Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #17 [27.04-03.05.2023]

GTA Online - LSDW Ostatnia dawka - poziom trudny
Newswire Rockstar Games

Ostatnia dawka z sagi Los Santos Drug Wars oferuje wszystkie atrakcje psychodelicznego doświadczenia: emocje, wrażenia i barwne halucynacje. Przeżyjcie przygodę w Ostatniej dawce na wyższym poziomie trudności, żeby zdobyć dodatkowe nagrody i zgarnąć rzadkie przedmioty - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Nowy tydzień to nowe premie i zniżki, jak również i małe nowości ;) W tym tygodniu do oferty Southern San Andreas Super Autos w GTA Online na ograniczony czas wraca Weeny Issi Rally (SUV), którego można ulepszyć do wersji HSW (na konsolach aktualnej generacji). Pamiętacie event z Pierwszej dawki? Teraz przyszła pora na nowy event, tym razem z misjami z serii Ostatniej dawki na wyższym poziomie trudności.

Spróbujcie swoich sił w Ostatniej dawce na wyższym poziomie trudności, czyli specjalnym wyzwaniu oferującym rzadkie nagrody za ukończenie tych psychodelicznych misji. Podkręćcie poziom trudności i ukończcie dowolne (lub wszystkie) misje przed 17 maja:

 • Ukończcie misję "To jest interwencja" na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać różowe i limonkowe okulary sprinter z monetą SC
 • Ukończcie misję "Nietypowi podejrzani" na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać klasyczne haftowane designerskie dżinsy DS w tygrysy
 • Ukończcie misję "Wizyta lekarska" na wysokim poziomie trudności bez utraty życia, żeby otrzymać czarny cardigan VDG i czarne szerokie dżinsy VDG w bandanę
 • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki na wysokim poziomie trudności, żeby zgarnąć wykończenie na kompaktowy SMG

Zajrzyjcie do lokalnych sklepów odzieżowych, żeby sprawdzić nowe okulary sprinter - akurat na spacer po molo Del Perro ;)

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Överflöd Entity XF

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Överflöda Entity XF, mamy za zadanie zająć co najmniej 3 miejsce w wyścigach ulicznych przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Declasse Tulip, Dinka Kanjo SJ oraz Vapid Peyote Gasser.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Ocelot Lynx.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Ocelot Lynx

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Överflöd Entity XXR i Entity MT (25% taniej).

Luxury Autos - Överflöd Entity XXR i Entity MT

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Weeny Issi Rally (SUV)
 • Declasse Tulip M-100 (muscle, 25% taniej)
 • Enus Stafford (sedan)
 • Karin Kuruma (opancerzony, sportowy, 35% taniej)
 • Invetero Coquette D10 (sportowy)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za tryb przeciwko "Na celowniku"

Na celowniku to świetne ćwiczenie dla ambitnych pilotów myśliwców. Wznieście się ponad Los Santos oraz zbierajcie i utrzymujcie cele przez co najmniej 20 sekund, żeby zdobyć punkty. Przetrwanie po zdobyciu celu będzie wymagało dobrych uników oraz wsparcia sojuszników. Pierwsza drużyna, która zdobędzie 5 punktów, wygrywa, ale w tym tygodniu wszyscy uczestnicy otrzymają podwójne nagrody.

1,5x GTA$ i RP za misje "Ostatniej dawki"

Rozwiążcie tajemnicę kryjącą się za powrotem Fooliganów, bo teraz za ukończenie misji Ostatniej dawki dostaniecie dodatkowe 50% GTA$ i RP.

Zniżki w GTA Online:

Rozszerzcie swoją kolekcję samochodów na pięciu przestronnych piętrach wielopoziomowego garażu, który w tym tygodniu na stronie Dynasty 8 będzie tańszy o 30%. Jeśli chcecie też dokupić nowe pojazdy, to zapraszamy do skorzystania z poniższych zniżek:

 • Karin Kuruma (opancerzony, sportowy) - 35% taniej
 • Överflöd Entity MT (supersamochód) - 25% taniej
 • Declasse Tulip M-100 (muscle) - 25% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Zaawansowany karabin (30% taniej) oraz Bojowy KM (50% taniej dla członków GTA+).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Declasse Vigero ZX.

PRÓBA CZASOWA HSW

Wybierzcie odpowiedni pojazd i odkryjcie jego prędkość maksymalną, pędząc z plaży Del Perro do Murrieta Heights w obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 10 maja wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowa terenówka Karin Boor
 • Laboratorium mety w Paleto Bay z darmowym ulepszeniem pracowników
 • Wykończenie Rozprysk na nóż i kij bejsbolowy w furgonetce z bronią
 • Nowe ciemnoniebieskie i zielone pryzmatyczne opalizujące lakiery kameleon w Los Santos Customs
 • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży z wytwórni kwasu

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+