Aktualności: Grand Theft Auto Online

Premie, zniżki i nowości: Tydzień #26 [25.06.2024]

Aktualizacja Drift Tuningu
Newswire Rockstar Games

Rozpoczynamy nowy tydzień w GTA Online, który zapewne potrwa wyjątkowo do 3 lipca. A tak przynajmniej przypuszczam, dziś nie otrzymaliśmy oficjalnej noty z Rockstar na temat aktualnego tygodnia, więc wszystkie informacje na ten temat są zebrane na podstawie tego co znalazłem po wejściu do gry.

Na próżno szukać w nim zniżek, jedynie co udało mi się namierzyć to premię na tryb adwersarza oraz kilka nowych map w serii społeczności. Tak więc skupmy się na nowej zawartości, na którą potrzeba zgromadzić sporą ilość gotówki, jeżeli chcemy zakupić wszystko co aktualnie oferuje. Podstawowa informacja na dziś to Premiera Bottom Dollar Bounties!, o której pisałem wcześniej. Zresztą sporo materiału trzeba przetworzyć, więc kilka dni mi to w pojedynkę zajmie. Pełen opis letniej aktualizacji zostanie zamieszczony na naszej Wiki GTA Online - DLC. Warto dodać, iż wraz z premierą letniej aktualizacji jest sporo zmian, między innymi zmiany wysokości wypłat za niektóre misje, nowe pojazdy, w tym z ulepszeniami HSW, ale o tym dokładnie napiszę we wpisie na Wiki.

Nowy biznes to i związane z nim wyzwanie tygodnia, w którym to mamy za zadanie schwytać sześciu przestępców dla biura kaucyjnego. Za jego wykonanie (jak przypuszczam do 3 lipca) otrzymamy premię w wysokości 100 000 GTA$.

Pojazd do wygrania w Klubie samochodowym LS: Bravado Gauntlet Hellfire

Aby otrzymać za darmo kluczyki do Bravado Gauntleta Hellfire’a (muscle), mamy zadanie zająć pierwsze miejsce w wyścigu z Serii klubu samochodowego LS przez 2 dni z rzędu.

W tym tygodniu na torze testowym w klubie samochodowym możemy wypróbować: wyścigowa Dinka Jester (sportowy), Vapid Peyote Gasser (muscle) oraz Vapid FMJ (supersamochód).

Odwiedzając w tym tygodniu Diamond Casino & Resort, i gdy mamy możliwość zakręcenia kołem fortuny, możemy zgarnąć GTA$, RP, przekąski, ubrania, akcesoria, tajemnicze nagrody i nie tylko. W tym tygodniu nagrodą główną na podium w kasynie jest Declasse Tulip M-100 (muscle).

Nagroda główna na podium w Kasynie - Declasse Tulip M-100

Salon Luxury Autos

Jeśli szukacie nowej bryki, zatrzymajcie się przy salonie Luxury Autos, gdzie przez szybę można obejrzeć pojazdy Übermacht Niobe (sportowy) i Invetero Coquette D1 (sportowy klasyk).

Salon Simeona - Premium Deluxe Motorsport

Odwiedzając salon Simeona, mamy okazję obejrzeć z bliska, przetestować podczas 5-minutowej jazdy próbnej albo po prostu kupić następujące pojazdy:

 • Enus Paragon S (sportowy)
 • Invetero Coquette BlackFin (muscle)
 • Lampadati Furore GT (sportowy)
 • Enus Cognoscenti Cabrio (coupé)
 • Pegassi Faggio Sport (skuter)

Premie GTA Online:

 • 2x więcej GTA$ i RP za tryb adwersarza "Przekrocz linię"
 • 2x więcej GTA$ i RP za Seria społeczności (nowe lub wybrane mapy)

Zniżki w GTA Online:

 • Invetero Coquette Blackfin (muscle) - 30% taniej
 • Vapid FMJ (supersamochód) - 30% taniej

Kradzieże dla złomowiska

Kradzieże dla złomowiska

Oprócz korzystania z wielu innych zalet, jakie oferuje legalny warsztat z częściami, właściciele złomowiska mogą też użyczyć swoich talentów Yusufowi Amirowi i jego kuzynowi Jamalowi, regularnie dostarczając pojazdy na sprzedaż bądź złom lub zabierając je na własność podczas nowych Kradzieży pojazdów. Główne lokalizacje tych działań regularnie się zmieniają, a w aktualnym tygodniu możemy dokonać kradzieży:

 • Kradzież pojazdu - McTony: Dinka Kanjo SJ (coupé)
 • Kradzież pojazdu - Dugganowie: Declasse Drift Yosemite (muscle)
 • Kradzież pojazdu - Kontenerowiec: Lampadati Corsita (sportowy)

Arsenał dostępny w furgonetce z bronią:

Furgonetka z bronią to odpowiedź szarej strefy na rosnący popyt na uzbrojenie. Wypełniony po brzegi Vapid Speedo pozwala nabyć broń i amunicję z asortymentu, który co tydzień się zmienia - i to w niższej cenie niż w Ammu-Nation i bez wymagań rangi. Oto lista zniżek na sprzęt spod lady: Kij bilardowy, Paralizator, Piekielny kosiarz, Dwururka, Karabin kompaktowy, Szturmowy SMG, Granat, Rurobomba i Bomba przylepna.

Tylko na PLAYSTATION 5 i XBOX SERIES X|S

POJAZD TESTOWY PREMIUM HAO

Odwiedźcie klub samochodowy LS i Hao’s Special Works, żeby wypróbować pojazd testowy premium: Annis Euros X32 (coupé).

PRÓBA CZASOWA HSW

Sprawdźmy swoją maszynę podczas dostępnej w tym tygodniu próby czasowej HSW, która wiedzie trasą z plaży Del Perro do Murrieta Heights.

To było by na tyle dziś, jeżeli coś pominąłem zapraszam do kontaktu, na pewno uzupełnię ewentualne braki ;)

Podziel się: