaramy się niebawem ustalić, ale jak donoszą nam wieści to tajemniczy dobroczyńca rozmieścił w odludnych obszarach południowego San Andreas skrytki gotowe do złupienia.

Nowością tego tygodnia jest debiutujący w GTA Online samochód muscle Imponte Ruiner ZZ-8, który jest już dostępny w Southern San Andreas Super Autos.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vapid Retinue

LSC Vapid Retinue

Wzięcie udziału dwa dni z rzędu i dojeżdżając do mety w pierwszej piątce serii wyścigów ulicznych, gwarantuje otrzymanie za darmo Vapid Retinue, który jest aktualnie nagrodą główną tego tygodnia w klubie samochodowym LS.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Coil Cyclone, Emperor ETR1 i Pfister Comet S2.

Wypróbujcie Coil Cyclone, Emperor ETR1 oraz Pfister Comet S2 na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Dewbauchee Rapid GT Classic.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Dewbauchee Rapid GT Classic

Salon Luxury Autos

Jeśli akurat jesteśmy w pobliżu studia nagrań Record A, rzućmy okiem na witrynę znajdującego się po drugiej stronie ulicy salonu Luxury Autos. Zobaczymy tam Imponte Ruiner ZZ-8 w klasycznym pomarańczowym kolorze i Ocelot Pariah przeceniony o 50% w tym tygodniu, pomalowany na piękną perłową ciemną stal i owinięty w oznaczenie Ocelot Stripe (Pas Ocelot).

Luxury Autos - Imponte Ruiner ZZ-8 i Ocelot Pariah

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Simeons Showroom

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Vapid Speedo w klasycznej czerwieni, dotąd niedostępny w GTA Online
 • Weeny Dynasty w klasycznym skórzanym brązie i z oznaczeniem Oye Taxi
 • Vulcar Fagaloa w metalicznym lakierze w kolorze żeliwnego srebra i z klasycznymi pasami
 • Karin Sultan Classic w klasycznej oliwkowej zieleni i z oznaczeniem Plemienna klasyka
 • Declasse Impaler w metalicznej wyścigowej żółci i z oznaczeniem Lowrider

Premie GTA Online:

PREMIE ZA ZLECENIA KLUBU MOTOCYKLOWEGO I NIE TYLKO

Ukończenie dowolnego zlecenia klubu motocyklowego w tym tygodniu zapewni dodatkowe 50% GTA$ i RP oraz premię w wysokości 200 000 GTA$ (w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Gracze, którzy zalogują się do GTA Online przed 24 sierpnia, otrzymają darmową parę Klapek w dzikie paski.

Za ukończenie misji sprzedaży specjalnego ładunku, dozbrojenia, magazynu klubu nocnego lub klubu motocyklowego otrzymacie za darmo białe słuchawki douszne Beat Off - Kto jeszcze ich nie zdobył w poprzednich tygodniach? 

2X GTA$ I RP ZA WYŚCIGI NA LĄDZIE I W POWIETRZU

Zaróbcie na swoje rosnące składki ubezpieczenia zdrowotnego, zasiadając w tym tygodniu za kierownicą lub wolantem - wszystkie lądowe i powietrzne wyścigi oferują śmiałkom dwa razy więcej GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Upewnijcie się, że wasz potajemny motocyklowy interes działa jak należy. Wszystkie siedziby klubu motocyklowego (tylko podstawa, zawartość dodatkowa jest bez przeceny) w Maze Bank Foreclosures są o 40% tańsze, a ceny motocyklowych kurtek we wszystkich miejscowych sklepach z odzieżą są o 50% niższe.

Szukacie okazji do powiększenia swojej mechanicznej stajni? Wasze poszukiwania dobiegły końca!

 • Ocelot Pariah – 50% zniżki
 • Karin Sultan Classic – 40% zniżki
 • Pegassi Vortex – 50% zniżki
 • Declasse Impaler – 40% zniżki
 • Niest. Willard Faction – 40% zniżki
 • Benefactor Glendale – 40% zniżki

W przyszłym tygodniu w GTA Online na wszystkich lojalnych miłośników Sprunka i eColi pragnących reprezentować te marki czekają dobre wieści. Do tego Lamar potrzebuje waszej pomocy w zlokalizowaniu swojego zaginionego towaru, jest nowa broń do odkrycia i wiele innych atrakcji. Czyżby tą nową bronią jest M16 ??? Dowiemy się 25 sierpnia ;)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAOÜbermacht Sentinel XS

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Übermacht Sentinel XS, który przerazi każdego, kto będzie miał nieszczęście stanąć z nim na tych samych światłach.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Wciśnijcie gaz do dechy i ruszcie w trasę między farmą wiatrową Ron Alternates u podnóża masywu górskiego San Chianski a parkiem przemysłowym na Wyspie Elizejskiej w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu sierpniu 2022 otrzymują:

 • Samochód sportowy Lampadati Corsita
 • Ulepszenia biura prezesa
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje Operacji: Niedokończone sprawy
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.