Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #39 [28.09-04.10.2023]

GTA Online - Skorzystaj na szybszej produkcji w wytwórniach
Newswire Rockstar Games

Skorzystajmy na szybszej produkcji w naszych wytwórniach, bunkrze oraz klubie nocnym, a także zainkasujmy podwójne nagrody za tryb Hasta La Vista, darmową koszulkę festiwalu Księżyca i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Wzrosło zapotrzebowanie na nielegalny towar, więc kwitnie czarny rynek południowego San Andreas. Posiadacze biur, wytwórni motocyklowych, bunkrów i klubów nocnych mogą kuć żelazo, póki gorące, dzięki szybszej produkcji w różnych przedsiębiorstwach. Prezesi mogą skorzystać na 2x większej liczbie skrzyń, które otrzymują od kierowniczki magazynu specjalnych ładunków Lupe, a szybkość produkcji we wszystkich wytwórniach motocyklowych, magazynie bunkra i magazynie klubu nocnego jest podwojona. Aby zmaksymalizować zyski ze swoich kryminalnych przedsięwzięć, skorzystajmy w tym tygodniu z 40% zniżki na ulepszenia i modyfikacje biura, bunkra, klubu nocnego oraz siedziby klubu motocyklowego. Odwiedźmy stronę Dynasty 8 Executive w grze, żeby wystroić swoje biuro, lub udajmy się na stronę Maze Bank Foreclosures, żeby zamówić ulepszenia do bunkra, klubu nocnego lub siedziby klubu.

Całe południowe San Andreas jest przesiąknięte specyficznym aromatem Pißwassera, a to może oznaczać tylko jedno: nadszedł Oktoberfest. Aby uczcić tę okazję, do garderoby naszych postaci zostanie dodany kapelusz alpejski, gdy tylko zalogujemy się do GTA Online do 4 października. Uczcijmy Święto Środka Jesieni - gdy zagramy w GTA Online, otrzymamy darmową czerwoną koszulkę festiwalu Księżyca, która będzie w sam raz, aby dołączyć do obchodów.

A teraz przejdźmy do niespodziewanych zmian w ekonomii GTA Online, a dokładniej do zmian jakie Rockstar dokonało na Cayo Perico. Co dokładnie się zmieniło? Pozwólcie ze zacytuje...

W ramach zmian, jakie wprowadzamy w celu zachęcenia graczy do korzystania z pełnego wachlarza zawartości dostępnej w GTA Online, od dzisiaj podwajamy podstawowe nagrody GTA$ za Szturm na Cayo Perico dla obu drużyn, a także zwiększamy nagrody za ukończenie opcjonalnych wyzwań.

Wprowadziliśmy też zmiany w kosztach przygotowania napadu oraz nagrodzie za finał Napadu na Cayo Perico. Nagrody za odszukanie dokumentów Madrazo i różowego diamentu pozostaną niezmienione, tak samo jak wypłaty za złoto jako cel dodatkowy. Nagrody za inne cele główne i dodatkowe zostały zredukowane.

Będziemy nadal monitorować nagrody GTA$ za różne działania i wprowadzać dalsze zmiany, aby dopilnować, żeby wszystkie wypłaty w zajęciach w GTA Online były dobrze zbalansowane.

Cóż... jak wam to się podoba? Mi średnio, tym bardziej że jeszcze rano uważałem - na podstawie przecieków - że aktualny tydzień będzie rewelacyjny. Prócz modyfikacji i ulepszeń nieruchomości z tego tygodnia, miał być między innymi sam ich zakup na 40% zniżce... Nie dość, że tego nie ma to jeszcze wszedł potężny nerf Cayo Perico :( Rzeczywistość skorygowała zachwyt i nota spadła do jedynie - przeciętny. Tak samo jak na 10-tą rocznicę GTA V otrzymaliśmy co otrzymaliśmy, tak i teraz, gdy 1 października będziemy świętować 10-te "urodziny" GTA Online bonusy z tej okazji są jakie są...

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Übermacht Sentinel Classic

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Übermachta Sentinela Classica (sportowy), mamy zadanie zająć co najmniej 5 miejsce w serii klubu samochodowego LS przez dwa dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Dinka Jester Classic, Dewbauchee Seven-70 (40% taniej) oraz Dewbauchee Rapid GT.

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Maibatsu Penumbra FF (sportowy).

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska Dinkę RT3000 (sportowy, 30% taniej) i powracającego Ocelota Lynxa (sportowy, 40% taniej).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Imponte Ruiner ZZ-8 (muscle, 30% taniej)
 • Penaud La Coureuse (sportowy)
 • Toundra Panthere (sportowy)
 • Dinka Sugoi (sportowy, 50% taniej)
 • Benefactor Feltzer (sportowy)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

 • 2x więcej GTA$ i RP za tryb Hasta La Vista
 • 2x większa szybkość produkcji w wytwórniach Klubu Motocyklowego
 • 2x większa szybkość produkcji w Bunkrze
 • 2x większa szybkość produkcji towarów w Klubie nocnym
 • 2x więcej skrzyń z ładunkiem specjalnym od kierownika magazynu (Lupe)

Zniżki w GTA Online:

 • Ulepszenia i modyfikacje biura - 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje bunkra - 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje klubu nocnego - 40% taniej
 • Ulepszenia i modyfikacje siedziby klubu motocyklowego - 40% taniej
 • Dewbauchee Seven-70 (sportowy) - 40% taniej
 • Ocelot Lynx (sportowy) - 40% taniej
 • Dinka Sugoi (sportowy) - 50% taniej
 • Dinka RT3000 (sportowy) - 30% taniej
 • Imponte Ruiner ZZ-8 (muscle) - 30% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady:

 • Broń (10% zniżki, 20% zniżki dla członków GTA+)
 • Broń miotana (15% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)
 • Pancerz (kamizelka kuloodporna) (20% zniżki, 30% zniżki dla członków GTA+)

Ponadto Up-N-Atomizer jest tańszy o 20% dla wszystkich graczy, a członkowie GTA+ mają jeszcze dodatkowo zniżkę na Koktajle Mołotowa i Bomby przylepne w wysokości 40%.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Maibatsu MonstroCiti (terenowy).

PRÓBA CZASOWA HSW

Wybierzcie dowolny, ulepszony w HSW pojazd i przejedźcie się trasą z północnego Chumash na Wyżynę Palomino w ramach obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

W tym miesiącu członkowie GTA+ do 11 października otrzymają Bravado Hotringa Hellfire, ekskluzywne oznaczenie, darmowe rakiety do Kosatki i nie tylko, w tym:

 • Darmowy Bravado Hotring Hellfire (sportowy) oraz oznaczenie P’s & Q’s nr 46
 • Koszulka Rezerwa federalna San Andreas, koszulka Republikańskich Strażników Kosmosu, bluza z kapturem Twoje LS
 • 2x więcej GTA$ i RP za Szturm na Cayo Perico
 • 2x więcej GTA$ za okradanie opancerzonych furgonetek
 • dostęp do Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+