Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #43 [26.10-01.11.2023]

GTA Online - Halloween
Newswire Rockstar Games

Wraz z nadejściem Halloween pojawiają się doniesienia o paranormalnych i nadprzyrodzonych zjawiskach, a także 2x więcej GTA$ i RP za halloweenowe tryby, potrójne nagrody za wojny handlowe, maski kolekcjonerskie i nie tylko - czytamy na Newswire Rockstar Games.

Wczoraj rozpoczął się ostatni tydzień Halloween w GTA Online, a za razem dla naszej ekipy końcówka Geniusza zbrodni z mieszkania. Plan był prosty zacząć o 17 i skończyć maksymalnie o 19. Wyszło dwie godziny dłużej, a i tak jednej osobie geniusza na przedostatnich przygotowaniach zbugowało i ostatecznie tylko jedna osoba ukończyła to zadanie z sukcesem... Za kilka dni czeka nas więc powtórka z rozrywki, będziemy robić geniusza dla tej jednej osoby, która go jeszcze nie ma zaliczonego. Dlaczego o tym piszę? Z jednej strony chcę się usprawiedliwić opóźnieniem z publikacją tego newsa, a z drugiej dać znać ze będzie kolejne podejście do tego osiągnięcia. Jeżeli akurat szukasz ekipy, aby wykonać "Geniusza zbrodni", napisz do nas. My mamy już to zrobione dawno, ale pomagamy sobie nawzajem, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść do gry w miejsce osoby, która ma to już zaliczone.

To co czeka nas w tym tygodniu? Otóż w południowym San Andreas częstość doniesień o paranormalnych oraz wręcz nadprzyrodzonych zjawiskach urosła do niepokojących rozmiarów… Straszliwe pojazdy, które jeżdżą bez kierowcy, UFO, opętane zwierzęta, a nawet oszalała ciężarówka Cerberus. W tym tygodniu mamy ostatnią szansę, żeby zdobyć dowody na istnienie życia po śmierci. Sfotografowanie 10 duchów dla ekipy Ghosts Exposed pozwoli zdobyć oznaczenie Ghosts Exposed dla Albany Brighama. Gdy otrzymamy od nich wiadomość, możemy przeszukać hrabstwo Blaine i wykorzystując aparat Snapmatic, żeby uwiecznić w formie cyfrowej tych widmowych przybyszy. Dodatkowo istnieje mnóstwo sposobów, żeby ukryć swój prawdziwy wygląd. Przez cały tydzień mamy możliwość zdobywać maski kolekcjonerskie za wypełnianie różnych zadań.

Wystraszmy innych kierowców na Del Perro Freeway powracającymi do oferty pojazdami Albany Fränken Stange (sportowy klasyk, 50% taniej), LCC Sanctus (motocykl, 40% taniej), Karawan Chariot Romero (sedan, 50% taniej), Albany Lurcher (muscle, 40% taniej) lub Declasse Tornado Rat Rod (sportowy klasyk, 50% taniej). A za samo zagranie w GTA Online podczas tego halloweenowego tygodnia, otrzymamy białą klasyczną czaszkę i halloweenowy plecak na spadochron.

Pamiętacie zeszłoroczną zabawę w Cukierki i psikusy? Zajrzyjcie na werandy i pod progi okolicznych domów, żeby znaleźć lampiony z dyni. Zebranie tych wyrzeźbionych dyń zapewni premie GTA$ oraz pozwoli zdobyć rzadkie halloweenowe przedmioty - zarówno za zebranie 10 sztuk jednego dnia, jak i zebranie wszystkich rozsianych po mapie 200 sztuk.

Posiadacie w swoim salonie automat z grą Camhedz? Warto go posiadać i zawalczyć z przebranymi dziwakami w tej dynamicznej strzelance na pistolet świetlny dla maksymalnie dwóch graczy. Zajrzyjcie na stronę Pixel Emporium za pomocą laptopa w biurze salonu gier, żeby nabyć ten automat do 1 listopada.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Nagasaki Chimera

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Nagasaki Chimery (motocykl), mamy zadanie zająć co najmniej trzecie miejsce w Serii klubu samochodowego LS przez dwa dni pod rząd.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: Bravado Rat-Loadera (muscle, 50% taniej), Western Zombie Choppera (motocykl) oraz Albany Lurchera (muscle, 40% taniej).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Karin Everon (terenowy).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Karin Everon

Salon Luxury Autos

Odwiedźcie wystawę salonu Luxury Autos na Portola w Rockford Hills, aby sprawdzić z bliska LCC Sanctus (motocykl, 40% taniej) z oznaczeniem Przezroczyste płomienie oraz Överflöd Autarch (supersamochód, 40% taniej).

Luxury Autos - LCC Sanctus i Överflöd Autarch

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Western Zombie Bobber (motocykl, 50% taniej) z oznaczeniem Czerwone płomienie
 • Dundreary Landstalker XL (SUV) z oznaczeniem Rozbryzg krwi
 • Albany Fränken Stange (sportowy klasyk, 50% taniej) z oznaczeniem Pajęcza pułapka
 • Karawan Chariot Romero (sedan, 50% taniej)
 • Declasse Tornado Rat Rod (sportowy klasyk, 50% taniej)

Simeons Showroom

Premie GTA Online:

3x więcej GTA$ i RP za wojny handlowe

Groza nie zawsze ma nadprzyrodzone źródło, czasem budzi ją zwykły, schyłkowy kapitalizm. Weźcie udział w wojnach handlowych, żeby otrzymać 3x więcej GTA$ i RP oraz mieć okazję na zdobycie przerażającej maski Podbój, maski Głód, maski Wojna lub maski Śmierć, w zależności od waszego (nie)szczęścia.

3x więcej GTA$ i RP za wyzwania i wydarzenia w trybie swobodnym

Ulice Los Santos są w tym tygodniu miejscem dynamicznej akcji, bo wydarzenia i wyzwania w trybie swobodnym zapewniają wszystkim uczestnikom 3x więcej GTA$ i RP.

3x więcej wypłaty dla ochroniarzy i partnerów

Pomóżcie prezesom i VIP-om zasiać grozę w sercach zaskoczonych ofiar: zatrudnijcie się w tym tygodniu jako ochroniarze lub partnerzy, żeby za swoją pracę otrzymać bursztynową klasyczną maskę diabła i zdobyć 3x więcej GTA$.

Premie za halloweenowe tryby

Do 1 listopada weźcie udział w wachlarzu krwistych halloweenowych trybów, w tym Przetrwanie z obcymi, Dzień sądu, Oprawca, Oprawcy, Zagubieni kontra Potępieni i podziemnej halloweenowej Serii w bunkrze, żeby zdobyć 2x więcej GTA$ i RP. Oprócz tego w tym tygodniu zdobędziecie 3x więcej GTA$ i RP za tryb Naznaczony.

Zniżki w GTA Online:

 • Penaud La Coureuse (sportowy) - 20% taniej
 • LCC Sanctus (motocykl) - 40% taniej
 • Överflöd Autarch (supersamochód) - 40% taniej
 • Albany Lurcher (muscle) - 40% taniej
 • Western Zombie Bobber (motocykl) - 50% taniej
 • Albany Roosevelt Valor (sportowy klasyk) - 50% taniej
 • Albany Fränken Stange (sportowy klasyk) - 50% taniej
 • Karawan Chariot Romero (sedan) - 50% taniej
 • Declasse Tornado Rat Rod (sportowy klasyk) - 50% taniej

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady: Klucz, Wdowi strach (40% taniej dla członków GTA+), Up-N-Atomizer (40% taniej dla członków GTA+), Piekielny kosiarz (40% taniej dla członków GTA+), Karabinek wojskowy (20% taniej), Ciężki karabin (40% taniej dla członków GTA+), Kij bejsbolowy, Pałka policyjna, Taktyczny SMG, Granaty, Koktajle Mołotowa, Miny zbliżeniowe, Pancerz

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Penaud Le Coureuse (sportowy, 20% taniej).

PRÓBA CZASOWA HSW

Przetestujcie nową brykę jak szybko pokona trasę pomiędzy Textile City i Stab City w ramach obowiązującej w tym tygodniu próby czasowej HSW.

Członkowie GTA+ aktualnie otrzymują:

Przygotujcie się na budzący grozę czas Halloween w tym miesiącu dzięki GTA+ i odbierzcie do 8 listopada nowego Albany Brighama wraz z ekskluzywnym oznaczeniem i nie tylko:

 • Darmowy Albany Brigham i oznaczenie Love Fist
 • Czarno-biały garnitur w paski, szkieletowe body, koszulka BR, szorty BR oraz bluza z kapturem BR
 • Podwójne nagrody za halloweenowe deathmatche
 • 40% zniżki na kosmiczną broń w furgonetce z bronią

Za 26,99 PLN miesięcznie członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują też premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest automatycznie przekazywana na konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. (np. opcji Pomiń podróż), specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa oraz korzystania z ich zdolności, specjalnych kart GTA+ oferujących o 15% więcej GTA$ i nie tylko. Z pełnym opisem GTA+ w tym miesiącu możecie zapoznać się na: Członkostwo w GTA+