Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #44ty [3 - 9 listopada 2022]

Event z napadami
Newswire Rockstar Games

Listopad w Grand Theft Auto Online zapowiada się bardzo atrakcyjnie, gdyż stawia na piedestale zorganizowanych przestępców, którzy odważą się popełnić najbardziej wyrafinowane napady i oszustwa w południowym San Andreas - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Jeżeli w tym tygodniu dokonamy serii różnych napadów w Los Santos i hrabstwie Blaine County w klasycznych napadach od Lestera i zapobiegniemy całkowitej destrukcji z rąk ekscentrycznego miliardera w Skoku na koniec świata otrzymamy sowitą premię - okrągłe 2 000 000 GTA$ w ciągu 72 godzin od ukończenia ostatniego napadu. Oj czekają nas pracowite tygodnie, gdyż na wykonanie wszystkich napadów włącznie z przygotowaniami mamy trzy tygodnie.

W tym tygodniu osoby hostujące akcje związane z napadami mogą zdobyć 50% więcej GTA$ i RP oraz bluzę Cliffford za unieszkodliwienie globalnego zagrożenia podczas Skoku na koniec świata. Oprócz tego koszty przygotowania Wycieku danych, Problemu Bogdana i Scenariusza końca świata będą niższe o 50%, a maski przeciwgazowe wykorzystywane w Skoku na koniec świata są tańsze o 35%. Wdarcie się na łódź podwodną i ukończenie Problemu Bogdana w tym tygodniu zapewni futbolówkę Cliffford.

Za zagranie w tym tygodniu w GTA Online otrzymamy rzadką czarną koszulkę Rockstar. W listopadzie Rockstar będzie rozdawać więcej okolicznościowych koszulek z okazji 25-lecie Grand Theft Auto, więc nie zapomnijmy przynajmniej raz na tydzień wejść i odebrać bonusy od Gwiazd Rocka.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Declasse Mamba

LSC Declasse Mamba

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Declasse Mamba, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii wyścigów ulicznych przez pięć dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelota PariahÖverflöd Autarch oraz Grotti GT500.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Pfister Comet SR.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pfister Comet SR

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Übermacht SC1 oraz Lampadati Viseris.

Luxury Autos - Übermacht SC1 i Lampadati Viseris

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Karin Sultan RS Classic w turyńskiej czerwieni
 • Jasnobrązowy Vapid Hustler w oznaczeniu Cienkie paski
 • Niebiesko-srebrny Übermacht Sentinel Classic w opalizującym błękicie
 • Czarno-perłowożółty Albany Hermes z oznaczeniem Przezroczyste płomienie
 • Oliwkowozielony Übermacht Cypher z ograniczonym czasowo oznaczeniem Wyścigowe Fleeca

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za przygotowanie do napadu wszystkich klasycznych napadów oraz 1,5x GTA$ i RP za misje w terenie Skoku na koniec świata. Ukończcie wszystkie finały napadów w ciągu następnych 3 tygodni, żeby otrzymać okrągłe 2 000 000 GTA$ w ciągu 72 godzin od ukończenia. W tym tygodniu nauczcie się podstaw i podszlifujcie swoje umiejętności, wykonując Akcję we Fleeca, żeby zdobyć do 9 listopada podwójne nagrody.

2x GTA$ i RP za wyścigi uliczne

Prawdziwy fan motoryzacji spogląda na mapę Los Santos i widzi ocean możliwości: czerwone światło sygnalizacji ulicznej rozmywa się w linię startową, przypadkowe samochody zmieniają się w rywali, a objazdy stają się ratującymi okrążenie skrótami. Nieważne, czy dojedziecie pierwsi, czy ostatni, wszyscy uczestnicy wyścigów ulicznych w tym tygodniu dostaną 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za Gonitwę (Remiks)

Gonitwa (Remiks) bazuje na emocjach dynamicznej akcji oryginalnej Gonitwy i dodatkowo szprycuje ją końską dawką adrenaliny, pojazdami bojowymi, szeregiem chemikaliów o tajemniczych nazwach i podwójnymi nagrodami w tym tygodniu.

Zniżki w GTA Online:

Sięgnijcie mackami swojego przestępczego imperium do podziemia: baza oraz jej potencjalne modyfikacje i ulepszenia kosztują w tym tygodniu o 40% mniej.

Poniżej znajduje się pełna lista pojazdów, które w tym tygodniu można nabyć w promocyjnej cenie, żeby poszerzyć swoją flotę. W przyszłym tygodniu zajrzyjcie też na Newswire, żeby sprawdzić, jakie zwiększone nagrody i rzadkie przedmioty do odblokowania będą na was czekać w ramach napadów.

 • Buckingham Akula - 35% zniżki
 • HVY Barrage - 35% zniżki
 • Brute RCV - 25% zniżki
 • TM-02 Khanjali - 25% zniżki
 • Överflöd Autarch - 30% zniżki
 • Grotti GT500 - 30% zniżki
 • Ocelot Pariah - 35% zniżki
 • Volatol - 35% zniżki
 • Übermacht SC1 - 35% zniżki
 • Lampadati Viseris - 35% zniżki
 • Vapid Hustler - 35% zniżki
 • Übermacht Sentinel Classic - 35% zniżki
 • Albany Hermes - 30% zniżki
 • Canis Kamacho - 30% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Bravado Banshee.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy Hao wyposaży wasz wóz w najlepsze dostępne modyfikacje, dajcie czadu i sprawdźcie swoją maszynę w obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW na trasie pomiędzy wschodnim Vinewood a Vespucci Beach.

Członkowie GTA+ w miesiącu Listopadzie 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą w pełni wykorzystać ten miesiąc dzięki helikopterowi Buckingham SuperVolito, a także Apartament nr 1 na szczycie Eclipse Towers. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną zmianę stylu mieszkania dla dowolnego z trzech apartamentów w Eclipse Towers. Dodatkowo otrzymasz również:

 • Gwarantowany cel na Statuę Pantery raz w tygodniu podczas napadu na Cayo Perico
 • 50% dodatkowych premii GTA$ za Akcję we Fleeca, Ucieczkę z więzienia, Skok na Humane Labs, Serię A: Fundusze oraz Akcję w Pacific Standard
 • Darmowe kamizelki i hełmy kuloodporne, a także farbowana koszulka i czapka Still Slipping
 • 2x RP we wszystkich wyścigach w klubie samochodowym LS
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu. Ponadto, grając w dowolnym momencie między 3 listopada a 7 grudnia, otrzymamy jednorazową premię za logowanie w wysokości 500 000 GTA$ za bycie członkiem Prime Gaming, a Ci, którzy są również członkami GTA+, oprócz tego bonusu otrzymają dodatkowo kolejne 500 000 GTA$.