Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premiera Bottom Dollar Bounties!

Biuro kaucyjne - okazanie poszukiwanych
Newswire Rockstar Games

25 czerwca 2024 roku to dzień premiery letniej aktualizacji do GTA Online o tytule "Bottom Dollar Bounties"! Nastał dzień w którym to najbardziej osławiona we stanie San Andreas Maude Eccles postanowiła zawiesić kajdanki i zaoferuje nam wspaniałą okazję na przejęcie jej biznesu.

Połączmy siły z młodszą asystentką łowcy nagród - córką Maude, Jenette - aby kierować ekipą sprzątającą, eliminującą szereg cennych celów, w tym niektóre z najbardziej znanych obiektów w południowym San Andreas. Zostańmy Agentem sprawiedliwości, jakiego potrzebuje państwo, tropiąc i wciągając tych niebezpiecznych złoczyńców - wykorzystując wszystko, od taktyki bezwzględnego zastraszania po udaremnianie dalszej działalności przestępczej - w najnowszym, pełnym akcji dodatku do GTA Online - Bottom Dollar Bounties, który dziś został udostępniony na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

W tej aktualizacji funkcjonariusz LSPD Vincent Effenburger także potrzebuje naszej pomocy w nowej, nieoficjalnej pracy pod jego kierownictwem. Ponadto możemy cieszyć się szeroką gamą nowych atrakcji, w tym nowymi pojazdami organów ścigania, nowymi ulepszeniami Drift Tuningu dla wybranych pojazdów, a także nowymi narzędziami i rekwizytami w Kreatorze.

Dla członków GTA+ przygotowano także szereg nowych korzyści, w tym wygodną aplikację na telefon Vinewood Club, bezpłatny supersamochód Överflöd Pipistrello, który w tym tygodniu będzie dostępny wyłącznie dla członków GTA+ i nie tylko.

Biuro ds. egzekwowania kaucji Bottom Dollar zapewnia wszystko, czego potrzebujemy, aby zacząć zgarniać nagrody i zarabiać. Po nawiązaniu kontaktu przez Maude odwiedźmy Maze Bank Foreclosures, aby wybrać jedną z dostępnych lokalizacji. Każda z nich zawiera komputer systemu egzekwowania kaucji, który wyświetla listę dostępnych celów do wyboru: trzy cele standardowe i jeden najbardziej poszukiwany cel. Najtańsza opcja jest dostępna standardowo w Paleto Bay i zaczyna się od 1.650.000 GTA$ - oczywiście mowa tu o cenie podstawki bez ulepszeń. Na najdroższe Biuro Kaucyjne wraz z wszystkimi dodatkami przyjdzie nam wydać prawie 5.000.000 GTA$. W naszym biurze znajdziemy także celę dla osób, które zatrzymaliśmy, dostęp do telewizji przemysłowej, sejf i garaż z miejscem na dwa pojazdy osobiste oraz furgonetkę do egzekwowania kaucji brandowaną logo Bottom Dollar, używaną do pilnowania schwytanych przestępców. Dostosujmy swoje biuro, wybierając jeden z trzech stylów, zatrudniając maksymalnie dwóch dodatkowych pracowników w celu zwiększenia wydajności, szafkę na broń i opancerzenie swojej furgonetki.

Mamy nowe biuro, czas zająć się tropieniem poszukiwanych... Podczas gdy celami standardowymi są raczej pospolici mieszkańcy stanu, to z kolei najbardziej poszukiwanymi celami są przedstawiciele wyższego szczebla: dyrektorzy generalni, gwiazdy filmowe, legendarni uliczni kierowcy i tym podobne osoby. Najbardziej poszukiwane cele można ukończyć raz dziennie, a ambitni łowcy nagród mogą spierać się o dowolną liczbę standardowych celów. Warto też pamiętać, że to nie Dziki Zachód - zarówno standardowe, jak i najbardziej poszukiwane cele są znacznie cenniejsze żywe niż martwe, więc zachowaj ostrożność podczas stosowania śmiercionośnej siły, nawet w przypadku najintensywniejszych starć. Nieśmiercionośny sprzęt, taki jak paralizator, może okazać się przydatny podczas próby obezwładnienia celów. Możesz użyć furgonetki do egzekwowania kaucji, aby bezpiecznie przewieźć żywe nagrody z powrotem do celi lub, jeśli zajdzie taka potrzeba, dostarczyć ich szczątki koronerom hrabstwa LS.

Vincent z LSPD

Rodzina Ecclesów nie jest jedyną, która próbuje oczyścić Los Santos. Vincent jest ostatnio sfrustrowany korupcją w LSPD i nie waha się poprosić o pomoc. Aby wziąć udział w nowym zajęciu jako "przedstawiciel prawa" w trybie swobodnym, spotkajmy się z Vincentem i upewnijmy się, że ukończyliśmy misję "Lewy fundusz" w Nalocie na farmę Cluckin' Bell. Dzięki temu odblokujemy jeden z trzech nowych pojazdów organów ścigania dostępnych już dziś w Warstock Cache & Carry, lub użyj wcześniej odblokowanych pojazdów organów ścigania, takich jak Vapid Stanier LE Cruiser i Vapid Nieoznakowany Cruiser z The Chop Shop lub Bravado Gauntlet Interceptor z Nalotu na farmę Cluckin' Bell. Gdy wsiądziemy za kierownice kwalifikującego się pojazdu, możemy poprosić o pracę lub przyjąć zaproszenie Vincenta. Praca w charakterze nieoficjalnego egzekutora wymaga zachowywania dyskrecji - dlatego przed podjęciem pracy zrezygnuj ze statusu Prezesa, VIP-a lub Prezydenta.

Nowe pojazdy policyjne

Aktualizacja GTA Online: Bottom Dollar Bounties zawiera kolekcję nowych, wszechstronnych pojazdów różnych klas. Jak również aktualizacje tuningu driftu, zwiększone podstawowe wypłaty GTA$ za wiele akcji i nie tylko. O szczegółach aktualizacji powstanie osobny wpis, który tutaj podlinkuję (Encyklopedia: GTA Online - DLC - Bottom Dollar Bounties). Dziś jeszcze zostanie opublikowany nowy wpis opisujący rozpoczynający się właśnie 26-ty tydzień w GTA Online, ale nie oszukujmy się jest on poświęcony nowemu zajęciu, więc premie są symboliczne, a zniżek, jak na razie, nie namierzyłem.

Podziel się: