Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #16 [20-26.04.2023]

GTA Online - Nowe deathmatche
Newswire Rockstar Games

Walczmy we wszystkich nowych deathmatchach w GTA Online, w których dynamicznie zmienia się uzbrojenie, a także cieszmy się największym świętem tego tygodnia, wyruszając na krótkie tripy, odblokowując rzadkie ubrania oraz akcesoria... - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Po dość pracowitych tygodniach w Grand Theft Auto Online przyszła pora na odpoczynek i relaks. Z góry przepraszam, że tekst publikuje z małym poślizgiem. Rockstar Games w aktualnym tygodniu postanowił zaznaczyć swoje poparcie dla zwolenników "zioła" i wyróżnić go poprzez obchody jak to nazwali "święta miejscowych - 4/20", a my jako posiadacze wytwórni "zielska" możemy na tym więcej zarobić. To samo tyczy się misji fabularnych z serii krótkich tripów, gdzie wcielamy się w role Franklina oraz Lamara - rzecz jasna odwiedzając palarnię wspomnianej substancji we studiu Record A. Ponadto w grze mamy nowe deathmatche, w których mamy zmieniające się podczas rozgrywki uzbrojenie oraz możemy wziąć udział w nowych zleceniach w serii społecznościowej.

Przetasowanie (Shake Up) - nowy Deathmatch typu "wszyscy na wszystkich", w którym za każdym razem, gdy zabijesz przeciwnika lub odrodzisz się, otrzymasz inną losową broń. Broń biała (w tym pięści) zadaje zabójstwa jednym trafieniem, więc walka na gołe pięści może być również uzasadnioną strategią w razie potrzeby. Najwyższe noty (Top Marks) - zupełnie nowy Deathmatch drużynowy, w którym otrzymasz unikalne wyposażenie - i różne zachowania znaczników radaru - w zależności od tego, czy twoja drużyna remisuje, wygrywa, czy przegrywa. Staraj się nie tracić cennego czasu. Oba nowe tryby Deathmatch przez cały tydzień zapewniają potrójne premie GTA$ i RP.

Skompletujcie efektowny strój. Jeśli ukończycie dowolne z poniższych zadań w tym tygodniu, możecie zgarnąć rzadkie ubrania i akcesoria, które podkreślą wasz status miłośnika trawy, w tym orzeźwiające ubrania Sprunk, które zaspokoją każde pragnienie.

 • Zalogujcie się, żeby otrzymać plecak na spadochron Wysokie loty, plecak na spadochron Sprunk i pastelową zieloną bonżurkę
 • Ukończcie dowolną misję sprzedaży z motocyklowej wytwórni, żeby otrzymać futbolówkę Sprunk
 • Zostańcie partnerami lub ochroniarzami, żeby dostać czapkę Sprunk

20 kwietnia to też powrót niedziałającej od pewnego czasu funkcji, która była dostępna w aplikacji iFruit i pozwalała na personalizację tablic rejestracyjnych. Od dziś ta opcja powraca, tym razem poprzez stronę internetową, którą Gwiazdy Rocka umieściły pod tym adresem: https://www.rockstargames.com/pl/gta-online/license-plates/ Co tam znajdziemy? Rzecz jasna łatwy w obsłudze kreator, w którym możemy zamówić indywidualną tablicę rejestracyjną. Gdy już zamówimy swoją tablicę dla wybranego pojazdu, musimy odebrać ją tylko w LS Customs. Od tej chwili możemy zamontować naszą tablicę w dowolnym samochodzie lub motocyklu.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Dominator GTT

LSC Dominator GTT

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Dominatora GTT, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w dowolnym wyścigu z serii w klubie samochodowym LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Pfister Neon (30% taniej), Übermacht Cypher oraz Karin Previon.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Übermacht Revolter.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Übermacht Revolter

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Lampadati Tigon (30% taniej) i Progen Emerus.

Luxury Autos - Lampadati Tigon i Progen Emerus

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Karin Sultan Classic (sportowy)
 • Vulcar Nebula Turbo (sportowy klasyk, 30% taniej)
 • Progen T20 (supersamochód)
 • Dinka Blista Kanjo (kompaktowy)
 • Declasse Mamba (sportowy klasyk)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za misje od Lamara

Lamar Davis to OG sceny gangów Los Santos. Pomóż żywej legendzie, kontaktując się z nim za pomocą iFruit - lub utworzonej przez Rockstar sekcji menu Zlecenia - aby ukończyć misje Lamar Contact i zarobić trzykrotnie więcej GTA$ i RP przez cały tydzień.

3x GTA$ i RP za serie społecznościowe

Zobacz niektóre z najbardziej oryginalnych i pomysłowych prac wykonanych przez członków społeczności w kreatorze GTA Online, w tym wyścig kaskaderski inspirowany kolejką górską, bój o śmierć pojazdu dla uzbrojonej Tampy oraz chaotyczny tryb przechwytywania inspirowany piłką nożną. Zdobądź potrójne nagrody w serii społecznościowej i spójrz na pełną listę nowych zawodów poniżej:

 • Steele Rollercoaster autorstwa Rick-420
 • THE RED ROOM autorstwa SevensSecret
 • DRT Big Fish Canal autorstwa Dirtrash
 • {Dog} Vehicle deathmatch autorstwa Underdogwalker
 • GTA Football autorstwa Chill_FX
 • DM Maze autorstwa Karnanake
 • Black And Yellow autorstwa EggsAndJam

3x GTA$ i RP za nowe deathmatche

2x GTA$ i RP za wyścigi RC Bandito

Weź udział w rzezi wyścigów monster trucków i zmniejsz ją do wysokości krawężnika. Do 26 kwietnia wszystkie wyścigi RC Bandito zapewniają podwójne premie GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za krótkie tripy

Weź udział w misjach z serii krótkich tripów na zapleczu studia Record A i wyrusz na krótką wycieczkę - graj jako Franklin i Lamar, a w nagrodę zdobądź podwójną wypłatę GTA$ i RP.

Premie w wytwórni "zioła"

Profesjonalni hodowcy i sprzedawcy mogą skorzystać z podwojonej prędkości produkcji w wytwórni "zioła" oraz skorzystać z podwójnej ilości zapasów, które możemy zdobyć za ukończenie misji zaopatrzenia dowolnej wytwórni z klubu motocyklowego.

Zniżki w GTA Online:

Oprócz trzydziestoprocentowej zniżki na wytwórnie "zielska" i ich ulepszenia, możemy w tym tygodniu dodać "odlotu" luksusowym apartamentom, odbierając 30% zniżki na nie. Pamiętajcie luksusowe apartamenty to także "domy na palach" ;) Uzupełnij swój nieziemski strój do ulatniania się w oparach dymu: Zielony dym spod opon i Strój Zielona kosmiczna groza są tańsze o 50%. W tym tygodniu w sprzedaży są również następujące pojazdy:

 • Pfister Neon (sportowy) - 30% taniej
 • Lampadati Tigon (supersamochód) - 30% taniej
 • Vulcar Nebula Turbo (sportowy klasyk) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Ciężki karabin snajperski (30% taniej) oraz Karabinek wojskowy (50% taniej dla członków GTA+).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Übermacht Sentinel XS.

PRÓBA CZASOWA HSW

Pędźcie na trasie z East Vinewood do Vespucci Beach podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 10 maja wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowa terenówka Karin Boor
 • Laboratorium mety w Paleto Bay z darmowym ulepszeniem pracowników
 • Wykończenie Rozprysk na nóż i kij bejsbolowy w furgonetce z bronią
 • Nowe ciemnoniebieskie i zielone pryzmatyczne opalizujące lakiery kameleon w Los Santos Customs
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży z wytwórni kwasu

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+