Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #07 [16 - 22.02.2023]

GTA Online - Garaż zlokalizowany tuż przy kultowym Eclipse Boulevard
Newswire Rockstar Games

Dziś rozpoczyna się siódmy tydzień tego roku w GTA Online, a wraz z nim do gry trafia sporo nowego kontentu. Wśród nich jest wyczekiwany przez wielu graczy garaż przy Eclipse Blvd na 50 samochodów, a także nowy samochód i nowe aktywności dzienne - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Czas powiększyć i upiększyć nasze kolekcje! Przy legendarnym Eclipse Boulevard w Los Santos możemy od dziś kupić nowy, wielopoziomowy garaż, który oferuje pięć przestronnych pięter z wyjątkowym wyposażeniem i miejscem na 50 pojazdów. Członkowie GTA+ mogą go odebrać do 15 marca całkowicie za darmo. Każde piętro zawiera oddzielną przestrzeń wypoczynkową z miejscami siedzącymi, napojami, telewizorami i monitoringiem pozwalającym mieć oko na hołotę na zewnątrz. Dostępnych jest wiele różnorodnych stylów wystroju, które można oglądać i zmieniać na poszczególnych piętrach w menu interakcji Eclipse Blvd wewnątrz garażu.

Francuski lekki samochód sportowy może wydawać się motoryzacyjnym ekwiwalentem cienkiego papierosa, ale ta elegancka piękność ma potężnego kopa. Toundra Panthere (sportowy) jest dostępny do 22 lutego w Legendary Motorsport oraz w salonie Premium Deluxe Motorsport.

Silne psychodeliki Fooliganów coraz mocniej wstrząsają układem nerwowym całego miasta, a przestępcy stają się coraz odważniejsi i zuchwalsi. Uliczni dilerzy desperacko szukają nowych dojść, podrzędni przestępcy obrabiają sklepy, a inne gangi organizują dziuple, które tylko czekają, żeby je okraść. W publicznych miejscach można też znaleźć przesyłki w postaci paczek G.. Wykorzystajcie te okazje, żeby zarobić dodatkową kasę.

Szukajcie nowych dziupli dnia, które pojawiają się na mapie. Skrytki te zawierać będą GTA$ lub produkt, ale są też porządnie chronione. Aby nalot się udał, musicie wejść tam siłą, wyeliminować obstawę, znaleźć szyfr do sejfu i włamać się do niego, aby zgarnąć całą zgromadzoną gotówkę lub narkotyki.

Ukrywanie paczek to klasyczne zagranie handlarzy narkotyków. Teoretycznie podejrzana paczka pozostawiona na widoku przyciągnie mniej uwagi niż spotkanie dilerów w celu przekazania nielegalnej kontrabandy. Paczka G. to nowa ukryta paczka, którą można codziennie znaleźć na mapie. Gdy będziecie w pobliżu, szukajcie czerwonego, błyskającego światła i pikającego dźwięku. Odeprzyjcie ataki konkurencji i zgarnijcie GTA$, amunicję oraz przekąski. W tym tygodniu znalezienie paczki G. zapewni też dodatkowe 50% GTA$ i RP.

Uliczni dilerzy stanowią podstawę narkotykowego krwiobiegu miasta - kręcą się po ciemnych zakamarkach ulic, przeprowadzają transakcje z ręki do ręki i płacą wyższe ceny z uwagi na niedobory na rynku. W tym tygodniu możecie zarobić o 50% więcej GTA$, sprzedając im kokainę, metamfetaminę, marihuanę oraz kwas ze swoich zasobów (ale musicie posiadać wytwórnię kwasu lub inną odpowiednią wytwórnię). PORADA: Każdy uliczny diler ma swoje preferencje narkotyków, za które zapłaci więcej, więc kujcie żelazo, póki gorące, i zaróbcie jak najwięcej.

Nawet tradycyjne punkty handlowe nie są bezpieczne pośród fali zbrodni, gdy zdesperowani złodzieje biorą na celownik sklepy w Los Santos w nadziei na łatwy zarobek. Przerwijcie napad na sklep i dopadnijcie złodzieja z plecakiem, a potem go załatwcie. Skradzioną gotówkę możecie zwrócić właścicielom lub zachować dla siebie. Do 22 lutego będzie to zapewniać 2x GTA$ i RP.

Rzadkie nowe nagrody za udział w fali zbrodni

Wraz z wprowadzeniem Los Santos Drug Wars statystyka ulicznych przestępstw zaczęła wymykać się spod kontroli. W ciągu następnych dwóch tygodni będziemy nagradzać graczy, którzy zaangażują się w te nowe działania i przyczynią się do rozwoju przestępczego ekosystemu, przekazując im przedmioty, akcesoria i elementy kolekcjonerskie:

 • Sprzedajcie narkotyki ulicznemu dilerowi, żeby otrzymać dżinsową kurtkę moro w róże Slab.
 • Sprzedajcie w tym tygodniu narkotyki na ulicy w trzy różne dni, aby otrzymać tatuaż Budonk-adonk!.
 • Sprzedajcie narkotyki na ulicy w siedem różnych dni tygodnia, aby otrzymać maskę Malowany tygrys.
 • Napadnijcie dziuplę dnia, żeby otrzymać czapkę moro z różami Slab.
 • Przez pięć dni okradajcie dziuple dnia, żeby otrzymać fioletową świecącą maskę z rentgenem.
 • Zgarnijcie towar z dziupli dnia w ciągu 10 różnych dni, żeby otrzymać czerwoną koszulę SC w smoki z kołnierzem.
 • Zgarnijcie raz paczkę G., żeby otrzymać płócienne buty moro z różami Slab.
 • Zbierzcie paczkę G. 10 razy, żeby otrzymać czerwone spodnie SC z haftowanym smokiem.

Ukończcie te wyzwania przed 1 marca, żeby otrzymać swoje nagrody (ubrania zostaną przekazane do waszej garderoby do 10 marca).

Warto dodać również, że ostatnio otrzymujemy w tle patche do GTA Online. Ostatni, który został opublikowany wczoraj naprawił kilka błędów, które pozwalały między innymi używać tak zwanego "trybu boga" - glitch został odnaleziony po udostepnieniu misji pracy jako taksówkarz i był w dużej mierze wykorzystywany na sesjach publicznych do nieuczciwej zabawy. Czy to już koniec problemów z tym związanych? Czas pokaże, ale problem dotknął wszystkie platformy, a ilość raportów na nieuczciwie bawiących się graczy była na tyle duża, że Rockstar jak najszybciej próbował wyeliminować problem już w poprzednim tygodniu, wtedy znalazło się nowe obejście. Mam nadzieję, że tym razem to już koniec problemu nieśmiertelności, pytanie tylko czy Gwiazdy Rocka poprzestaną na załataniu problemu, czy też w dalszej perspektywie wyciągną konsekwencje w stosunku do nieuczciwie bawiących się. Drugim problemem jaki został wyeleminowany to glitch w napadzie na Cayo Perico, w którym to można było solo zbierać złoto w rezydencji.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Invetero Coquette Classic

LSC Invetero Coquette Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Invetero Coquette Classic, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w 5 wyścigach z serii klubu samochodowego LS.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Annis Euros, Übermacht Cypher oraz Vapid Dominator GTT.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Grotti Cheetah Classic.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Grotti Cheetah Classic

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Maibatsu Penumbra FF oraz Coil Raiden.

Luxury Autos - Maibatsu Penumbra FF i Coil Raiden

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Toundra Panthere (Nowy, ale dostępny tylko do 22 lutego),
 • Dinka Kanjo SJ (30% zniżki),
 • Pegassi Toros,
 • Vapid Hustler,
 • Imponte Nightshade (30% zniżki)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

PREMIE DO WYTWÓRNI

Motocykliści i kluby motocyklowe to ta bardziej szemrana strona południowego San Andreas i strona kryminalnej działalności, która nie kryje się z niecnymi zamiarami. W tym tygodniu wszystkie wytwórnie będą dwukrotnie szybciej produkować dobra, a misje zaopatrzenia wytwórni zapewniać będą dwa razy więcej zasobów, co pozwoli sprostać zapotrzebowaniu.

2X GTA$ I RP ZA SZTAFETĘ

Ścigajcie się po ulicach LS, co okrążenie dzieląc się kierownicą z partnerem, i zarabiajcie podwójne nagrody za grę w Sztafetę w tym tygodniu.

Zniżki w GTA Online:

Dołączcie do przestępczego półświatka i skorzystajcie z 35% zniżki na siedziby klubów motocyklowych oraz ich ulepszenia i modyfikacje. Wisienką na torcie jest to, że wytwórnie oraz ich ulepszenia też są tańsze o 35%, dzięki czemu do 22 lutego rozkręcicie swoją działalność. Zapoznajcie się ze zniżkami obowiązującymi w tym tygodniu:

 • Imponte Nightshade (muscle) - 30% taniej
 • Dinka Kanjo SJ (coupe) - 30% taniej
 • Annis Euros (sportowy) - 30% taniej
 • Benefactor Krieger (supersamochód) - 30% taniej
 • Progen Emerus (supersamochód) - 30% taniej
 • Dewbauchee Vagner (supersamochód) - 30% taniej
 • Truffade Thrax (supersamochód) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 40% zniżki dla członków GTA+)

Dostępne bronie w tym tygodniu: Piekielny kosiarz | Railgun | PDW | Karabinek specjalny | Karabinek wojskowy | Pistolet .50 | Kij bejsbolowy | Nóż | Koktajle Mołotowa | Gaz łzawiący | Granaty

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: bojowy Pegassi Ignus.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy Hao skończy grzebać w naszym samochodzie opuść betonową dżunglę Los Santos i zobacz przepiękne widoki na trasie z północnego Chumash na wyżynę Palomino podczas próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ mogą do 15 marca odebrać następujące nagrody i premie:

 • Nowy 50-miejscowy garaż przy Eclipse Boulevard z różnymi stylami do wyboru
 • Darmowy Emperor Vectre (sportowy) od Legendary Motorsport oraz oznaczenia Mambas 24 i Sword Boy
 • Wykończenie Lucha Libre na nóż i kij bejsbolowy w furgonetce z bronią
 • 50% zniżki na zaopatrzenie wytwórni kwasu i nie tylko...

A to wszystko i jeszcze więcej za zaledwie 26,99 złotych miesięcznie. Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze.

Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+ 

Korzyści Prime Gaming

Gracze GTA Online, którzy mają powiązane lub powiążą swoje konta Prime Gaming i Rockstar Games Social Club dostaną 125 000 GTA$, jeśli zagrają w tym tygodniu. Dodatkowo w ramach obchodów Chińskiego Nowego Roku gracze, którzy powiążą konto z Prime Gaming przed 22 lutego, otrzymają maskę Malowany królik (zmierzch) w ciągu 10 dni od zalogowania pomagającą powitać rok królika w pięknym stylu.