Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #01 [5 - 11.01.2023]

GTA Online - Nagrody za zadania dla Fooliganów
Newswire Rockstar Games

Rozpoczął się właśnie pierwszy tydzień Nowego Roku w GTA Online, a wraz z nim kontynuacja Świątecznego eventu oraz szybki powrót premii 2x GTA$ i RP na wszystkie misje z serii Pierwsza Dawka od naszych nowych przyjaciół Fooliganów - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Kontynuujemy prace - jeśli chcesz napełnić swoje kieszenie lukratywną poboczną działalnością, Fooligan Jobs to świetny sposób na ubrudzenie sobie rąk. Zadzwoń do Dax, aby sabotować legalne uprawy i nie tylko, a także zdobyć trochę rzadkiej odzieży do 11 stycznia (wszystkie przedmioty zostaną przyznane w ciągu 72 godzin od zalogowania się po 17 stycznia).

 • Za ukończenie pierwszego zadania dla Fooliganów zdobędziecie lodową winylową kurtkę i lodową winylową kamizelkę
 • Ukończenie 10 zadań dla Fooliganów pozwoli zdobyć czarną i białą maskę narciarską Bigness
 • Jeśli ukończycie 25 zadań dla Fooliganów, otrzymacie bonżurkę LS
 • Tymczasem wszyscy gracze, którzy kupią (lub już posiadają) wyposażenie wytwórni kwasu, otrzymają żółtą koszulę imprezową SN z kołnierzem i pawiem.

Stary Rok zamykaliśmy śnieżną aura w Los Santos, w nowym zima nie odpuszcza i do 11 stycznia nie mamy co liczyć na wcześniejsze roztopy... Nie wiem jak wy, ale jest takie powiedzenie - "co za dużo to niezdrowo" - takie jest moje zdanie o obecnym od 22 grudnia śniegu... Było fajnie, ale już za długo... Co prawda Rockstar trzyma zapewne śnieg z powodu wydłużonego eventu świątecznego, więc jeżeli nie załatwiliście jeszcze pałętającego się po ulicach Goocha, albo nie udało się znaleźć i zniszczyć 25 bałwanów, bądź nie trafiliście na akcję na dachu Weazel Plaza pora wziąć się do roboty - czas na wykonanie tych aktywności upływa 11 stycznia 2023 roku.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pfister Growler

LSC Pfister Growler

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Pfister Growler, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii wyścigów ulicznych przez cztery dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Annis Euros (Sportowy), Opancerzony Karin Kuruma (Sportowy) oraz Bravado Buffalo STX (Muscle, 25% zniżki).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest HVY Insurgent.

Nagroda główna na podium w Kasynie - HVY Insurgent

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Enus Deity (limuzyna, 25% zniżki) oraz Enus Jubilee (SUV).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Brawura Greenwood - Muscle
 • Declasse Granger 3600LX - SUV
 • Obey Omnis e-GT - Sport
 • HVY Nightshark - Terenowy (25% zniżki)
 • Wojskowy Mammoth Patriot - Terenowy (25% zniżki)

Premie GTA Online:

3X GTA$ i RP za wydarzenia i wyzwania trybu swobodnego

Zapełnij po brzegi swój portfel z 3-krotnymi premiami GTA$ i RP za wszystkie wydarzenia i wyzwania w trybie gry swobodnej. Wypatrujcie okazji pojawiających się okresowo w sesjach trybu swobodnego, a następnie rywalizuj, by ukończyć wyzwania, takie jak: spowodowanie jak największych zniszczeń, przejęcie kontroli nad wyznaczonym obszarem przez jak najdłuższy czas, zbieranie punktów kontrolnych oraz wiele innych...

2X GTA$ i RP za wszystkie misje z serii Pierwsza Dawka

Fooliganz sieją spustoszenie w Los Santos, gdy Dax i jego grupa odmieńców zostawiają po sobie ślad psychodelicznego chaosu. Zapewnij wsparcie, wyeliminuj rywalizujące gangi i dołącz do trupy w misjach pierwszej dawki, aby w tym tygodniu zdobyć podwójne nagrody.

2X GTA$ i RP za zlecenia ochrony

Musisz walczyć, aby wyrobić sobie markę w tym mieście. Żadna praca nie jest zbyt duża ani zbyt mała, jeśli pozostajesz w grze. Franklin nadstawia karku, abyś udowodnił swoje umiejętności i wygenerował po drodze poważny kapitał, pozyskując zlecenia ochrony, co zapewni ci podwójne nagrody przez cały tydzień.

2X GTA$ i RP za klasyczne wyścigi Issi

Czasami najlepsze rzeczy są w najmniejszych opakowaniach, co myśleli brytyjscy czarodzieje z Weeny, kiedy przygotowywali Issi Classic - pojazd wielkości filiżanki do herbaty, który jest groźniejszy, niż się wydaje. Zwiększ obroty silników i zagraj w jednym z klasycznych wyścigów Issi, aby otrzymać podwójne nagrody w tym tygodniu.

50% szybsze pozyskiwanie przez personel ładunków specjalnych

Czas to pieniądz, policzcie więc i zdobądźcie dodatkowe GTA$, ponieważ pracownicy magazynu pracują nad pozyskiwaniem ładunku specjalnego o 50% szybciej przez cały tydzień.

Zniżki w GTA Online:

W tym roku dokonaj odpowiednich inwestycji i poszerz swoje portfolio nieruchomości z 35% zniżką na wszystkie nieruchomości Dynasty 8, żegluj po otwartym niebie z 25% zniżką na Mammoth Hydra (samolot) i zapakuj swój garaż po brzegi pojazdami, od wojskowych arcydzieł do spektakularnych supersamochodów z 25% rabatem na Wojskowy Mammoth Patriot (terenowy), Bravado Buffalo STX (muscle), Enus Deity (sedan) i HVY Nightshark (terenowy).

Otrzymaj również Pistolet sygnałowy za darmo - nic nie smakuje tak dobrze, jak poczucie wolności.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbiter GT, czyli klasyczny muscle car z wtłoczeniem piekielnej ilości ulepszeń wydajności do jego zabytkowej ramy.

PRÓBA CZASOWA HSW I BONUSY

Gdy Hao skończy grzebać w naszym samochodzie sprawdźmy, jak sprawdza się on podczas krótkiej podróży między plażą Del Perro a wzgórzami Murietta w próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ korzystają z wyjątkowych korzyści związanych z nową, ogromną, wieloczęściową aktualizacją Los Santos Drug Wars, a także:

 • Wytwórnia kwasu do nowego MTL Brickade’a 6x6 oraz przyspieszenie produkcji kwasu o 50%.
 • Samolot Buckingham Alpha-Z1 oraz hangar LSIA A17.
 • 1,5x GTA$ i RP za misje Pierwszej dawki.
 • 1,5x GTA$ za Zabójstwa na telefon i premie za metodę zabójstwa.
 • Sweter „Widziałeś mnie?”, strój Czerwononosy oraz strój Dziadek do orzechów.
 • I wiele więcej…

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club przed 25 stycznia, dostaną świąteczny sweter Sprunk ze śniegiem oraz 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu.