Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #28 [13-19.07.2023]

GTA Online - furgonetki Gruppe Sechs
Newswire Rockstar Games

Opancerzone furgonetki Gruppe Sechs przewożą gotówkę przez południowe San Andreas... Od dziś mamy ponowną możliwość napadnięcia na nie, a dodatkowo w tym tygodniu za 2x więcej GTA$, ponadto otrzymaliśmy możliwość zdobycia podwójnych nagród w Biegaczu i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Dwudziesty ósmy tydzień w GTA Online to wielki powrót opancerzonych furgonetek Gruppe Sechs, które notabene dawno dawno temu - za czasów PS3 i Xbox360 - były dostępne w grze ;) Gdy wysadzimy drzwi tych pojazdów ochrony w trybie swobodnym otrzymamy 25 tyś. GTA$, ale ze w tym tygodniu mamy je na premii x2, to nasz łup bedzie podwójny. Dodatkowo możemy przecisnąć się do strefy końcowej w Biegaczu w zamian za 2x więcej GTA$ i RP lub skorzystać ze zniżek na technologię maskującą dla Mammotha Avengera.

Osobiście ja w tym tygodniu będę odpoczywał, fakt faktem postaram się zdobyć łup z kilku opancerzonych furgonetek, ale są wakacje... Tydzień w porównaniu z poprzednim, nie da tak na dobrą sprawę, szybko zarobić kokosów, a mój plan odblokowywania nagród z kariery nie miał na razie w planach kategorii z trybów adwersarza, a to one są aktualnie na premii. Tak więc pomyślę co działać, ale bez większej spinki ;)

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Dewbauchee Seven-70

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Dewbauchee Seven-70, mamy za zadanie zająć pierwsze miejsce w serii pościgów klubu samochodowego LS przez 2 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Übermacht Revolter (sportowy), Invetero Coquette Blackfin (muscle) oraz Coil Brawler (terenowy).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Annis Savestra.

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Chevala Taipana (supersamochód, 30% zniżki) i Ocelota Swingera (sportowy klasyk, 40% zniżki).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Dinka Akuma (motocykl)
 • Shitzu Hakuchou (motocykl)
 • Vapid Riata (terenowy)
 • Western Cliffhanger (motocykl)
 • Överflöd Imorgon (sportowy, 40% zniżki)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za Miniaturowe wyścigi

Oddalcie widok z lotu ptaka i sprawdźcie, czy uda wam się uniknąć wybuchowego końca w Miniaturowych wyścigach, które w tym tygodniu powracają do GTA Online. Nie dajcie zostawić się z tyłu, bo eksplodujecie. Przetrwanie zapewni potrójne nagrody przez cały tydzień.

2x GTA$ i RP za Biegacza

W tym trybie adwersarza najważniejsza jest współpraca, bo jeden uciekinier za kierownicą Panto musi dotrzeć do mety, unikając (z pomocą agresywniej usposobionych kolegów z drużyny) ataków ekipy przeciwnej. Celem obrońców jest powstrzymanie Panto przed zdobyciem punktu. Błyskawicznie się rozpędźcie i zdobądźcie podwójne nagrody. W tym tygodniu do GTA Online powracają także wyścigi Issi Classic oraz wszystkie wyścigi pojazdów specjalnych.

2x GTA$ i RP za Napady na opancerzone furgonetki

Pomóżcie zbalansować ekonomię, opróżniając walizki pełne korporacyjnego szmalu i zmieniając adresata tych dóbr. Mówi się, że opancerzone furgonetki są niezniszczalne, ale każdy dobry inżynier wie, że uderzenie w odpowiedni punkt z dostateczną siłą powoduje wysyp cukierków z piñaty. Zatrzymajcie furgonetki, ukradnijcie gotówkę i ucieknijcie w zamian za dwukrotnie więcej GTA$ w tym tygodniu.

Zniżki w GTA Online:

Posiadacze Avengera mogą zwiększyć swoje możliwości, dokupując moduł maskujący i zagłuszacz namierzania rakiet, które w tym tygodniu są o 30% tańsze. Dodatkowo poniższe zniżki mogą zainspirować was do małego przemeblowania garażu i hangaru:

 • Moduł maskujący do Avengera - 30% taniej
 • Zagłuszacz namierzania do Avengera - 30% taniej
 • Enus Deity (sedan) - 30% taniej
 • Cheval Taipan (supersamochód) - 30% taniej
 • Ocelot Swinger (sportowy klasyk) - 40% taniej
 • Överflöd Imorgon (sportowy) - 40% taniej
 • Mammoth Tula (samolot) - 30% taniej
 • Mammoth Streamer216 (samolot) - 20% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Paralizator jest tańsza o 30% dla wszystkich graczy w tym tygodniu, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Kompaktową wyrzutnię EM w wysokości 40%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Turismo Classic.

PRÓBA CZASOWA HSW

Przetestujcie najnowsze dzieło Hao na długiej prostej i może weźcie zatyczki do uszu, żeby nie ogłuszył was wiatr i dźwięk kontenerowców na trasie między Ron Alternates i Wyspą Elizejską podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Członkowie GTA+ otrzymają do 19 lipca wiele premii, korzyści i nie tylko. Warto dodać, że wraz z DLC premierę ma nowa miejscówka dla członków - Klubu Vinewood.

 • Nowy pojazd terenowy Maibatsu MonstroCiti
 • Nowy panel operacyjny Avengera
 • Kremowo-perłowy i niebiesko-zielony zmienny lakier kameleon do kół
 • 1,5x GTA$ i RP za Operację: Przewrót
 • 40% zniżki na stację dokującą dla Mammotha Thrustera, karabiny maszynowe z przodu i wyrzutnie rakiet do Avengera

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+