Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #51szy [22 - 28 grudnia 2022]

GTA Online - Wesołych Świąt
Newswire Rockstar Games

Śnieg i świąteczny nastrój zawitały do południowego San Andreas w GTA Online. Prognozy pogody wskazują iż te warunki utrzymają się przynajmniej do końca obecnego tygodnia. W międzyczasie przerwijcie świąteczny impas w Weazel Plaza, uważajcie na Goocha i skorzystajcie z innych atrakcji w ośnieżonym Los Santos  - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Święta tuż tuż, więc w południowym San Andreas tutejsze firmy i nieruchomości zostały przyozdobione świątecznymi dekoracjami, a prognoza pogody zapowiada opady śniegu w całej okolicy Los Santos. Dodatkowo oprócz świątecznych wystaw reporterzy Weazel News donoszą o napadach rabunkowych ze strony miejscowego rozrabiaki oraz nerwowym impasie na szczycie Weazel Plaza.

Po nocnych opadach śniegu w całym południowym San Andreas jak grzyby po deszczu wyrosła armia bałwanów. Jeśli jakiegoś znajdziemy, dajmy upust swoim pierwotnym instynktom ;) Nasłuchujcie odgłosu dzwonków sań, żeby znaleźć i zniszczyć tych zimowych natrętów, a zdobędziemy GTA$ i RP. Jeśli odszukamy i zniszczymy 25 bałwanów, otrzymamy dodatkowe 125 000 GTA$ oraz strój bałwana, który będzie ponurym przypomnieniem, kto tu rządzi.

Podczas Świąt statystyki przestępstw szybują w górę... W końcu każdemu udzieliła się świąteczna gorączka, a to oznacza portfel wypchany kasą na świąteczne prezenty. Uważajcie więc na Goocha, złowrogą postać, przemierzającą ulice w poszukiwaniu ofiar, która chętnie i brutalnie opróżni kieszenie zaskoczonych graczy. Odeprzyjcie niespodziewany atak tego napastnika, zanim ucieknie z waszą gotówką, a zdobędziecie GTA$ oraz maskę Goocha.

Uczestnicy wigilijnej imprezy w Weazel News trochę się w tym roku zagalopowali. Spójrzcie w niebo ponad Weazel Plaza, żeby znaleźć rabusiów uwikłanych w strzelaninę ze śmigłowcem LSPD. Weźcie w niej udział, pozbawcie rabusiów pieniędzy i zdobądźcie nową broń godną samozwańczych stróżów prawa. Jeśli na dobre uciszycie napastników, zdobędziecie oznaczenie Wesołych Świąt dla pistoletu wer. 2, które można zastosować w dowolnym warsztacie zbrojeniowym.

Święty Mikołaj naprawdę się w te Święta postarał. Gdy się zalogujemy w tym tygodniu, otrzymamy zestaw prezentów, w tym laskę cukrową oraz dodatkowe zasoby i akcesoria, dzięki którym pomnożycie świąteczny chaos. Warto dodać ze prócz przedmiotów znanych z poprzednich lat, czyli wyrzutni fajerwerków, zapasu przekąsek i pancerza oraz materiałów wybuchowych otrzymujemy również zielony kapelusz piwny z reniferem.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pfister Comet S2 Cabrio

LSC Pfister Comet S2 Cabrio

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Pfistera Comet S2 Cabrio, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii wyścigów przez pięć (5!) dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Übermacht Revolter, Pegassi Infernus Classic oraz Declasse Drift Tampa.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Pfister Comet Safari, samochód sportowy w ograniczonym czasowo świątecznym oznaczeniu Jemioła.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Pfister Comet Safari

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: nowego Annisa 300R, samochód sportowy dostępny jedynie do 28 grudnia (w pojeździe można zainstalować ulepszenia od Imani) oraz Överflöda Entity MT, supersamochód (pojazd można ulepszyć w HSW).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Ocelot Ardent (sportowy klasyk) w ograniczonym czasowo oznaczeniu Tartan
 • Vapid Clique (muscle) w ograniczonym czasowo oznaczeniu Clique'owych Świąt
 • Maxwell Vagrant (terenowy) w ograniczonym czasowo oznaczeniu Niebieski tartan
 • Ocelot Stromberg (sportowy klasyk) 30% taniej
 • Pegassi Toros (SUV)

Premie GTA Online:

3X GTA$ I RP ZA BESTIE KONTRA OPRAWCY

Historia stara jak świat: ekipa nadprzyrodzonych bestii musi wykorzystać swoje moce i zwinność, żeby przechytrzyć i wymanewrować ścigających ją oprawców. Niezależnie od wyniku obie drużyny w tym świątecznym trybie Bestie kontra oprawcy do 28 grudnia zdobywać będą potrójne nagrody.

2X GTA$ ZA MISJE SPRZEDAŻY KWASU

Pomoc Daxowi i Fooliganom w walce z połączonymi siłami hipisów i Lostów to dopiero początek: namierzcie i przechwyćcie kluczowe zasoby wszelkimi dostępnymi środkami, a następnie wyprodukujcie i sprzedajcie silne psychodeliki masom, żeby ukończyć misje sprzedaży kwasu i zdobyć 2x GTA$.

2X GTA$ I RP ZA WYŚCIGI

Wyobraźcie sobie, jak przekraczacie linię mety sekundy przed rywalami, żyły macie napompowane adrenaliną, a w uszach słyszycie dzwonienie. Miłe uczucie, co nie? A teraz gońcie to uczucie i przez następne siedem dni zdobywajcie 2x GTA$ i RP za wszystkie wyścigi stworzone przez Rockstar, zatwierdzone przez Rockstar oraz z serii społeczności.

Zniżki w GTA Online:

Nie wychodźcie na śnieżny chaos z gołymi rękami. Oszczędźcie 50% na wyrzutni namierzającej i minach zbliżeniowych, a także na wachlarz poniższych pojazdów, które są aktualnie o 30% taniej:

 • Declasse Drift Tampa (sportowy)
 • Pegassi Infernus Classic (sportowy klasyk)
 • Obey Tailgater S (sedan)
 • Declasse Granger 3600LX (SUV)
 • JoBuilt Velum 5-osobowy (samolot)
 • Pegassi Toros (SUV)
 • Opancerzony Benefactor Schafter V12 (sedan)
 • Ocelot Stromberg (sportowy klasyk)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbiter GT, samochód muscle dopakowany całym wachlarzem ulepszeń spod lady.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy Hao skończy grzebać w waszym samochodzie, przetestujcie go na trasie z północnego Chumash na wyżynę Palomino podczas dostępnej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ OD 13 GRUDNIA 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ korzystają z wyjątkowych korzyści związanych z nową, ogromną, wieloczęściową aktualizacją Los Santos Drug Wars, a także:

 • Darmowa wytwórnia kwasu do nowego MTL Brickade’a 6x6 oraz przyspieszenie produkcji kwasu o 50%
 • Samolot Buckingham Alpha-Z1 oraz hangar A17 na lotnisku w Los Santos
 • 1,5x GTA$ i RP za misje Pierwszej dawki
 • 1,5x GTA$ za Zabójstwa na telefon i premie za metodę zabójstwa
 • Darmowe świąteczne ubrania, w tym sweter Widziałeś mnie?, strój Czerwononosy i strój Dziadek do orzechów
 • I wiele więcej...

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club przed 25 stycznia, dostaną świąteczny sweter Sprunk ze śniegiem oraz 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.