Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #43ci [27 października - 2 listopada 2022]

BF Weevil
Newswire Rockstar Games

Finał Halloween w Grand Theft Auto Online zbliża się wielkimi krokami... Bądźcie czujni, bo ulice Los Santos przemierza teraz nowy, choć niepokojąco znajomy, wróg - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Zbliżamy się do ostatecznej chwili eventu Halloween w GTAO, więc przygotujmy się na surrealne i niesamowite historie. Kontynuujemy pomoc dla Omegi w zbieraniu dowodów na przybycie UFO do Los Santos, a w tym tygodniu będziemy mieć apogeum przybyszów z innej cywilizacji... Róbmy zdjęcia i dostarczajmy dowody na ich istnienie, a za ich przesłanie czeka nas nagroda.

Lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku były epoką sprzeczności - spodni dzwonów i obcisłych szortów. Ekologii i napalmu. A teraz otrzymujemy BF Weevila w płomieniach i z groźnymi kolcami na dachu. Obrońcie się przed strachami podczas tego Halloween za pomocą niestandardowego BF Weevila, który jest teraz dostępny w Benny's Original Motor Works.

Sasquatch stanowił kiedyś legendę opowiadaną wieczorami przy ognisku, a także bywał bohaterem dziecięcych koszmarów. Teraz złowrogi strój Sasquatch możemy otrzymać - jedyne co trzeba zrobić to zalogować się do GTA Online i zagrać 31 października, żeby zdobyć to rzadkie przebranie za darmo. Możemy też wystraszyć wszystkich na amen maską Śmierć, która pojawia się w trybie Dzień sądu. W tym tygodniu będzie ona dostępna dla wszystkich graczy GTA Online.

Los Santos to miejsce, w którym jeśli czujecie, że ktoś na was czyha, to prawie na pewno tak jest. I ten ktoś jest zapewne ciężko uzbrojony. Ale doniesienia o pojazdach bez kierowców i dziwnych postaciach śledzących mieszkańców są nowością, nawet jak na światową stolicę paranoi - strzeżcie się klona swojej postaci.

Ukończenie w tym tygodniu dowolnej misji sprzedaży, żeby otrzymać halloweenowy plecak na spadochron. A dostarczenie ładunku podczas wojny handlowej sprawi, że otrzymamy maskę Blada klasyczna mumia lub maskę Zielony klasyczny Frank.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Cheval Taipan

LSC Cheval Taipan

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Cheval Taipan, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii wyścigów ulicznych przez pięć dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vapid Blade, Coil Raiden oraz Ocelot Penetrator.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Albany Fränken Stange.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Albany Fränken Stange

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Grotti Visione oraz Übermacht Revolter.

Luxury Autos - Overflod Entity XXR i Pfister Neon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Albany Lurcher (50% zniżki) w klasycznej czerni i z oznaczeniem Grób wisielca
 • Lampadati Pigalle (30% zniżki) w klasycznym jasnopomarańczowym kolorze
 • BF Weevil (40% zniżki) w klasycznym metalizowanym błękicie i z oznaczeniem Evil Weevil, którego teraz można ulepszyć w warsztacie Benny’s Original Motor Works
 • LCC Sanctus (40% zniżki) w perłowej czerni z oznaczeniem Niebieskie płomienie
 • Dinka RT3000 w kolorze nocnego srebra i z oznaczeniem Pełny ogień

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2X GTA$ I RP ZA HALLOWEENOWE TRYBY

W tym tygodniu bawcie się w najkrwawszych, najbrutalniejszych i najbardziej przerażających trybach GTA Online, korzystając z podwójnych nagród GTA$ i RP za klaustrofobiczną walkę w halloweenowej Serii w bunkrze i debiutującym trybie Dzień sądu oraz wszystkich innych straszliwych, powracających halloweenowych trybach...

2X GTA$ I RP ZA WALKĘ O PRZETRWANIE Z OBCYMI, OPRAWCĘ I BESTIE KONTRA OPRAWCY

Mało rzeczy jest straszniejszych od zorganizowanej reakcji rządu - szczególnie gdy macie na sobie stroje przybyszów z kosmosu i dzierżycie w dłoniach laserowe spluwy. Zgarnijcie kosmiczne premie za Walkę o przetrwanie z obcymi, która przez cały tydzień zapewnia 2x GTA$ i RP.

Samotny Oprawca ma pod ręką strzelbę, którą kosi bezbronne ofiary w zupełnej ciemności. Po trzech minutach jednak karta się odwraca i ofiary zamiast latarek też dostają strzelby. Wsłuchajcie się w otoczenie w tym trybie dla osób o szóstym zmyśle i zgarnijcie 2x GTA$ i RP.

Podczas tego Halloween potwory szaleją w trybie Bestie kontra oprawcy i jest tylko jeden sposób, żeby je powstrzymać: całe mnóstwo giwer. Na szczęście Oprawcom nie zabraknie broni w walce przeciwko nadprzyrodzonym przeciwnikom. I Bestie, i Oprawcy mogą liczyć na 2x GTA$ i RP.

2X GTA$, RP I PUNKTY ARENY W SERII NA ARENIE

W Los Santos odbywa się mnóstwo niepokojących i tajemniczych wydarzeń, ale w tym tygodniu nie przegapcie podwójnych nagród za szalone współzawodnictwo w pojazdach w Serii na arenie. Oprócz tego skorzystajcie z szerokiego wachlarza poniższych zniżek, dzięki którym dołączycie do walki w wielkim stylu.

Zniżki w GTA Online:

Oszczędźcie 50% na przeróżnych nieruchomościach i uzbrojeniu Areny wojny, m.in. warsztatach wraz z modyfikacjami i ulepszeniami, płytach pancernych pojazdów i dodatkach do nadwozia, w tym ostrzach, kolcach i klatkach. Zniżki obowiązują też na wybrane stroje Areny wojny, np. 30% zniżki na różne body, stroje kosmicznego stwora, stroje kosmicznego cyklopa, stroje kosmicznej grozy, kosmiczne kombinezony retro, kombinezony astronauty, stroje kosmicznego wędrowca i kombinezony postaci.

Oprócz tego możecie też oszczędzić 40% na pojazdach na arenę i nie tylko, szczegóły poniżej.

 • 40% zniżki – Benefactor Bruiser na arenę
 • 40% zniżki – Bravado Sasquatch na arenę
 • 40% zniżki – Declasse Impaler na arenę
 • 30% zniżki – MTL Cerberus na arenę

W tym tygodniu potrzebujecie szybkich pojazdów do zwiewania przed potwornościami nawiedzającymi południowe San Andreas, więc to idealna pora, żeby skorzystać z poniższych promocji, w tym 50% zniżki na ulepszenia Imani.

 • Vapid Blade – 50% zniżki
 • Albany Lurcher - 50% zniżki
 • Western Gargoyle – 50% zniżki
 • BF Weevil – 40% zniżki
 • LCC Sanctus - 40% zniżki
 • Ocelot Penetrator – 40% zniżki
 • Grotti Visione – 30% zniżki
 • Coil Raiden – 30% zniżki
 • Obey I-Wagen – 30% zniżki
 • Lampadati Pigalle – 30% zniżki

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Übermacht Sentinel XS.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdźcie wyjątkowe ulepszenia Hao i dociśnijcie gaz do deski na trasie z północnego Chumash na wyżynę Palomino podczas dostępnej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2022 otrzymują:

 • Benefactor Terrorbyte
 • Oświetlenie do klubu nocnego i ulepszenia magazynu
 • 2x GTA$ i RP za zlecenia klientów w Terrorbycie, 3x szybkość produkcji w magazynie klubu nocnego i 2x GTA$ za Wojny handlowe
 • Darmowe halloweenowe wyposażenie
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.

ps. Osoby chcące szybciej zdobyć wyższy poziom mogą się nie źle obłowić w RP - peyote w tym tygodniu wróciły do GTA Online.