Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #27 [06-12.07.2023]

GTA Online - Zlecenia ochrony
Newswire Rockstar Games

Podwójne nagrody za misje operacji ALS oraz ostatni tydzień, żeby zdobyć nagrody z aktualnego wydarzenia. Po za tym obowiązują podwójne nagrody za Operację: Przewrót, zlecenia ochrony i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

W tym tygodniu w GTA Online możemy również sporo zarobić, tym razem na działaniach najemniczych i ochroniarskich w różnych trybach wieloosobowych - Operacja: Przewrót, operacje ALS i zlecenia ochrony będą w tym tygodniu niezawodnym źródłem dochodu - szczególnie te ostatnie ;) Tymczasem dobiega końca wydarzenie San Andreas Mercenaries, a wyścigi powietrzne zapewnią nam dodatkowe nagrody.

Pozostał już tylko tydzień (do 12 lipca 2023), aby wykonać następujące zadania, a tym samym zdobyć nagrody, które zostaną dostarczone w ciągu 10 dni od ukończenia danego wyzwania:

 • Kupcie (jeśli jeszcze ich nie posiadacie) panel operacyjny i Mammotha Thrustera w Avengerze, żeby otrzymać kurtkę pilota Hinterland
 • Sprzedajcie ładunki przemytnicze na łączną kwotę 500 000 GTA$ do 12 lipca, żeby otrzymać czapkę LS Pounders
 • Ukończcie wszystkie 6 misji Operacji: Przewrót do 12 lipca, żeby otrzymać oznaczenie niebiesko-zielone moro dla Mammotha Avengera
 • Ukończcie wszystkie trzy operacje ALS do 12 lipca, żeby otrzymać oznaczenie Kolaż dla V-65 Molotoka

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Pfister Comet SR

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Pfistera Cometa SR, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii wyścigów klubu samochodowego LS przez 3 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Ocelot XA-21 (supersamochód), Pegassi Infernus (supersamochód) oraz Pegassi Vacca (supersamochód).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Dewbauchee Vagner.

Nagroda główna na podium w Kasynie - Dewbauchee Vagner

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Lampadati Tigon (supersamochód) oraz Enus Stafford (sedan, 30% zniżki).

Luxury Autos - Lampadati Tigon i Enus Stafford

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Vapid Hustler (muscle)
 • Ocelot Swinger (sportowy klasyk)
 • Lampadati Michelli GT (sportowy klasyk)
 • Albany Hermes (muscle, 30% zniżki)
 • Dewbauchee JB700 (sportowy klasyk)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

2x GTA$ i RP za Operację: Przewrót

Połączcie siły z byłym skazańcem, który teraz zajmuje się działalnością najemniczą, Charliem Reedem w Operacji: Przewrót i zgarnijcie w tym tygodniu dwa razy więcej GTA$ i RP. Tymczasem członkowie GTA+ zdobędą potrójne nagrody za likwidację sił Merryweather w ramach tych wybuchowych działań.

2x GTA$ i RP za operacje ALS

Zapoznajcie się z burzliwym światem podniebnych działań bojowych i skaczcie ze spadochronem na lotniskowce, przekradajcie się do baz wojskowych i wzywajcie niszczycielskie naloty - to wszystko jest codziennością w operacjach ALS, które teraz zapewniają podwójne nagrody.

2x GTA$ i RP za zlecenia ochrony

Pomóżcie Franklinowi Clintonowi rozkręcić działalność agencji, świadcząc usługi różnorodnej klienteli. Zapracujcie na reputację wiodącej agencji ochrony i ukończcie zlecenia ochrony, w których przez następne siedem dni zdobędziecie podwójne nagrody.

2x GTA$ i RP za wyścigi powietrzne

Sprawdźcie, ile jeszcze pamiętacie ze Szkoły latania, i rzućcie się w wir powietrznych wyścigów, które w tym tygodniu wszystkim uczestnikom zapewniają podwójne nagrody.

Zniżki w GTA Online:

Teraz poproszenie Roostera McCrawa w hangarze, żeby załatwił w waszym imieniu ładunki przemytnicze, będzie kosztować o 50% mniej, więc zagońcie go do pracy i zdobądźcie dodatkowe ładunki w okazyjnej cenie. Sprawdźcie też poniższe zniżki i zastanówcie się, czy wasze przestępcze imperium nie potrzebuje jakichś nowych ulepszeń, modyfikacji, nieruchomości, pojazdów i nie tylko:

 • Agencje - 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje agencji - 40% taniej
 • Ulepszenia warsztatu zbrojeniowego i warsztatu pojazdów w Avengerze - 40% taniej
 • Albany Hermes (muscle) - 30% taniej
 • Enus Stafford (sedan) - 30% taniej
 • Buckingham SuperVolito (helikopter) - 30% taniej
 • Titan (samolot) - 30% taniej
 • RM-10 Bombushka (samolot) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Ciężki karabin snajperski jest tańsza o 40% dla wszystkich graczy w tym tygodniu, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo 30% rabatu na Karabin precyzyjny.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Karin S95.

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy już Hao skończy podkręcać waszą furę, to wypróbujcie ją podczas trwającej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która wiedzie szybką trasą z południa na północ pomiędzy Textile City i podejrzanym Stab City w hrabstwie Blaine.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 19 lipca wiele premii, korzyści i nie tylko. Warto dodać, że wraz z DLC premierę ma nowa miejscówka dla członków - Klubu Vinewood.

 • Nowy pojazd terenowy Maibatsu MonstroCiti
 • Nowy panel operacyjny Avengera
 • Kremowo-perłowy i niebiesko-zielony zmienny lakier kameleon do kół
 • 1,5x GTA$ i RP za Operację: Przewrót
 • 40% zniżki na stację dokującą dla Mammotha Thrustera, karabiny maszynowe z przodu i wyrzutnie rakiet do Avengera

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+