Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie i nowości: Tydzień #50ty [13 - 21 grudnia 2022]

GTA Online - Declasse Tahoma Coupe
Newswire Rockstar Games

Wczoraj mieliśmy premierę zimowego DLC Los Santos Drug Wars, który do GTA Online dodał nowy kontent związany z nowymi wojnami w południowym San Andreas. Ten tydzień Rockstar w całości poświęcił na promocje nowego DLC, a także wprowadził nowe bonusy na subskrybentów GTA+ - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Z góry was przepraszam, że materiał wlatuje dopiero dziś, wczorajsza premiera DLC i ogrywanie misji z Pierwszej dawki zajęło praktycznie cały wieczór. A premie, zniżki oraz bonusy w większości dotyczą członków GTA+. Dla osób bez dostępu do subskrypcji w tym tygodniu prócz nowego kontentu Rockstar przygotował symboliczne premie i zniżki, o których dowiecie się z dalszej części news.

Oficjalnie Rockstar potwierdził nasze przypuszczenia dotyczące jaki pojazd otrzymamy... Panie i Panowie tajemniczym pojazdem za wykonanie wyzwania z napadami jest samochód Declasse Tahoma Coupe (Muscle), który jest dostępny za darmo dla wszystkich od 16 do 18 grudnia, po czym Tahoma Coupe będzie dostępny w sprzedaży w Southern San Andreas Super Autos w standardowej cenie, więc warto się pospieszyć i odebrać go za darmo.

Wczorajsza aktualizacja wprowadziła także wyższe nagrody za przemytnicze misje sprzedaży w celu zrównoważenia gospodarki, jak również szereg ulepszeń opartych w głównej mierze na opiniach graczy, m.in. uruchamianie biznesowych misji sprzedaży z pokładu Benefactora Terrorbyte’a we wszystkich rodzajach sesji, samodzielne wykonywanie misji fabularnych kasyna od Agathy i inne.

Od teraz możemy ograniczyć nieco swoją listę kontaktów w iFruicie, żeby szybciej wybierać najpotrzebniejsze pozycje, aby to zrobić menu interakcji (Ekwipunek -> Ulubione kontakty) możemy zdecydować, które kontakty mają zostać wyświetlone/ukryte.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Enus Windsor Drop

LSC Enus Windsor Drop

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Enus Windsor Drop, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii wyścigów przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Benefactor Stirling GT, Pfister Growler oraz Vapid Dominator ASP.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Zirconium Journey II.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Zirconium Journey II

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Överflöd Entity MT oraz Progen Itali GTB (30% taniej).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Zirconium Journey II
 • BF Surfer Custom Vans
 • Annis 300R
 • Benefactor Krieger
 • Karin Everon

Premie GTA Online:

2X GTA$ i RP za nowe misje pierwszej dawki

2X GTA$ i RP za Fooligan Jobs

2X GTA$ i RP za serie społecznościowe

Zniżki w GTA Online:

W tym tygodniu GTA Online możemy kupić poniższe pojazdy z 30% zniżką:

 • Progen Itali GTB (Super)
 • Benefactor Stirling GT (Sports Classic)
 • Karin Kuruma (Sports)
 • Buckingham Vestra (Plane)

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Överflöd Entity MT.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Sprawdźcie maszyny dopieszczone przez Hao na różnorodnym terenie podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW , która rozpoczyna się w Pacific Bluffs, a kończy aż przy górze Chiliad.

Członkowie GTA+ OD 13 GRUDNIA 2022 otrzymują:

Członkowie GTA+ korzystają z wyjątkowych korzyści związanych z nową, ogromną nową, wieloczęściową aktualizacją Los Santos Drug Wars, która pomoże Ci uruchomić produkcję psychodelików, w tym ulepszenie Acid Lab dla nowego MTL Brickade 6x6 po ukończeniu misji z Pierwszej dawki i zdobyciu niezbędnego sprzętu laboratoryjnego, a także:

 • Samolot Buckingham Alpha-Z1 w Elitás Travel
 • Hangar A17 w LSIA lub przenieś się tam bez dodatkowych kosztów
 • 50% szybsze prędkości produkcji kwasu
 • 1,5X premii GTA$ i RP za nowe misje fabularne, kumulujące się z premiami z tego tygodnia za 3X GTA$ i RP
 • 1,5X GTA$ za zabójstwa na telefon i ukończenie z premią za zabójstwo
 • Darmowe świąteczne ubrania, w tym Sweter "Czy mnie widziałeś?", kostium czerwononosego i kostium Dziadka do orzechów
 • 50% zniżki na wszystkie ulepszenia pancerza i wiele więcej

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy powiązali swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu za bycie członkiem Prime Gaming.