Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #47my [22 - 30 listopada 2022]

GTA Online - The Heist Challenge
Newswire Rockstar Games

Wyzwanie społeczności wykonane dwa lata temu w GTA Online osiągnęło oszałamiający wynik biliona GTA$, gdzie mieliśmy zdobyć tylko 100 miliardów GTA$ w wyzwaniu napadów. Dziś zaczynamy kolejne wyzwanie, gdzie poprzeczkę zawieszono wysoko, gdyż mamy za zadanie dołożyć swoją cegiełkę do dwóch BILIONÓW GTA$ - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Jeżeli my jako społeczność GTA Online zdołamy ukraść łącznie aż 2 BILIONY GTA$ w dostępnych napadach, odblokujemy specjalną nagrodę, która zostanie udostępniona jeszcze w tym roku. Gdy weźmiemy udział w dowolnym finale napadu do 30 listopada, dołożymy swoją cegiełkę do dorobku społeczności. Niezależnie od wybranego celu pamiętajmy, że wszyscy gracze zarobią w tym tygodniu 2x GTA$ i RP za napad Akcja w Pacific Standard, a dodatkowo otrzymamy sweter Pacific Standard za ukończenie tego finału.

W dalszym ciągu obowiązują także nagrody 2x GTA$ i RP za przygotowanie do klasycznych napadów i 1,5x GTA$ i RP za misje w terenie Skoku na koniec świata. Ponadto możemy już wzbogacić swojego Übermachta Sentinela Classica o poszerzone nadwozie w warsztacie Benny’s Original Motor Works.

Swoje z trudem ukradzione podczas napadów pieniądze możesz zabrać do Ponsonbys, żeby kupić sobie nowe dizajnerskie ciuchy, ale co darmocha, to darmocha. Zagrajcie w GTA Online w tym tygodniu, żeby otrzymać w grze dwie koszulki ozdobione charakterystycznymi symbolami, które stały się znakiem rozpoznawczym serii Grand Theft Auto w jej 25-letniej historii - koszulkę Zgon! i koszulkę rzeźni. Skradziona forsa nie jest wymagana ;)

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Vysser Neo

LSC Vysser Neo

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Vysser Neo, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii pościgów przez pięć (5!) dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Benefactor SM722, Pegassi Torero XO oraz Benefactor LM87.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Progen T20.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Progen T20

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Enusa Deity oraz Imponte Deluxo.

Luxury Autos - Enusa Deity i Imponte Deluxo

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Metalicznie lodowobiały Bravado Buffalo STX
 • Żółty Maxwell Vagrant w oznaczeniu przyrodniczym
 • Klasycznie czarny Vulcar Warrener HKR
 • Vapid Flash GT w metalicznej czerwonej barwie i w oznaczeniu Klasyczne flagi i pasy
 • Canis Seminole Frontier w kolorze metalicznej ciemnej zieleni

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

Weźcie udział w dowolnym finale napadu do 30 listopada, żeby dołożyć swoją cegiełkę do dorobku społeczności. Niezależnie od wybranego celu pamiętajcie, że wszyscy gracze zarobią w tym tygodniu 2x GTA$ i RP za napad Akcja w Pacific Standard (a także otrzymają sweter Pacific Standard za ukończenie finału).

Obowiązują także nagrody 2x GTA$ i RP za przygotowanie do klasycznych napadów i 1,5x GTA$ i RP za misje w terenie Skoku na koniec świata.

2,5X GTA$ I RP ZA POŚCIGI

Skuteczny przestępca jest tylko tak dobry, jak jego ostatnia ucieczka. Ćwiczcie w tym tygodniu unikanie aresztu, ścigając się z innymi kierowcami i policją w pościgach, żeby zdobyć 2,5x GTA$ i RP.

OCHRONIARZE I PARTNERZY ZAROBIĄ 2,5X GTA$

Nie da się prowadzić firmy, jeśli leży się w grobie na cmentarzu Vinewood. Ale tego można łatwo uniknąć, jeśli to wyszkoleni i zdolni współpracownicy namierzają potencjalne zagrożenia, żeby prezes mógł się skupić na sprawach ważniejszych, czyli wyciskaniu kasy z ludzi i unikaniu podatków. W tym tygodniu większa kasa skapnie ochroniarzom i partnerom, którzy zarobią 2,5x standardowej pensji.

2,5X GTA$ I RP ZA MISJE OD MARTINA MADRAZO

Dla biznesmena Martina Madrazo granica między przyjaciółmi i wrogami jest równie cienka, jak jego cierpliwość. Zaróbcie w tym tygodniu u niego parę punktów, wykonując jego misje i zgarniając przy okazji 2,5x GTA$ i RP.

2,5X GTA$ I RP ZA TRYB ADWERSARZA GONITWA (REMIKS)

Podzielności uwagi można się nauczyć, ale będziecie zaskoczeni, jak dobrze zaczniecie ogarniać parę rzeczy naraz, gdy pojawi się odpowiednia presja — np. jazda MTL Dune’em na torze zawieszonym w powietrzu pod ostrzałem Scramjetów ze wszystkich stron.

Przetrwajcie, atakujcie i brońcie się w tym satysfakcjonująco chaotycznym trybie adwersarza, żeby zarobić 2,5x GTA$ i RP, zanim premie wygasną 30 listopada.

Zniżki w GTA Online:

Wynieście swoje działania na wyższy poziom i znajdźcie miejsce dla operacji przemytniczych i samochodowych dzięki zniżce 50% na bunkry oraz ich ulepszenia i modyfikacje, a także 40% na warsztaty tuningowe oraz ich ulepszenia i modyfikacje.

Oprócz tego skorzystajcie ze zniżki 40% na pojazdy Obey Omnis e-GT, Bravado Greenwood i Dinka Kanjo SJ oraz całą broń, jaka ukazała się w ramach aktualizacji The Contract (kompaktowa wyrzutnia EM, paralizator i ciężki karabin). Gdy już rozszerzycie swoją działalność i flotę pojazdów, to potem warto zainteresować się łańcuchami, które są tańsze o 50%.

ZNIŻKI Z OKAZJI CZARNEGO PIĄTKU:

Zostawcie w spokoju namiot oraz składane krzesełko i odpuśćcie sobie chaotyczne kolejki w czarny piątek. Nie potrzebujecie w nich stać, żeby od 25 do 28 listopada załapać się na czarnopiątkowe promocje:

 • Superjachty Galaxy - 50% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje superjachtu Galaxy - 50% taniej
 • Imponte Deluxo - 50% taniej
 • Imponte Ruiner 2000 - 40% taniej
 • Buckingham Luxor - 40% taniej
 • Buckingham Luxor Deluxe - 40% taniej
 • Buckingham Swift - 40% taniej
 • Buckingham Swift Deluxe - 40% taniej
 • Declasse Scramjet - 50% taniej
 • Mammoth Avenger - 50% taniej
 • Pegassi Toreador - 50% taniej
 • Pegassi Oppressor - 50% taniej
 • Pegassi Oppressor II - 50% taniej
 • Dekoracje penthouse’u w kasynie - 50% taniej
 • RO-86 Alkonost - 50% taniej
 • HVY Chernobog - 50% taniej
 • Pegassi Torero XO - 40% taniej
 • Benefactor SM722 - 40% taniej
 • Benefactor LM87 - 40% taniej

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: niestandardowy Pfister Astron, czyli hiperdoładowany SUV, któremu upchnięto pod maskę parę dodatkowych koni.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdźcie maszyny dopieszczone przez Hao na różnorodnym terenie podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która wiedzie trasą z betonowych ulic Textile City do zakurzonych dróg w Stab City.

Członkowie GTA+ w miesiącu Listopadzie 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą w pełni wykorzystać ten miesiąc dzięki helikopterowi Buckingham SuperVolito, a także Apartament nr 1 na szczycie Eclipse Towers. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną zmianę stylu mieszkania dla dowolnego z trzech apartamentów w Eclipse Towers. Dodatkowo otrzymasz również:

 • Gwarantowany cel na Statuę Pantery raz w tygodniu podczas napadu na Cayo Perico
 • 50% dodatkowych premii GTA$ za Akcję we Fleeca, Ucieczkę z więzienia, Skok na Humane Labs, Serię A: Fundusze oraz Akcję w Pacific Standard
 • Darmowe kamizelki i hełmy kuloodporne, a także farbowana koszulka i czapka Still Slipping
 • 2x RP we wszystkich wyścigach w klubie samochodowym LS
 • Dodatkowe premie dla członków

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu. Ponadto, grając w dowolnym momencie między 3 listopada a 7 grudnia, otrzymamy jednorazową premię za logowanie w wysokości 500 000 GTA$ za bycie członkiem Prime Gaming, a Ci, którzy są również członkami GTA+, oprócz tego bonusu otrzymają dodatkowo kolejne 500 000 GTA$.