Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #34ty [25 -31 sierpnia 2022]

Nowy samochód u Benny'go - Grotti Brioso 300 Widebody
Newswire Rockstar Games

W poprzednim tygodniu mieliśmy mały spoiler tego co otrzymaliśmy dziś w Grand Theft Auto Online. Jest nowa znajdźka - LD Organics, a także wyczekiwany od premiery ostatniego DLCM16A2, czyli wojskowy karabin pożądany przez większość aktywnych graczy, a i premie w GTA Online są całkiem atrakcyjne. Jak czytamy na Newswire Rockstar Games - aktualny tydzień rozpoczynają od słów "Dlaczego jeździsz Brioso? Dla śmiechu? Dla westchnień? Czy jest to wymuszona perspektywa? Tak, Benny zna twoje potrzeby. A on jest tutaj, aby pomóc".

Tak, dobrze myślicie od teraz Grotti Brioso 300 możemy zakupić w warsztacie u Benny'go, a to oznacza iż także jego specjalne modyfikacje tuningowe od teraz są również dostępne dla Brioso 300.

Interes Lamara w przemyśle konopianym natrafił na kolejną przeszkodę, gdyż zaginęła dostawa egzotycznych kwiatów z Liberty City. Teraz w aglomeracji Los Santos znajduje się 100 torebek z produktami LD Organics. Za każdy zebrany pakiet otrzymamy GTA$ i RP, a gdy zbierzemy wszystkie 100 torebek, czeka na nas dodatkowy bonus GTA$ i ekskluzywne gadżety LD Organics.

Dziś rozpoczyna się pojedynek pomiędzy Sprunk i eCola, które wzywają swoich fanów z południowego San Andreas do rywalizacji i dosłownego odliczania. W ciągu następnych trzech tygodni głosujcie na swój ulubiony napój gazowany i sięgnijcie po oficjalną firmową odzież, żeby okazywać swoje preferencje wobec amerykańskich napojów. Jak możemy wziąć w tym udział? Po pierwsze możemy dołączyć do oficjalnej ekipy Sprunk lub eCola w Social Club i wbijając poziom reputacji wspierać swoich ;) Kolejną opcja jest korzystanie ze sklepów spożywczych i automatów Sprunka lub eColi rozsianych po Los Santos i hrabstwie Blaine. Każda wypita puszka wybranego napoju oznacza jeden głos. 14 września zostanie wyłoniony zwycięzca, a marka napojów, która wygra obdarzy wszystkich graczy GTA Online czapkami, plecakami na spadochron i kurtkami oraz premią 300 000 GTA$ za wejście do gry podczas trwania wydarzenia.

Niezdecydowani mogą zaangażować się w starcie Sprunk vs. eCola, odbierając w tym tygodniu darmowego Declasse Hotringa Sabre w Southern San Andreas Super Autos i upiększając go bezpłatnym oznaczeniem eCola X Sprunk. Dodatkowo wszystkie oznaczenia Sprunka i eColi dostępne dla innych pojazdów też są darmowe. A gdy będziecie wyrażać własne zdanie, możecie też wesprzeć swoją drużynę odzieżą w odpowiednim kolorze. Zajrzyjcie do dowolnego sklepu odzieżowego i przy ladzie przejrzyjcie stroje, aby odebrać darmowe body Sprunka lub eColi i pokazać wszystkim, po której stoicie stronie. A jeśli mimo tego wciąż będziecie się wahać, to zgarnijcie oba warianty - tylko uważajcie, bo wtedy najbardziej zagorzali fanatycy mogą patrzeć na was z politowaniem.

Choć lanie kibiców przeciwnej marki nie zapewnia dodatkowych głosów, to może przeciągnąć kolejnych zwolenników na odpowiednią stronę, szczególnie że w tym tygodniu broń biała jest darmowa. Niech zwycięży lepszy napój.

PUNKTY KONTROLNE POLICJI NA MIEJSCACH ZBRODNI POŚRÓD SERII PRZESTĘPSTW

Plotka na policyjnych łączach głosi, że stróże prawa nie radzą sobie z rosnącą falą bezprawia, szczególnie w kontekście serii brutalnych przestępstw. Tropów ani świadków prawie nie ma, ale miasto wyznaczyło nowe środki pomocowe, żeby policjanci mogli pilnować kredowych obrysów zwłok i innych miejsc zbrodni.

Nikt jeszcze nie znalazł żadnych dowodów, więc jeśli nie będziecie rzucać się w oczy, możecie zdobyć fragment nowego karabinka wojskowego, a także premię GTA$ i RP. Jeśli zbierzecie dość fragmentów, zdołacie złożyć egzemplarz broni na własny użytek. W końcu M16A2 trafiło do GTA Online, wszystkie miejsca zbrodni oraz jak złożyć nowy karabinek możecie zobaczyć w wideo youtubera Bachusa - JAK ODBLOKOWAĆ NOWY KARABIN WOJSKOWY (M16A2) - WSZYSTKIE LOKALIZACJE. Warto podkreślić żeby mieć możliwość szukania fragmentów karabinka musimy być minimum 20 minut na danej sesji.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: BF Club

LSC BF Club

Aby otrzymać za darmo kluczyki do zielonego BF Club, który jest aktualnie nagrodą główną tego tygodnia w klubie samochodowym LS, mamy za zadanie zająć przynajmniej 4-te miejsce w wyścigu z serii wyścigów klubu samochodowego LC 4 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vapid Hustler, Annis RE–7B i Grotti Bestia GTS.

Wypróbujcie Vapid Hustler, Annis RE–7B oraz Grotti Bestia GTS na torze testowym

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną jest Enus Paragon R.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Enus Paragon R

Salon Luxury Autos

Jeśli akurat jesteśmy w pobliżu studia nagrań Record A, rzućmy okiem na witrynę znajdującego się po drugiej stronie ulicy salonu Luxury Autos. Zobaczymy tam perłowoczerwonego Benefactora LM87 oraz perłowojasnozielonego Lampadati Corsitę.

Luxury Autos - Benefactor LM87 i Lampadati Corsita

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Simeons Showroom

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Bravado Buffalo STX w metalicznej jasnej zieleni i oznaczeniu wyścigowym Sprunk
 • Lampadati Michelli GT w typowej czerwieni i klasycznym oznaczeniu Retro eCola
 • Ocelot Jugular w klasycznej granatowej czerwieni i oznaczeniu w sportowe pasy (30% taniej w tym tygodniu)
 • Klasyczny jasnozielony Benefactor Schwartzer
 • Vapid Dominator ASP z matowym czerwonym lakierem i oznaczeniem w klasyczne czarne sportowe pasy

Premie GTA Online:

4X GTA$ I RP ZA MISJE OD LAMARA

W tym tygodniu pomóżcie LD w zaprowadzeniu porządku na ulicy - jeśli rozumiecie, co mamy na myśli - i wykonajcie misje od Lamara, żeby otrzymać aż 4x GTA$ i RP.

3X GTA$ I RP ZA POWIETRZNEGO KURIERA

Wskoczcie w kokpit, skierujcie maszynę na łupy i uniknijcie pojazdów wroga w drodze do swojej bazy - obie drużyny otrzymają 3x GTA$ i RP za ukończenie Powietrznego kuriera. Wisienką na torcie będzie fakt, że wygranie w tym tygodniu choć jednej rundy Powietrznego kuriera zapewni premię 200 000 GTA$ (dostarczoną w ciągu 72 godzin od ukończenia).

POTRÓJNE NAGRODY ZA SUPERSERIĘ SPORTOWĄ SAN ANDREAS

Jako sponsorzy Superserii sportowej San Andreas, Sprunk i eCola z dumą ogłaszają, że pula nagród za SSSA zostanie potrojona aż do zakończenia starcia Sprunk vs. eCola.

Zniżki w GTA Online:

Oprócz darmowych fantów w ramach rywalizacji Sprunk vs. eCola możecie też nabyć różne pojazdy w promocyjnej cenie. Dodatkowo kluby nocne i ich modyfikacje są obecnie tańsze o 40%.

 • Vapid Chino - 50% zniżki
 • Pegassi Vacca - 50% zniżki
 • Benefactor XLS - 50% zniżki
 • Kluby nocne - 40% zniżki
 • Ulepszenia i modyfikacje klubów nocnych - 40% zniżki
 • Declasse DR1 - 40% zniżki
 • Progen PR4 - 40% zniżki
 • Vapid Hustler - 40% zniżki
 • Annis RE–7B - 40% zniżki
 • Ocelot Jugular - 30% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAOCoila Cyclone'a II

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Coila Cyclone'a II wyposażonego m.in. w markowe oznaczenie HSW.

PRÓBA CZASOWA HAO’S SPECIAL WORKS

Zabierzcie ten dopakowany pojazd na długą, malowniczą gonitwę od Pacific Bluffs do góry Gordo podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu sierpniu 2022 otrzymują:

 • Samochód sportowy Lampadati Corsita
 • Ulepszenia biura prezesa
 • Darmowe ubrania i akcesoria
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje Operacji: Niedokończone sprawy
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.