Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #21 [25-31.05.2023]

GTA Online - Tryb adwersarza "Poniżej pasa"
Newswire Rockstar Games

Branie udziału w wydarzeniach i wyzwaniach trybu swobodnego, gdzie w tym tygodniu dwa razy większe będą zarówno ryzyko, jak i nagrody, to pewny sposób na posmakowanie chaosu i rozwałki panujących w Los Santos - czytamy na Newswire Rockstar Games.

3... 2... 1... zaczynamy, poprzedni tydzień był mega obfity za sprawą premii na mini napady z warsztatu tuningowego, ale dziś rozpoczynamy nowy tydzień, który co tu dużo pisać jest przeciwieństwem poprzedniego. Wydarzenia i wyzwania trybu swobodnego... Trzeba grać przeważnie na publicznych sesjach, no chyba ze macie ekipę przynajmniej czteroosobową, to wtedy możecie robić je również na sesjach prywatnych... Czy warto? No właśnie moim zdaniem NIE! Premia jest podwójna na kasę oraz RP, a same wydarzenia płacą słabo a i nie pojawiają się zbyt często, więc zarobek z tego żaden.

Jedynie co może uratować ten tydzień to tryb adwersarza "Poniżej pasa", ja go w tym tygodniu spróbuje pograć, ale nic więcej nie powiem na jego temat, gdyż sam będę w niego po raz pierwszy grał. Tryby "Poniżej pasa" również są na podwójnej premii.

Szukajcie dziupli dnia, bo jeśli z powodzeniem na nie napadniecie i wyeliminujecie ochronę, a potem otworzycie sejf w trzy różne dni w tym tygodniu, to otrzymacie nagrodę w postaci 100 000 GTA$ (dostarczoną w ciągu 72 godzin od ukończenia).

Każdą reakcję chemiczną można przyspieszyć wraz z odpowiednimi katalizatorami. Dlatego prędkość produkcji w wytwórni kwasu jest w tym tygodniu zwiększona o 50%, z dodatkowo w połączeniu z 30% zniżką na zaopatrzenie laboratorium kwasowego Kundel raz dwa wytworzy psychodeliki dla całego Los Santos.

Nowe buty Ugglies oraz akcesoria - Nie noście ciągle tego samego i nadążajcie za najnowszymi trendami ulicy, co w tym przypadku oznacza zakładanie skarpet do gumowych butów. Zajrzyjcie do lokalnych sklepów odzieżowych, żeby kupić nowe Uggliesy ze skarpetami, a także wyjątkowe bransolety.

Tak z ciekawości, kto z was gra w GTA Online w wersji Xbox Series? Jeżeli nie macie ekipy do grania (lub szukacie nowej), zapraszam na naszego discorda (https://discord.gg/AJQm3xt), jak będzie nas więcej można pomyśleć nad robieniem sesji zarobkowych i w ogóle świetnie się bawić w większym gronie - oczywiście podstawą jest przyjazne nastawienie - mamy sobie pomagać, a nie niszczyć czyjś wysiłek ;) Link do naszej ekipy: https://socialclub.rockstargames.com/crew/gta24pl

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Ocelot Swinger

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Ocelota Swinger, mamy za zadanie zająć przynajmniej trzecie miejsce w wyścigu z serii pościgów przez 3 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Vapid Chino, Grotti Turismo Classic oraz Bravado Gauntlet Hellfire.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Vapid Desert Raid.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Vapid Desert Raid

Salon Luxury Autos

Zatrzymajcie się przy witrynie salonu Luxury Autos, który znajduje się po drugiej stronie od studia Record A, żeby obejrzeć pojazdy obecnego tygodnia: Grotti GT500 i Obey 10F.

Luxury Autos - Grotti GT500 i Obey 10F

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Karin Futo GTX (sportowy)
 • Coil Cyclone (supersamochód, 30% taniej)
 • Pegassi Vacca (supersamochód)
 • Vapid Contender (SUV)
 • Übermacht Zion Classic (sportowy klasyk)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za tryb adwersarza "Poniżej pasa"

W trybie Poniżej pasa kluczem do zwycięstwa jest doping. Zdobądźcie ulepszenia i broń, żeby walczyć z przeciwną drużyną i zdobyć w tym tygodniu 2x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za wszystkie wydarzenia i wyzwania trybu swobodnego

Niezależnie od tego, czy robisz Zbiórkę w powietrzu, siejesz rozwałkę w Demolce, osiągasz zawrotną prędkość i wykonujesz sztuczki w wyzwaniach Największa szybkość i Najdłuższy przejazd na tylnym kole - zawsze znajdzie się sposób na spotęgowanie emocji.

1,5x szybkość produkcji w Wytwórni kwasu

Każdą reakcję chemiczną można pobudzić odpowiednim katalizatorem. Dlatego właśnie produkcja w wytwórni kwasu zostaje teraz przyspieszona o 50%.

Zniżki w GTA Online:

 • Grotti Stinger (sportowy klasyk) - 30% taniej
 • Coil Cyclone (supersamochód) - 30% taniej
 • Declasse Vigero ZX (muscle) - 30% taniej
 • Zasoby wytwórni kwasu - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Znajdziecie tam również zniżkę na Railgun (25% taniej dla członków GTA+) oraz Karabinek wojskowy (20% taniej).

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Principe Deveste Eight.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy już znajdziecie odpowiedni pojazd, spróbujcie sił w próbie czasowej HSW, czyli szybkim sprincie pomiędzy Terminalem i Parkiem krajobrazowym Góry Chiliad.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 7 czerwca wiele premii, korzyści i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Vapid Slamtruck
 • Darmowe stanowisko dronów w salonie gier
 • Dwa nowe lakiery kameleon
 • 3x GTA$ i RP za wydarzenia w trybie swobodnym
 • Zniżki na garaże i nie tylko

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+