Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #19 [11-17.05.2023]

GTA Online - Acid Businesses Peaking
Newswire Rockstar Games

Kwasowe biznesy osiągają szczyt w aktualnym tygodniu, a ponadto to już ostatni tydzień wydarzenia Hard Mode Ostatniej dawki, 2x GTA$ i RP za tryb adwersarza "Linia śmierci" oraz powrót Toundra Panthere - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Co do aktualnych tygodni w GTA Online coraz bardziej mam obiekcje, ewidentnie to co otrzymujemy wygląda jak początek sezonu ogórkowego. Rockstar zapomniał chyba, że w grze są też starsze biznesy, na które przydała by się promocja i bonusy. Wytwórnia kwasu mi już się przejadła, a misje od Daxa są już czasem irytujące, potrzeba zmiany, ale nie, uparcie promują zawartość z DLC Los Santos Drug Wars. Drogie Gwiazdy Rocka pomyślcie o stałych bywalcach GTA Online i dajcie zniżki oraz promocje na przykład do magazynu pojazdów, których nie było od dawien dawna. Moim zdaniem tylko bonus na tryb adwersarza "Linia śmierci" ratuje ten tydzień - oj będzie grany :)

Powrót samochodu sportowego Toundra Panthere - odświeżony klasyk jest oszałamiającym świadectwem ponadczasowości francuskiej inżynierii. Na ograniczony czas powraca on do Legendary Motorsport, więc kupujcie go do 17 maja jeżeli jeszcze go nie posiadacie we swoim garażu.

Event Ostatniej dawki na wyższym poziomie trudności wkracza już w ostatni tydzień - nareszcie ;) Otrzymaliście już swoje nagrody za ukończenie poniższych wyzwań z Ostatniej dawki? Mi nagrody wpadły do garderoby wczoraj (10.05.2023), choć misje wykonałem następnego dnia po ogłoszeniu wyzwania. Wydaje mi się, że poślizg był spowodowany faktem iż pierwotnie zadanie w misji "Wizyta lekarska" wymagało od gracza przejścia jej bez umierania, co akurat w tej misji jest niezmiernie trudne. Ba, gdy gracz przetrwał do końca czasu bez utraty życia misja kończyła się przeważnie "retrospekcją", a tym samym powtórzeniem misji od nowa.

 • Ukończcie misję "To jest interwencja" na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać różowe i limonkowe okulary sprinter z monetą SC
 • Ukończcie misję "Nietypowi podejrzani" na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać klasyczne haftowane designerskie dżinsy DS w tygrysy
 • Ukończcie misję "Wizyta lekarska" na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać czarny cardigan VDG i czarne szerokie dżinsy VDG w bandanę
 • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki na wysokim poziomie trudności, żeby zgarnąć wykończenie na kompaktowy SMG

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Bravado Verlierer

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Bravado Verlierer, mamy za zadanie zająć przynajmniej piąte miejsce w wyścigach z serii wyścigów ulicznych przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Överflöd Entity MT, Albany V-STR oraz Dinka Jester Classic.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Vapid GB200.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Vapid GB200

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Ocelot Virtue i Dewbauchee Champion.

Luxury Autos - Ocelot Virtue i Dewbauchee Champion

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Ocelot Locust (sportowy, 30% taniej)
 • Declasse Tahoma Coupe (muscle, 30% taniej)
 • Dundreary Virgo Classic (muscle)
 • Willard Faction (muscle)
 • Declasse Moonbeam (muscle)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za tryb adwersarza "Linia śmierci"

Motocykle Shotaro emitują śmiercionośne smugi światła, które powodują eksplozję rywali przy zderzeniu z nią. Unikaj makabrycznego losu i rozwalaj przeciwników na strzępy, aby otrzymać podwójne nagrody w Linii śmierci w tym tygodniu.

1,5x GTA$ i RP za misje sprzedaży Wytwórni kwasu

Utrzymuj stałe zapasy pod ręką, wykonując misje zaopatrzenia oraz kradzieży kwasu do laboratorium otrzymując podwójne zapasy w obecnym tygodniu. Gdy Twój produkt będzie gotowy do wysyłki, zdobądź 1,5x GTA$ i RP w misjach sprzedaży Wytwórni kwasu przez cały tydzień.

Zniżki w GTA Online:

 • Pegassi Torero XO (supersamochód) - 30% zniżki
 • Declasse Tahoma Coupe (muscle) - 30% zniżki
 • Declasse Draugur (Off-Road) - 30% zniżki
 • Ocelot Locust (sportowy) - 30% zniżki

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Kompaktową wyrzutnię EMP (30% zniżki) oraz Wyrzutnię samonaprowadzającą (50% zniżki dla członków GTA+).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Brioso R/A.

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdźcie granice swojego refleksu i osiągów silnika, pędząc z Textile City do Stab City w ramach obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 7 czerwca wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Vapid Slamtruck
 • Bezpłatna stacja dronów do Twojego salonu gier
 • Dwie darmowe kolory kameleona
 • 3x GTA$ i RP za wydarzenia w trybie swobodnym
 • Zniżki na garaże i nie tylko

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+