Aktualności: Grand Theft Auto Online

Koniec korzyści Prime Gaming dla GTA Online!

GTA Online - Koniec korzyści Prime Gaming

Wszystko przemija, nic nie trawa wiecznie... Po długiej współpracy Amazon i Rockstar Games wraz z 31 marca 2023 roku kończą współpracę, co oznacza brak dalszych korzyści Prime Gaming dla graczy GTA Online - czytamy na Support Rockstar Games.

Informacją tą nie chwalą się na głównej stronie Newswire Rockstar Games lecz w sekcji Support w postaci pytanie-odpowiedź we wpisie "Koniec korzyści Prime Gaming dla Grand Theft Auto Online i Red Dead Online".

Pytanie: Mam konto Amazon z subskrypcją Prime, które jest połączone z moim kontem Rockstar Games Social Club, więc dlaczego nie otrzymuję korzyści Prime Gaming w Grand Theft Auto Online lub Red Dead Online?

Odpowiedź: Od 31 marca 2023 r. w Grand Theft Auto Online i 3 kwietnia 2023 r. w Red Dead Online korzyści Prime Gaming nie będą już obsługiwane.

Na pocieszenie Gracze Prime Gaming, którzy zagrali w Grand Theft Auto Online między 30 a 31 marca 2023r., otrzymają jednorazową nagrodę w wysokości 125 000 GTA$, a Ci którzy zagrali w Red Dead Online przed 4 kwietnia 2023 r., otrzymają:  5 sztabek złota, czarny kapelusz Buckley, biało-brązową tunikę z kapturem Rivera oraz gest Wycie. Z GTA Online sprawa jest jasna 30-31 marca i mamy jeszcze bonus z Prime Gaming. Gorzej sytuacja wygląda z Red Dead Online, gdyż tam bonusy są na cały miesiąc. Pytanie brzmi czy gracze, którzy odebrali te korzyści w Redzie przed końcem marca załapią się na coś jeszcze? 5 sztabek złota piechotą nie chodzi...

Co było przyczyną zakończenia współpracy? Tego Rockstar Games raczej nie poda, jedynie możemy spekulować... Czy był to upływ czasu na jaki Amazon i Rockstar Games zawarli umowę - najpewniej tak. Czy Gwiazdy Rocka były zainteresowane przedłużeniem umowy, trudno powiedzieć - wszak mają swoją subskrypcję GTA+. Druga strona medalu, kto z was miał wykupioną usługę Amazona tylko ze względu na korzyści dla GTA Online i Red Dead Online? A może coś wisi w powietrzu i w końcu otrzymamy jakieś oficjalne informacje o GTA 6? Jak widzicie przy tej okazji dużo pytań powstało, ale na żadne z nich nie można nic jednoznacznie powiedzieć.