Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #44 [02-08.11.2023]

GTA Online - Krótkie tripy
Newswire Rockstar Games

Wielka okazja z 2x większymi nagrodami GTA$ i RP za Krótkie tripy i Zlecenia ochrony, a także uczcijmy Dzień Zmarłych, odbierając trzy maski Calaca, zdobywając potrójne nagrody za Gonitwę (Remiks) i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Halloweenowa energia z zeszłego miesiąca ustępuje duchowi przedsiębiorczości w postaci różnych korzyści za działania w GTA Online. Przeżyjmy wywołane naturalnymi środkami pozacielesne doświadczenia wraz z Lamarem i Franklinem, którzy próbują rozbudować imperium LD Organics podczas Krótkich tripów. Doprowadźmy do nostalgicznego spotkania tego duetu i zdobądźmy w tym tygodniu podwójne nagrody. Żeby od razu spróbować sił w Krótkich tripach, możemy otworzyć telefon i wybrać opcję Szybkie dołączenie > Misje kontaktów > Krótkie tripy.

Uczcijmy Dzień Zmarłych trzema darmowymi maskami: królewską maską Calaca, romantyczną maską Calaca i kwiecistą maską Calaca.

Aby otrzymać te zdobione akcesoria, wystarczy zalogować się w tym tygodniu do GTA Online, ale to nie wszystko... Odziejcie się jak bywalcy studia nagrań Record A oraz złóżcie hołd legendzie radia West Coast Classic, a jedynie co musimy zrobić to zagrać w GTA Online, żeby otrzymać pomarańczową koszulkę DJ Pooha.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Gallivanter Baller ST

LSC Gallivanter Baller ST

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Gallivantera Ballera ST (SUV), mamy zadanie zająć co najmniej czwarte miejsce w Serii klubu samochodowego LS przez dwa dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Schyster Fusilade (sportowy), Ocelot Jackal (coupe) i Coil Voltic (supersamochód, 50% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Wojskowy Mammoth Patriot (terenowy).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Wojskowy Mammoth Patriot

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos, aby sprawdzić z bliska Enus Jubilee (SUV) i Dewbauchee Champion (supersamochód) - oba dostępne w cenie o 40% niższej, ponieważ nadziani mieszkańcy Rockford Hills też zasługują na dobrą promocję.

Luxury Autos - Enus Jubilee i Dewbauchee Champion

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Pfister Astron (SUV)
 • Nagasaki Shinobi (motocykl)
 • Declasse Granger 3600LX (SUV)
 • Western Reever (motocykl, 40% taniej)
 • Obey I-Wagen (SUV)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x więcej GTA$ i RP za Gonitwę (Remiks)

W większości przedsięwzięć w Los Santos kluczem do sukcesu jest szybkość. W Gonitwie (Remiks) pojedynczy uciekinier jedzie ciężarówką MTL Dune, wyposażoną w ładunek wybuchowy, która wyleci w powietrze, jeśli pojazd zwolni poniżej określonej prędkości, a napastnicy próbują przerwać podróż, żeby uciekinier nie dotarł do strefy dezaktywacyjnej. Zagrajcie do 8 listopada w ten turbodoładowany remiks klasycznego trybu adwersarza, żeby zdobyć potrójne nagrody.

2x więcej GTA$ i RP za Zlecenia ochrony

Pomimo wielu sukcesów Franklin wciąż tęskni za dreszczykiem emocji, który odczuwał na skromnym początku swojej kariery. Rozpocznijcie Zlecenia ochrony, logując się do laptopa w agencji, w którym można zapoznać się z dostępnymi nielegalnymi działaniami, i zdobądźcie 2x więcej GTA$ i RP.

2x WIĘCEJ GTA$ I RP za Krótkie tripy

Zniżki w GTA Online:

 • Agencje (tylko zakup) - 40% taniej
 • Warsztat pojazdów w agencji - 40% taniej
 • Ulepszenia Imani - 30% taniej
 • Penaud La Coureuse (sportowy) - 30% taniej
 • Western Reever (motocykl) - 40% taniej
 • Dewbauchee Champion (supersamochód) - 40% taniej
 • Enus Jubilee (SUV) - 40% taniej
 • Bravado Youga Classic (Van) - 50% taniej
 • Coil Voltic (supersamochód) - 50% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady: Railgun, Piekielny kosiarz (40% taniej dla członków GTA+), Wdowi strach (40% taniej dla członków GTA+), Up-N-Atomizer (40% taniej dla członków GTA+), Paralizator (40% taniej dla członków GTA+), Kompaktowy SMG, Karabinek, Rakietnica, Kij bejsbolowy, Nóż, Granaty (20% taniej), Rurobomby, Bomby przylepne, Pancerz.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Coil Cyclone II (supersamochód).

PRÓBA CZASOWA HSW

Wypuśćcie swoje pojazdy z garażu na świeże powietrze podczas obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW na trasie z Ron Alternates do Wyspy Elizejskiej.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Przygotujcie się na budzący grozę czas Halloween w tym miesiącu dzięki GTA+ i odbierzcie do 8 listopada nowego Albany Brighama wraz z ekskluzywnym oznaczeniem i nie tylko:

 • Darmowy Albany Brigham i oznaczenie Love Fist
 • Czarno-biały garnitur w paski, szkieletowe body, koszulka BR, szorty BR oraz bluza z kapturem BR
 • Podwójne nagrody za halloweenowe deathmatche
 • 40% zniżki na kosmiczną broń w furgonetce z bronią

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+