Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #20 [18-24.05.2023]

GTA Online - Los Santos Tuners Bonuses
Newswire Rockstar Games

Mieszkańcy całego świata GTA Online mogą usłyszeć warkot silników w klubie samochodowym LS, centrum motoryzacyjnym Los Santos. Wewnątrz tego pokrytego graffiti magazynu kryje się świat dobrych wibracji, stylowych modyfikacji pojazdów i nieograniczonej mocy - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Trzeba przyznać, że ten tydzień zapowiada się dobrze - w podziemną scenę tunerów wpleciony jest duch przedsiębiorczości, który jest w pełni widoczny w tym tygodniu, mamy mnóstwo bonusów związanych z klubem LS, ograniczonymi czasowo oznaczeniami na pojazdach, podwójnymi punktami reputacji i nie tylko. To tydzień wymarzony dla ambitnych tunerów, którzy mogą nabyć warsztat tuningowy z 30% zniżką jeżeli jeszcze go nie posiadają, a dodatkowo dobrze na tym zarobić.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Übermacht Cypher

LSC Übermacht Cypher

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Übermacht Cypher z oznaczeniem "Team Xero", mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w czterech wyścigach z serii wyścigów ulicznych. Tylko tyle ;) U kogo dziś ten pojazd zawita w garażu?

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Karin Calico GTF, Bravado Banshee (z limitowanym czasowo oznaczeniem Weekend Racer) oraz Vapid Dominator ASP (30% zniżki).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Obey Tailgater S.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Obey Tailgater S

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Emperor Vectre (z limitowanym czasowo oznaczeniem Xero 29) i Dinka RT3000 (30% zniżki).

Luxury Autos - Emperor Vectre i Dinka RT3000

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Dinka Blista Kanjo (kompaktowy z limitowanym czasowo oznaczeniem Street Samurai)
 • Vulcar Warrener HKR (sedan),
 • Annis Remus (sportowy),
 • Dinka Jester RR (sportowy),
 • Pfister Comet S2 (sportowy, 30% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za zlecenia klientów warsztatu tuningowego

Zaróbcie uczciwie na życie, modyfikując pojazdy w swoim warsztacie tuningowym wedle życzeń klientów. Możecie nawet zaryzykować i zaproponować coś nieszablonowego, ale w każdym razie wszystkie ukończone zlecenia klientów zapewniać będą 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za finały zleceń kradzieży z warsztatu tuningowego

Gdy już udowodnicie, że znacie się na rzeczy, i wytrzecie smar z rękawic, sprawdźcie tablicę akcji przy biurze warsztatu tuningowego, żeby podjąć się dostępnych zleceń kradzieży. Jeśli ukończycie finał zlecenia kradzieży w aktualnym tygodniu otrzymacie 3x GTA$ i RP.

3x GTA$ i RP za nowe serie społecznościowe

Seria społeczności zawiera creme de la creme akcji wykonanych za pomocą Kreatora GTA Online, w których techniczne wyścigi kaskaderskie i chaotyczne pojedynki na śmierć i życie mogą współistnieć w idealnej równowadze. Udaj się do punktu serii społeczności na Legion Square, aby zdobyć potrójne nagrody, grając w najlepszą zawartość stworzoną przez członków społeczności:

 1. Rezy’s Paintball by WhyRezzyy
 2. W_Kart Land by wimpendahl
 3. MotoBlender 2 by mati_95pl
 4. - KILLER LOOP - by lorishark88
 5. Geometry II by prototypetom
 6. Biri Biri Unarmed (Team) by mmSYOKENmm
 7. Yukaringo Palace & Chamber by eArly4u

2x GTA$ i RP za tryb adwersarza "Zawrotna Zemsta"

Manewruj swoim pojazdem na zamkniętych obszarach, unikaj ostrzału i zbieraj kluczowe ulepszenia, aby odnieść sukces w trybach adwersarza "Zawrotna Zemsta - Ulica", który niedawno powrócił do GTA Online. Sprawdź swoje możliwości w zmotoryzowanym chaosie, aby zdobyć w tym tygodniu 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za rzadkie pojazdy eksportowe

Warsztaty tuningowe (które w tym tygodniu są akurat tańsze o 30%) otwierają także dostęp do rzadkich pojazdów eksportowych - codziennej listy pojazdów do znalezienia w mieście. Dostarczcie rzadkie pojazdy eksportowe wymienione na tablicy w warsztacie tuningowym, żeby zdobyć 2x GTA$ i RP.

2x reputacja w klubie samochodowym LS

Pnij się w rankingach, zwiększając swoją reputację, aby uzyskać dostęp do rzadkich przedmiotów dostępnych w klubie samochodowym LS. W tym tygodniu zdobądź podwójne punkty reputacji, biorąc udział w wyścigach ulicznych i pościgach z policją, a także jeżdżąc po torze testowym i wykonując inne czynności związane z klubem samochodowym Los Santos.

Zniżki w GTA Online:

Uczciwie zarabiajcie, wykonując i dostarczając zlecenia klientów, lub zejdźcie na margines prawa i zajmijcie się zleceniami kradzieży lub rzadkimi pojazdami eksportowymi dostępnymi w warsztacie tunigowym (Maze Bank Foreclosures w tym tygodniu oferuje go o 30% taniej). W tym tygodniu możecie także skorzystać ze zniżki 30% na ulepszenia i modyfikacje warsztatu tuningowego, a ponadto:

 • Pfister Comet S2 (sportowy) - 30% zniżki
 • Dinka RT3000 (sportowy) - 30% zniżki
 • Vapid Dominator ASP (muscle) - 30% zniżki
 • Maibatsu Penumbra FF (sportowy) - 30% zniżki

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Piekielnego kosiarza (35% taniej dla członków GTA+) oraz Specjalny karabinek (30% taniej).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: niestandardowy Pfister Astron.

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdź swoją jazdę na najlepszym torze wyścigowym - krętych autostradach Los Santos - przejeżdżając trasę między Farmą wiatrową a Wyspą Elizejską w próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 7 czerwca wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Vapid Slamtruck
 • Darmowe stanowisko dronów w salonie gier
 • Dwa nowe lakiery kameleon
 • 3x GTA$ i RP za wydarzenia w trybie swobodnym
 • Zniżki na garaże i nie tylko

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+