Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #14 [06-12.04.2023]

GTA Online - Bunkrowe premie
Newswire Rockstar Games

Lokalni mieszkańcy żądają większej siły ognia, ale wystarczy dla każdego. Podwójcie swoje dochody jako producenci broni w tym tygodniu w GTA Online i skorzystajcie z szerokiego wachlarza powiązanych z bunkrem premii - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Poprzedni tydzień był bardzo pracowity, a czy obecny pozwoli ciut odpocząć? Raczej nie ;) - Premie są wyśmienite, więc zapewne większość będzie chciała z nich skorzystać... Mamy dodatkowe nagrody za dostarczanie kontrabandy, a także przyspieszenie produkcji oraz badań w bunkrze. Nie posiadacie jeszcze swojego bunkra? Obecnie macie dobrą okazję, aby nadrobić zaległości, gdyż jest on teraz z 30% rabatem - nie tylko sam zakup, ale również jego ulepszenia i renowacje.

Reputacja Ocelota Virtue mówi sama za siebie. Ten w pełni elektryczny supersamochód doskonale czuje się zarówno na ulicy, jak i na torze, więc jest kochany przez wielu i szanowany przez wszystkich. Teraz udostępniono go na stronie Legendary Motorsport, dzięki czemu możecie rozszerzyć swoją kolekcję o supersamochód, który jest kompatybilny z ulepszeniami Imani. Pojazd wciąż można także zdobyć za darmo, wykonując wszystkie nowe misje w ramach Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka lub poprzez członkostwo GTA+.

Annis 300R to ucieleśnienie ukrytej siły: samochód sportowy o klasycznym nadwoziu, skrywającym jednak bogate możliwości modyfikacji, który można w warsztacie pojazdów w agencji dodatkowo rozbudować o ulepszenia Imani, w tym zagłuszacz namierzania rakiet, opancerzenie i nie tylko. Spieszcie się jeżeli go nie posiadacie, a jesteście nim zainteresowani, gdyż wrócił na pewien czas do oferty, ale zniknie z niej za tydzień 12 kwietnia...

Lubicie zabawę z peyote? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość - z okazji Świąt Wielkanocnych wróciły one na pewien czas do gry. Gdy zjemy peyote zamienimy się w królika oraz otrzymamy 5.000 RP ;)

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pfister Comet Safari

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Pfistera Cometa Safari, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w serii klubu samochodowego LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelot Ardent (30% taniej), Pfister Comet S2 oraz Vapid Dominator ASP.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Lampadati Casco.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Lampadati Casco

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Grotti Furia (30% taniej) i Ocelot Stromberg.

Luxury Autos - Grotti Furia i Ocelot Stromberg

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Ocelot Virtue (supersamochód)
 • HVY Nightshark (terenowy, 30% taniej)
 • Vapid Dominator GTX (muscle)
 • Vapid GB200 (sportowy)
 • Annis Savestra (sportowy klasyk)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ I RP za serię w bunkrze

Zejdźcie pod ziemię i walczcie w klaustrofobicznym otoczeniu w ramach serii w bunkrze, żeby do 12 kwietnia zdobyć 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ I RP za Żądzę władzy

Weźcie udział w walce pomiędzy maksymalnie czterema drużynami i rywalizujcie o kontrolę nad opancerzonym, uzbrojonym w miniguna potworem zwanym Kolosem w trybie Żądza władzy, który teraz zapewnia 2x GTA$ i RP.

1,5x GTA$ I RP za sprzedaż towaru z bunkra

Gromadźcie zasoby i sprzedawajcie je w jak najwyższej cenie, żeby interes dobrze się kręcił w misjach sprzedaży towaru z bunkra, które w tym tygodniu zapewniają 50% więcej dochodów.

Przyspieszenie badań i produkcji w bunkrze o 50%

Podkręćcie swoją dozbrojeniową działalność i sprostajcie popytowi w tym tygodniu dzięki 50% szybszej produkcji w bunkrze. Wyróżnikiem każdego sprawnego przedsiębiorcy jest umiejętność wyprzedzania konkurencji. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest posiadanie zespołu badawczego: badania w bunkrze są przyspieszone o 50%.

Zniżki w GTA Online:

Ambitni producenci broni mogą rozkręcić swój interes dzięki 30% zniżki na bunkry oraz ich ulepszenia i modyfikacje. Jeśli chcecie posunąć się o krok dalej, możecie zainwestować w mobilne centrum operacyjne - ruchomą fortecę operacji taktycznych wyposażoną w stanowiska, które pozwalają personalizować i ulepszać wasz arsenał - teraz 30% taniej, wraz ze wszystkimi ulepszeniami i modyfikacjami.

 • Ocelot Ardent (klasyk sportowy) - 30% zniżki
 • HVY Nightshark (terenowy) - 30% zniżki
 • Grotti Furia (supersamochód) - 30% zniżki

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę 40% na wyrzutnię rakiet, a członkowie GTA+ zapłacą także 50% mniej za miniguna.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Imponte Arbiter GT.

PRÓBA CZASOWA HSW

Pędźcie pośród górskich szczytów i wskoczcie na wielopasmową drogę na trasie z Pacific Bluffs do Góry Gordo podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Prowadzenie agencji polega nie tylko na spełnianiu zachcianek VIP-ów. Członkowie GTA+ mogą zwiększyć wydajność swojej działalności, sięgając po następujące korzyści:

 • Darmowy Ocelot Virtue (supersamochód) z oznaczeniami Jackal Racing i Ocelot Racing
 • Warsztat pojazdów w agencji
 • Maska różowego kwiecistego technodemona, szary bojowy top Yeti i szare bojowe spodnie Yeti
 • 2x GTA$ i RP za zadania dla Fooliganów
 • 3x GTA$ i RP za wyścigi Hotring
 • 2x GTA$ i RP za Linię śmierci

A to wszystko i jeszcze więcej - w tym premia 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze - za zaledwie 26,99 PLN miesięcznie. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+

Korzyści Prime Gaming

Rockstar Games i Amazon zakończyli z dniem 31.03.2023 roku współpracę, w związku z powyższym gracze, którzy wykupili subskrypcję Amazon Prime nie otrzymają już żadnych bonusów do GTA Online.

Swoją drogą podzielcie się w komentarzach na naszych social mediach, kto z was wykupił tą usługę tylko i wyłącznie dla korzyści Prime Gaming dla GTA Online lub Red Dead Online.