Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #38 [21-27.09.2023]

GTA Online - Premie dla posiadaczy warsztatu tuningowego
Newswire Rockstar Games

Dołączmy do samochodowego podziemia w Los Santos i cieszmy się bonusami w warsztacie tuningowym przez cały tydzień. Na premii są zlecenia klientów, finały zleceń kradzieży, rzadkie pojazdy eksportowe i wiele więcej - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Na wstępie chciałbym was przeprosić za kolejne opóźnienie w publikacji informacji o aktualnym tygodni. Mam sporo obowiązków ostatnio i nie na wszystko jest czas na już. Chyba czas pomyśleć o pomocy w prowadzeniu strony... Ten tydzień jest poświęcony podziemiu motoryzacyjnemu w Los Santos, a to z kolei oznacza kolejny tydzień na zarobek, tym razem moim zdaniem warto skupić się na zleceniach kradzieży z tablicy w warsztacie, jeżeli wszystko dobrze opanujemy i zrealizujemy zlecenie jesteśmy w krótkim czasie zarobić w pojedynkę naprawdę duże pieniądze, a gdy będziemy grać zespołowo - nasza wypłata będzie oczywiście większa.

Aby uczcić 10-lecie GTA V, wciąż możesz zdobyć trzy stroje i wykończenia broni inspirowane Michaelem, Franklinem i Trevorem, po prostu grając w GTA Online. Przypomnijmy są to stroje Przestępcza emerytura, Ziomek i Superfan wraz z wykończeniami Pracownik miesiąca dla kompaktowego SMG, Nowobogacki dla karabinka i Wujek T. dla rakietnicy. Dodatkowo za zalogowanie się w aktualnym tygodniu otrzymamy także czapkę alpejską, aby uczcić Oktoberfest w należytym stylu.

Jak do tej pory w tematykę GTA+ się nie wgłębiałem, to tym razem warto wspomnieć, że posiadacze owej subskrypcji otrzymali extra bonus w postaci dostępu do Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Gry są dostępne oczywiście na platformach na których można korzystać z GTA+, czyli PS5 oraz XBOX Series. Jak długo ten ekstra bonus będzie dostępny w subskrypcji nie wiadomo, gdyż jest podane tylko tak długo jak będzie dostępne w GTA+ i jak długo będziemy subskrybentami.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Truffade Nero

LSC Truffade Nero

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Truffade Nero (supersamochód), mamy zadanie zająć co najmniej 5 miejsce w serii klubu samochodowego LS przez trzy dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Hijak Ruston (sportowy), Vapid Contender (terenowy) i Dinka Jester (sportowy, 50% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Grotti Stinger (sportowy klasyk).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Grotti Stinger

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Progen Tyrus (supersamochód, 30% taniej) oraz Annis RE-7B (supersamochód).

Luxury Autos - Progen Tyrus i Annis RE-7B

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Pfister Comet (sportowy)
 • Invetero Coquette BlackFin (muscle)
 • Vapid Hustler (muscle)
 • Benefactor Stirling GT (sportowy klasyk, 40% taniej)
 • Vapid Clique (muscle, 40% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x GTA$ i RP za zlecenia taksówkarskie

 

2x GTA$ i RP za finały zleceń kradzieży z warsztatu tuningowego

 

2x GTA$ i RP za zlecenia klientów warsztatu tuningowego

 

2x GTA$ i RP za rzadkie pojazdy eksportowe

 

2x GTA$ i RP za tryb adwersarza "Masowy skok na punkty"

 

2x reputacja klubu samochodowego LS

 

Zniżki w GTA Online:

 • Konwersja pojazdu do wersji Benny's – 40% taniej
 • Warsztaty tuningowe – 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje Warsztatu tuningowego – 40% taniej
 • Kombinezony kierowców w sklepie klubu samochodowego LS – 50% taniej
 • Progen Tyrus (supersamochód) – 30% taniej
 • Dinka Jester (sportowy) – 50% taniej
 • Vapid Clique (muscle) – 40% taniej
 • Benefactor Stirling GT (sportowy klasyk) – 40% taniej
 • Classique Broadway (muscle) – 30% taniej
 • BF Weevil (compact) – 40% taniej
 • Grotti Brioso 300 (compact) – 40% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Piekielny kosiarz jest tańszy o 20% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Ciężki karabin snajperski w wysokości 50%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Grotti Turismo Classic (sportowy klasyk).

PRÓBA CZASOWA HSW

Gdy Hao skończy modyfikacje przejedźcie się trasą z Pacific Bluffs do Góry Chiliad w ramach obowiązującej w tym tygodniu próbie czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

W tym miesiącu członkowie GTA+ do 11 października otrzymają Bravado Hotringa Hellfire, ekskluzywne oznaczenie, darmowe rakiety do Kosatki i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Bravado Hotring Hellfire (sportowy) oraz oznaczenie P’s & Q’s nr 46
 • Koszulka Rezerwa federalna San Andreas, koszulka Republikańskich Strażników Kosmosu, bluza z kapturem Twoje LS
 • 2x więcej GTA$ i RP za Szturm na Cayo Perico
 • 2x więcej GTA$ za okradanie opancerzonych furgonetek
 • dostęp do Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+