Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #46ty [17 - 21 listopada 2022]

Event z napadami - Cayo Perico
Newswire Rockstar Games

Startujemy z najbardziej dochodowym napadem w GTA Online, czyli rabunkiem skarbca w rezydencji Juana Stricklera vel El Rubio na Cayo Perico. Jeżeli zrobimy skok na jego podziemia w ciągu najbliższych 5 dni to trafimy tam na statuetkę pantery - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji odwiedzić tropikalnego raju El Rubio, aby zorganizować skok na jego skarbiec - odwiedźcie klub Music Locker w kasynie Diamond, żeby go rozpocząć - lepszej okazji w najbliższym czasie raczej nie będzie! Z kolei jeśli ponownie wykonamy napady Ucieczka z więzienia i Seria A: Fundusze, zdobędziemy podwójne nagrody za finały tych napadów do 21 listopada.

Jak podają Gwiazdy Rocka zbliża się kulminacja miesiąca napadów, a to oznacza iż 22 listopada otrzymamy zapewne wyzwanie społeczności, które jak dobrze pamiętacie z poprzednich lat jest dla nas bardzo atrakcyjne ;) Tak na marginesie 22 listopada to wtorek, a to oznacza, że aktualny tydzień liczy tylko 5 dni... Co zatem Rockstar szykuje jeszcze? Tego aktualnie nie wiemy, na zimowe DLC jest jeszcze za wcześnie więc z niecierpliwością czekamy aż uchylą rąbka tajemnicy.

Udana ucieczka po ukończeniu finału napadu na Cayo Perico zapewni nam rzadką kubańską koszulę Sinsimito. Wszyscy, którzy ukończą finał napadu na Cayo Perico, korzystając z pojazdu Velum, dostaną w nagrodę kapelusz Strickler. Zostanie on dodany do naszej garderoby przed 2 grudnia.

Za samo zagranie w GTA Online w dowolnym momencie do 21 listopada otrzymamy koszulkę z kastetem oraz koszulkę z kijem bejsbolowym w ramach obchodów 25-lecie istnienia Grand Theft Auto.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Lampadati Tropos Rallye

LSC Lampadati Tropos Rallye

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Lampadati Tropos Rallye, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Declasse Hotring Sabre, Vapid Peyote Gasser oraz Vulcar Nebula Turbo.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Gallivanter Baller ST.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Gallivanter Baller ST

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Grotti Itali RSX oraz Överflöd Imorgon - oba pojazdy są aktualnie ze zniżką 30%.

Luxury Autos - Grotti Itali RSX i Överflöd Imorgon

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Klasycznie czarny Grotti Brioso 300 (30% taniej) z oznaczeniem Białe paski
 • Metalicznie brązowy Annis Savestra (30% taniej)
 • The Maibatsu Manchez Scout (30% taniej) w lakierze, który jest połączeniem matowej limonkowej zieleni oraz zieleni, i z oznaczeniem Piaskownica z lat 90
 • Överflöd Entity XF (30% taniej) w turyńskiej czerwieni
 • A Declasse Vamos (30% taniej) w lakierach żaglowy fiolet, perłowy jasny fiolet i matowa czerń z oznaczeniem To bezpieczne?

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za przygotowanie klasycznych napadów oraz 1,5x GTA$ i RP za misję w terenie ze Skoku na koniec świata

W ramach trwającego miesiąca napadów ukończenie przygotowań klasycznych napadów zapewni podwójne nagrody, a ukończenie misji w terenie ze koku na koniec świata zapewni uczestnikom 1,5x GTA$ i RP. Zdeterminowani śmiałkowie, którzy ukończą wszystkie finały napadów do 24 listopada, zdobędą też za swoją nieustępliwość i odwagę aż 2 000 000 GTA$ (nagroda zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od ich ukończenia).

2x GTA$ i RP za serię na Cayo Perico

Dajcie czadu na zakurzonych szlakach i nadbrzeżnych terenach wyspiarskiego raju w serii na Cayo Perico, żeby w tym tygodniu zdobyć 2x GTA$ i RP za sam udział w tych wyścigach.

2x GTA$ i RP za wyścigi kaskaderskie

Unikajcie pojazdów na ziemi i wykonujcie śmiertelnie niebezpieczne manewry w powietrzu podczas wyścigów kaskaderskich, gdzie przepisy ruchu drogowego i podstawowe prawa fizyki lecą do śmieci niczym papierek po Cluckin’ Bellu. Do 21 listopada możecie zdobyć podwójne nagrody za wszystkie wyścigi kaskaderskie.

Premia GTA$ za znalezienie 30 skrytek

Powierzchnia Oceanu Spokojnego błyszczy i lśni w słońcu, ale w głębinach czeka mnóstwo tajemnic. Użyjcie sonaru, który można zamontować w Kosatce, Avisie lub Toreadorze, żeby zlokalizować i zebrać 30 skrytek, a otrzymacie w nagrodę 100 000 GTA$.

Zniżki w GTA Online:

Chyba nikogo z was nie trzeba dodatkowo zachęcać na wyprawę w tropiki w aktualnym tygodniu GTA Online... Jeżeli dalej nie wiecie dlaczego to prócz gwarancji trafienia statuetki pantery mamy, także wszystkie koszty przygotowania Napadu na Cayo Perico zmniejszone o połowę, a karabin wojskowy i strzelba bojowa dostępne na wyspie są w Ammu-Nation tańsze o 30%.

Pamiętajcie też, żeby się stosownie ubrać ponieważ koszule imprezowe z krótkim rękawem pomogą wam wczuć się w plażowy klimat. We wszystkich sklepach odzieżowych w mieście dostaniecie je 30% taniej.

A jeśli szukacie sposobu, żeby zinfiltrować ten raj na wyspie, to w tym tygodniu łódź podwodna Kosatka oraz jej ulepszenia i modyfikacje są tańsze o 35%. Obowiązują też promocje na inne pojazdy:

 • Rune Kosatka - 35% taniej
 • Rune Kosatka oraz jej ulepszenia i modyfikacje - 35% taniej
 • Ponton bojowy Nagasaki - 35% taniej
 • Överflöd Imorgon - 30% taniej
 • Grotti Itali RSX - 30% taniej
 • Överflöd Entity XF - 30% taniej
 • Annis Savestra - 30% taniej
 • Declasse Vamos - 30% taniej
 • Grotti Brioso 300 - 30% taniej
 • Maibatsu Manchez Scout - 30% taniej
 • Declasse Hotring Sabre - 30% taniej
 • Vulcar Nebula Turbo - 30% taniej
 • Niewykrywalny Annihilator Western Company - 30% taniej
 • Sparrow - 30% taniej
 • Vapid Winky - 30% taniej
 • Mammoth Squaddie - 30% taniej
 • Dinka Verus - 30% taniej
 • HVY Vetir - 25% taniej
 • Shitzu Longfin - 15% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Coila Cyclone'a II, czyli super wzmocnioną wersję flagowego samochodu elektrycznego Coila.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdź najnowsze wynalazki Hao w rywalizacji z najbardziej bezlitosnym przeciwnikiem - upływającym czasem. Obowiązująca w tym tygodniu próba czasowa HSW odbywa się na szybkiej trasie z Sandy Shores do La Puerta.

Członkowie GTA+ w miesiącu Listopadzie 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą w pełni wykorzystać ten miesiąc dzięki helikopterowi Buckingham SuperVolito, a także Apartament nr 1 na szczycie Eclipse Towers. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną zmianę stylu mieszkania dla dowolnego z trzech apartamentów w Eclipse Towers. Dodatkowo otrzymasz również:

 • Gwarantowany cel na Statuę Pantery raz w tygodniu podczas napadu na Cayo Perico
 • 50% dodatkowych premii GTA$ za Akcję we Fleeca, Ucieczkę z więzienia, Skok na Humane Labs, Serię A: Fundusze oraz Akcję w Pacific Standard
 • Darmowe kamizelki i hełmy kuloodporne, a także farbowana koszulka i czapka Still Slipping
 • 2x RP we wszystkich wyścigach w klubie samochodowym LS
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu. Ponadto, grając w dowolnym momencie między 3 listopada a 7 grudnia, otrzymamy jednorazową premię za logowanie w wysokości 500 000 GTA$ za bycie członkiem Prime Gaming, a Ci, którzy są również członkami GTA+, oprócz tego bonusu otrzymają dodatkowo kolejne 500 000 GTA$.