Aktualności: Grand Theft Auto Online

Zdobądź darmowego Obeya 8F Draftera!

Zdobądź darmowego Obeya 8F Draftera!
Newswire Rockstar Games

Czy pamiętasz, aby odebrać darmowego Obeya 8F Draftera w GTA Online? Dla przypomnienia wraz z udostepnieniem nalotu na farmę Cluckin' Bell Rockstar Games przygotował dla nas darmowy samochód, który możemy przypisać do naszej postaci w GTA Online.

Zanim staniemy się posiadaczami darmowego Obeya 8F Drafter musimy poczynić pewne kroki w tej sprawie. Tym razem nie stanie się to z automatu po zalogowaniu się do gry, ale dopiero po wykonaniu pewnych kroków. Pierwszy to kliknięcie na stronie gwiazd Rocka specjalnego buttonu służącego do odbioru tego pojazdu. Jak piszą do 18 marca możemy odebrać darmowy sportowy Obey 8F Drafter. Kliknij przycisk Odbierz teraz i zaloguj się na konto Rockstar Games powiązane z twoją postacią GTA Online.

Jak odebrać darmowego Obeya 8F Draftera

Wspomniany button znajdziemy na stronie: https://www.rockstargames.com/pl/gta-online.

Posiadasz postaci na różnych platformach?

Sprawdź czy odebrałaś/eś go na wszystkich platformach. Ja posiadam na tym samym koncie wersje Xbox Series oraz PC i na obu musiałem kliknąć wspomniany "guzik".

Guzik kliknięty kiedy otrzymam Obeya 8F Drafter?

Aby odebrać (krok drugi), należy zalogować się do GTA Online za pomocą powiązanego konta gry w okresie od 21 marca (od godz. 10:00 czasu ET) do 3 kwietnia (do godz. 23:59 czasu ET). Jak dodają po tym okresie oferta wygaśnie.

Podsumowywująca, jeżeli chcemy Obeya 8F Drafter, musimy do 18 marca kliknąć "Guzik" na stronie Rockstara i zalogować się na konto. A następnie zalogować się do gry w okresie od 21 marca do 3 kwietnia 2024r - Trudne? Myślę że nie ;)

Obey Drafter 8F to samochód sportowy dodany w aktualizacji Diamond Casino & Resort. Pojazd ten jest wzorowany na Audi RS5 II generacji, z elementami Forda Falcona FG X. Dysponuje bardzo dobrym przyspieszeniem, prędkość maksymalna jest przeciętna, lecz sterowanie i hamulce są na poziomie niektórych supersamochodów. Legendarymotorsport.net wycenia go na $718 000, więc to przyjemna oszczędność gdy go odbierzemy za darmo ;)

Podziel się: